Carlo di Roma, Rozświetlacz do powiek i ciała

Carlo di Roma, Rozświetlacz do powiek i ciała

Rozświetlacz do powiek i ciała w formie miękkiego sztyftu. Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: białym, różowym, złotym/szampańskim i złotym brązie. W celu rozświetlenia wystarczy nim przejechać po skórze
i ewentualnie rozetrzeć palcem.

Skład: cetearyl isonanoate, polyethylene, cera microcristallina, ozokerite, vp/hexadecene copolymer, silica, dimiethicone, phenyl trimethicone, bisabolol, panthenyl ethyl ether, tocopheryl acetate, tin oxide,[+/- mica,calcium alluminium borosilicate, CI 15850, CI 16035,CI 19140, CI42090, CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Cena: 10zł / 1,0gm

ładny efekt

Mam złoty kolor tego rozświetlacza.
Używam go do rozświetlenia łuków brwiowych, kącików oczu, szczytu ust. Naprawdę działa - twarz wygląda na bardziej wypoczętą po jego zastosowaniu. Na mojej twarzy, niestety, jego trwałość wynosi max 2 godziny, ale dzięki niewielkim rozmiarom rozświetlacza, można zabrać go ze sobą wszędzie. Szkoda, że sztyftu nie da się wkręcić z powrotem, próbując to zrobić, ułamałam kiedyś kawałek.

edit: No i muszę zabrać gwiazdkę, a wszystko to dlatego, że kupiłam sobie osławionego Panstika Shimmera Max Factora, z którym ten rozświetlacz równać się nie może.

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: jeden sztyft

Miły drobiazg

Mam odcień biały, który w praktyce jest raczej transparentny, nadaje tylko srebrzystą poświatę. Rozświetlenie daje drobinkowe, ale są to małe drobinki, nie żaden jarmarczny brokat. Do ciała go nie używam, stosuję tylko na powieki, głównie do podkreślenia wewnętrznych kącików oczu i pod łukiem brwiowym. W tej roli sprawdza się znakomicie. Można stosować go solo lub nakładać na cienie, wtedy dodaje im błysku, nie zmieniając koloru. Nie wałkuje się, długo wytrzymuje na swoim miejscu. Ładnie ożywia makijaż oka. Dużym plusem jest wygoda używania - wystarczy raz przejechać sztyftem wybrane miejsce, a jego mała średnica gwarantuje wygodę nawet w samym kąciku oka.
Bardzo wydajny, praktycznie nie widzę zużycia (oczywiście gdyby ktoś stosował go do ciała, to całkiem inna para kaloszy).

Na pewno nie jest to żaden niezbędnik, ale skoro już go nabyłam, to z przyjemnością używam. Tym bardziej, że trudno się tu do czegokolwiek przyczepić.

Mam ochotę na jakiś jeszcze kolor.