Oriflame, Foot Care, Reviving Foot Spray (Orzeźwiający dezodorant do stóp)

Oriflame, Foot Care, Reviving Foot Spray (Orzeźwiający dezodorant do stóp)

Orzeźwia i chłodzi skórę stóp, zapobiega nadmiernemu poceniu, zapewnia poczucie świeżości. Z mentolem.

Dobry produkt.

Plusy:
+ orzeźwiający zapach,
+ pozostawia przyjemne uczucie odświeżenia,
+ wygodna aplikacja,

Minusy:
- mało wydajny,
- w niewielkim stopniu zapobiega poceniu się stóp.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się latem, daje uczucie przyjemnego chłodu (choć krótkotrwałe).

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Mój KWC do nóg!

Kupuję zawsze kilka opakowań, gdy spotkam go w promocji <19,90 zł. Rewelacyjnie odświeża, likwiduje nieprzyjemną woń spoconej stopy, mam wrażenie, że nawet delikatnie stara się ją pielęgnować! Polecam szczególnie latem ;)

Używam tego produktu od:roku

chlodzi i odswieza

dezodorant przyjemnie chlodzi stopy, odswieza po calym dniu, jak i zabezpiecza pzred nadmiernym poceniem w ciagu dnia. uzywam 2 razy dziennie - na dzien i na noc. ladnie pachnie, wydajny. choc drogi. polecam jednak ze wzgledu na wlasciwosci.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Oriflame tutorial 2 konwertowany

chłodzi

Dobry na lato na gorące dni, bo przyjemnie chłodzi stopy. Jednak nie zapobiega poceniu się stóp. Jego zapach ładniejszy niż się spodziewałam, bo nie jest to zapach czystej mięty.. ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 m-ce

odświeża

Dezodorant faktycznie bardzo przyjemnie odświeża stopy, zaraz po zastosowaniu lekko je chłodzi - w upały bardzo przyjemne uczucie. Nie zapobiega jakoś wybitnie poceniu się stóp, ale sprawia że pozostają dłużej świeże i bez brzydkiego zapachu.

Głowny zarzut: żeby docenić jego działanie, trzeba by aplikować go dość często, bo efekt odświeżenia jest dość krótkotrwały. I wtedy, pomimo dużego opakowania, jego wydajność nie jest duża, a cena bez promocji też nie należy do najniższych.

Nie wykluczam ponownego zakupu, ale tylko w promocji.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies., od czasu do czasu

Cudny!

Spray jest cudowny, ochładza stopy, w ogóle się nie pocą, czuć uczucie świeżości na stopach. Ślicznie pachnie, używam od krótkiego czasu i odrazu polecam wszystkim :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

spełnia swoje zadanie

spełnia swoje zadanie - czyli odświeża, zapobiega potliwości stóp. Cena w normie, wydajność OK. Stoi obok butów i razem z mężem używamy głównie w czasie lata. Zapach do zniesienia, aczkolwiek nie jest jakiś szczególnie piękny. Ale też miałam styczność z gorszymi ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Letni ulubieniec:)

Używałam różnych dezodorantów do stóp, ale nie wiedzieć czemu, nawet jak działały to miały jakieś ohydne zapachy albo kilo talku w psiku:)
A ten ...Kupuję go od lat, wiernie, w promocji po kilka sztuk. A powód jest prosty - ma cudowny zapach cukierków miętowych i działa. Czegóż chcieć więcej?:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

ulubieniec moich stóp latem

Dezodorant fantastycznie orzeźwia i chłodzi stopy w upalne dni. Przed okresem letnim co roku kupuje kilka opakować bym była dobrze przygotowana w chwilach gdy moje stopy potrzebują odświeżenia. Efekt utrzymuje się przez długi czas. Jest to chyba najlepszy kosmetyk w swojej kategorii z jakim dane było mi chodzić.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Temu panu już podziękujemy

Zupełnie nietrafiony. Z jednej strony po spryskaniu czuć orzeźwienie (wyraźny chłód), z drugiej strony po niedługim czasie mam ochotę umyć stopy, bo czuję, jak nieprzyjemnie zaczynają się kleić:(.
Zapach - nie jest to typowy mentolowy zapach - raczej słodkawy cytrynowo-miętowy, jak dla mnie trochę dziwny, nie przypadł mi do gustu. Na stopach jest mało intensywny, więc da się przeżyć, ale gdy psikam nim stopy to przez kolejną godzinę czuć go bardzo intensywnie w powietrzu w pomieszczeniu w którym go użyłam, co mnie drażni, bo nie podoba mi się ten zapach :/.

Z pewnością nie sięgnę po ten dezodorant ponownie, bo używałam już o wiele lepszych z tej kategorii.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

najlepszy

idealnie chłodzi zmęczone stopy, ma cudowny zapach, ogranicza pocenie, w moim przypadku na kilka godzin, ale dobre i to, później można użyć go ponownie. Nie wyobrażam sobie lata bez niego!

Używam tego produktu od:1rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

foot spray

Kupiłam ten kosmetyk, bo polecała go gorąco moja koleżanka.
Fajny zapach, fajne uczucie jak się nim pryska stopy, działa rzeczywiście orzeźwiająco.
Zobaczymy jak się sprawdzi w lecie.

Używam tego produktu od :miesiąca(?)
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam dopiero