Natural Anti-Striation (Preparat przeciw rozdwajaniu paznokci)

Natural Anti-Striation (Preparat przeciw rozdwajaniu paznokci)

Atłasowy preparat zapobiegający rozdwajaniu paznokci, zawierający ekstrakt z trawy morskiej i wit.E. Wypełnia końcówki paznokci, zapewnia równowagę wilgotnościową w paznokciach, która zabezpiecza je przed rozdwajaniem i łuszczeniem. Nadaje płytce delikatny, krystaliczny połysk oraz przyjemny zapach.

Przeznaczony do paznokci rozdwajających się, wysuszonych, łamliwych, wymagających głębokiego nawilżenia i regeneracji.

Cena: ok. 10zł / 11ml

Chwilowy "sklejacz"

Z paznokciami walczyłam łasnych parę lat - zawsze były slabe, cienkie, rozdwajające się na potęgę. Przetestowałam dziesiątki odżywek zazwyczaj z marnym skutkiem - jedną z nich jest właśnie ta. Zapobiegała lamaniu przez dzień max 2, poza tym nic nie dawała - śmiem tweirdzić że niewiele więcej niż dobry bezbarwny lakier. Na plus wygląd paznokci po nałożeniu - lekko mleczne i błyszczące.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

dziwna

Muszę zgodzić się z poprzedniczką, że odżywka z czasem gęstnieje. Wtedy trudno nią cokolwiek zrobić. Co do dziłania - mam strasznie kruche paznokcie, mało która odżywka jest w stanie zapobiec ich łamliwości i poprawić ich stan, tak jest i z tą. Nie widać zbytnich efektów. Ładnie nabłyszcza paznokcie.

Używam tego produktu od:października 2008
Ilość zużytych opakowań: połowę bo zgęstniała

Przyzwoita, ale są lepsze

Kupiłam ją jakieś dwa lata temu w małym sklepie chemicznym z braku większego wyboru... Na początku byłam bardzo zadowolona z tejże odżywki, ale jakiś czas temu zaczęła mi gęstnieć mimo, że ważność ma do końca tego roku. Najwyraźniej stało się tak ponieważ, ma lekko żelową konsystencję, dlatego najlepiej używać jej dość często, aby zdążyć ją po prostu zużyć ;). Nie radzę nakładać na nią lakieru, dlatego, że zauważyłam, iż wtedy nie pomaga. Zresztą to samo pisze na ulotce, ale jak ktoś się uprze to i tak nałoży, i tak ;). Rzeczywiście ładnie wypełnia końcówki, troszkę nawilża, nadaje paznokciom estetyczny wygląd (niestety gdy odżywka schodzi, czar pryska). Jeśli chodzi o rozdwajanie, to chwilowa poprawa była, ale jak przestałam używać odżywki (tak zgęstniała, że teraz jest do wyrzucenia - na szczęście zdołałam zużyć prawie całą) paznokcie znowu się rozdwajają :(. Zapach jak to zapach - taki jak ma zwykły lakier, więc nie zachwyca ;). Jeżeli gdzieś jeszcze spotkam tę odżywkę, to być może ją kupię, ale na siłę szukać jej nie będę, bo znam lepsze (i o dziwo tańsze :)).
Edit: Przypomniało mi się jeszcze coś. Dosyć długo (jak dla mnie) schnie. Ok. 5 minut.
Używam tego produktu od: mniej więcej 2 lat