Fitness, Aktywny balsam ujędrniający z jedwabiem i kolagenem morskim

Fitness, Aktywny balsam ujędrniający z jedwabiem i kolagenem morskim

Kosmetyk zawiera białko jedwabiu, kolagen morski oraz witaminę F, które pomagają utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry. Nadają jej odpowiednią elastyczność i jędrność. Balsam ma działanie normalizujące funkcjonowanie komórek naskórka.
W efekcie skóra staje się jedwabiście gładka, sprężysta i elastyczna. Doskonałe efekty widać już po kilku dniach, a stosowanie równolegle
z ćwiczeniami fizycznymi wspomaga działanie preparatu.

Cena: ok. 10zł / 150ml

fajny

Trudno cokolwiek mądrego wyprodukować o balsamie, który zużył się w ciągu tygodnia. Smarowałam nim całe ciało raz dziennie na noc.
Miękka tubka pozwoliła wydobyć kosmetyk do ostatniej kropli.
Balsam ma lekką konsystencję, dobry poślizg po skórze i szybko się wchłania, pozostawiając za sobą lekki film i wyczuwalne nawilżenie skóry. Nie jest tłusty.
Ma przedziwny zapach - dla mnie to ogórki z fiołkami. Pewnie gdyby balsamu starczyło na dłużej zapach obrzydziby mi jego stosowanie - w ciągu tygodnia używania tylko codziennie dziwiłam się tej niezwykłej kompozycji zapachowej.
Co do ujędrnienia i wyszczuplenia to raczej bez złudzeń - w tydzień to nic nie zadziała. Natomiast gdy potraktujemy go jako balsam to ocena jest jak najbardziej pozytywna.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno całe