Precision, Activateur Tendre, Alkohol-Free Soothing Toner (Bezalkoholowy tonik oczyszczająco - nawilżający, skóra sucha i wrażliwa)

Tonik oczyszczająco - nawilżający, do skóry suchej i wrażliwej, bez alkoholu. Pozostawia ją miękką i w pełni nawilżoną. Skóra jest odświeżona i przyjemnie pachnie.

Przyjemny

Obecnie kończe stosowac ten tonik i musze przyznać,że jestem naprawde mile zaskoczona.
produkt jest wydajny i nie jest tempy. Nie musze lać go niewiadomo ile aby przetrzec twarz.
Buzia jest aksamitna i nawizlona. Nie mam napięcia i jest gładka w dotyku.
Bardzo się ciesze,że sie na niego zdecydowałam,bo ostatnio mam problemy z przesuszeniem a już sam tonik daje mi uczucie komfortu.
Oczywiście średnio się sprawdza jesli chodzi o doczyszczanie skóry po maskach,ale do codziennego użytku jest genialny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Warty polecenia!!!

Warto dodac ze mam cere mieszana,ale ten produkt jest dla mnie idealny.Probowalam juz kilka tonikow chanel i pozostalam przy tym.Jak dla mnie rewelacja,super odswieza skore nie pozostawiajac na niej zadnej poswiaty.Pieknie pachnie.Idealny na kazda pore dnia.

Używam tego produktu od:...lat
Ilość zużytych opakowań:nie zlicze

bez rewelacji

Tonik ogólnie jest dobry. Rzeczywiście lekko nawilża, i nie podrażnia. Jednak za te pieniądze można by było spodziewać się cudownego kosmetyku, a ten taki nie jest. Po prostu - bez rewelacji, tonik jak każdy inny. Ja musiałam odstawić - bo zapychały mi się po nim pory. Chyba nie warto wydawać tyle pieniędzy na tonik.

Ps. Pięknie pachnie.

Używam tego produktu od:3 m-cy