Flawless Finish Sponge - On Cream Makeup (Podkład w kompakcie)

Flawless Finish Sponge - On Cream Makeup (Podkład w kompakcie)

Podkład w kompakcie, polecany dla normalnej/suchej cery. Uniwersalne krycie - aplikując suchą gąbką, uzyskujemy pełne pokrycie niedoskonałości, aplikacja gąbką zwilżoną zapewnia z kolei półprzejrzyste wykończenie. Duże opakowanie z wygodnym lusterkiem. Niedostępny w Polsce.

(w promocji 15EUR) / 19g

+ i -

Dobry podkład na zimę bo ma tłusta konsystencję. Dobrze kryje jesli użyjemy suchej gąbki, wręcz jak korektor ale zatyka pory. Kiedy nałożymy podkład mokrą gąbeczką faktycznie będzie lżejszy i w takiej formie mi pasował najbardziej, ale zarówno w 1 i 2 wersji trzeba zmatowić skórę. Duży plus za opakowanie i zapach, nawet nawet:-)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Podkład i korektor w jednym

Kupiłam całkiem przypadkowo.Zniechęcała mnie wieczna promocja...10 funtów.Mam tylko do siebie pretensje że odkryłam go tak późno!Podkład marzenie!Nie tworzy efektu maski,nie zapycha skóry,nie mam po nim przykrych niespodzianek,nie wysusza skóry,nie ciemnieje.Dla mnie priorytetem przy zakupie podkładu jest jego mocne krycie(mam niestety mnóstwo popękanych naczynek na policzkach)Podkład ma gęstą kremową konsystencję i sprawdza się też jako korektor.Estetyczne opakowanie-kasetka z lusterkiem i gąbeczką w komplecie.Posiadam odcień Toasty Beige 06.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1op,19g

nie

Zdecydowanie nie dla mnie. Może dlatego, że prezent i nietrafiony. Odcień nie mój, poza tym, dostałam po nim wysypki na policzkach. Aby się upewnić czy to po nim po miesiącu znów zaryzykowałam i już wiedziałam- po nim. Ciężka konsystencja, piękne opakowanie- ma plusy i minusy. No i nie widziałam go w polskich drogeriach.

Używam tego produktu od:mam rok
Ilość zużytych opakowań: troszkę zaczęte pierwsze

Botoksu zastosowania

4* za zaskoczenie

NIe spodziewałam się niczego dobrego po tym podkładzie, nie używam kompaktów, wieczna promocja napawa mnie nieufnością i w zasadzie obchodziłam go szerokim łukiem. A jednak przyszedł taki moment że kupiłam:) Potrzebowałam coś dokupić żeby dostać tegosezonowy "must have" na wyspach czyli wielką srebrną torebkę z niskiej jakości imitacji skóry;) no i postanowiłam właśnie to (a jakże, w promocji!). I się zaskoczyłam, bo podkład jest całkiem niezły. To znaczy dla szukających maski, nie próbowałam go jeszcze używać na mokro, kiedy to krycie podobno jest lżejsze. Rozprowadza się równo, tworzy maskę ale nieźle wyglądającą, nie przetłuszcza skóry. Nie ciemnieje, i mimo przerażającego składu (nie znam się na składach kosmetyków, ale nawet dla mnie lista składników wygląda zapychająco) nie powoduje wysypu pryszczy. Zaskakująco ładna kasetka - w aksamitnej saszetce, z dużym lustrem. Na razie leży i czeka na zimniejsze dni, ale wtedy na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:zaczynam 1