Rougeberry EDT

Rougeberry EDT

Woda toaletowa z serii "Customized frangrances". Owocowa eksplozja świeżych leśnych owoców

i kwiatowych nut. Część przychodów z tej, sygnowanej przez MTV, wody przeznaczona jest

na cele charytatywne zapobiegania HIV.

Nuty zapachowe: malina, jabłko, mandarynka, heliotrop, fiołek i brzoskwinia, piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe, cedr, wanilia, migdały.

Cena: 16USD / 30ml

Zapach klasy B.

Miałam ochotę na odskocznię od "poważnych" zapachów i za jakieś 25zł nabyłam na Allegro używany flakonik tej wody. Oczywiście testowałam ją wcześniej w sklepie i wiedziałam czego się spodziewać.
Mam jednak wrażenie, że gdy testowałam wodę była świeższa i więcej tu było malin (może to kwestia tego, że testowałam zimą), obecnie jednak czuję głownie fiołki a nawet róże, których nie ma w składzie, i brakuje mi tych owoców, które tak zapamiętałam.
Pierwsze wrażenie to malina + kwiaty, następnie lekka goryczka, która potem pozostaje na skórze, ale stopniowo się ulatnia, na końcu to już tylko piżmo & wanilia z ledwo wyczuwalnymi pozostałościami owoców, czuć to coś co trochę przypomina zapach jabłka nadgryzionego, utlenionego i wysychającego.
Plusem jest to, że są niesamowicie trwałe.
Przyjemny, nieskomplikowany zapach na te dni bez okazji.Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 x 30ml

taki..może być

Nieskomplikowany zapach, dla mnie to taka słodka odskocznia. Pachnie garścią malin i jeżyn (chyba więcej malin, proporcje 2/1) + ewentualnie kilka kwiatków polskiej akacji. Od samego początku wyczuwam pod nimi karmelo-paczulę (taka angelowa słodką nutę pospolita ostatnio). Z daleka czuję wyłącznie maliny, z bliska już maliny z tą słodką nutą. W ogóle z bliska przypominają mi ostatnie dzieło perfumeryjne Revlona - "Flair".
Od Promesse Cacharela są bardziej "konkretne".
Od "F" Ferragamo zdecydowanie bardziej soczyste, naturalne, mniej huba-bubowate.
Trwałość taka sobie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Mily i nieskomplikowany

Skusilam sie na niego po opisie.W sklepie przetestowala osobiscie,i stwierdilam,ze to wcale mily,nienachalny zapach na dzien.Masa owocow,nutka migdalow oblanych karmelem wychodzi na konci i nie jest zbyt doslowna,wiec zapach nie jest az tak slodko-waniliowy,jak mogloby sie wydawac.Nie jest niczym specjalnym,ale jak na zapachy Bodyshop i za ta cene mozna sie pokusic.

Używam tego produktu od:6 mies.
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Cellulit jak stosować kosmetyki

MTV taaa....

Myślę że na pewno nie nabyłabym tej wody, gdyby znaczek MTV nie został podstępnie zalepiony promocyjną naklejką. Na temat wyżej wymienionej stacji mam bowiem poglądy całkiem sprecyzowane.
A jeśli chodzi o sam zapach, jest nieźle. Trwały - średnio w stronę nietrwałości, ale tego chyba można się spodziewać. Ładny - o dziwo, nie pachnie wyłącznie jeżynami... Owszem, jest owocowo, ale nie tylko. Pojawia się jakby róża, i inne kwiaty, pojawia się łągodny waniliowy koniec (koniec bardzo szybko się pojawia jako że woda mało trwała;) Naprawdę taki nieszkodliwo-a-nawet-intrygujący zapach, który w promocyjnej cenie naprawdę należało kupić. Buteleczka daleka od ideału, ale to taka seria - zresztą, seria generalnie dość udana...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1/5 (obficie się polewam)