Oriflame Colour, Quick Fix Base Coat (Utrwalająca emalia podkładowa)

Oriflame Colour, Quick Fix Base Coat (Utrwalająca emalia podkładowa)

Tworzy bazę pod lakier, wygładzając i nabłyszczając powierzchnię paznokci. Nałóż dwie warstwy na czyste paznokcie. Po wyschnięciu pomaluj je lakierem.

Cena: 19,90zł / 7ml

taka sobie

Baza po dwukrotnym pomalowaniu ładnie wyrównuje płytkę paznokcia i nadaje jej bardzo fajny kolor- lekko świecący, ale ładnie to wygląda na paznokciach. Jest wydajna. Na tym kończą się plusy, bo emalia nie przedłuża w ogóle trwałości lakieru- odpryskuje jak odpryskiwał, a po zostawieniu jej bez lakieru także bardzo szybko znika z paznokcia. No i ma nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od:pół roku

sama nie wiem...

Lakier w moim przypadku nie pomógł ani nie zaszkodził, nie zauważyłam, aby przedłużał trwałość lakieru, jako samodzielny lakier odpada, ponieważ zostawia smugi. Tak naprawdę nie służy do niczego, pozostało mi albo go zmęczyć albo oddać...

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

moze byc

jako samodzielny lakier odpada- perlowy kolor postawia smugi. nawet po drugim nalozeniu. jako podklad moze byc: schnie szybko, gladko sie trzyma wiec spokojnie mozna nalozyc drugi lakier.

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy

depilacja brwi

fajna rzecz

Nie przepadam za lakierami do paznokci, ale majac przez pewien czas manie na punkcie malowania lakierami postanowiłam zainwestowac w porzonny sprzet do tego zabiegu.

Emalia ma dosc nie przyjemny zapach, jednak mozna to przezyc, bo w widoczny sposob wygladza wszystkie nie rownosci paznokci i wygladaja one ładnie i zdrowo.
Ma bialy perłowy kolor z delikatnymi drobinkami co powoduje, ze mozna ja zastapic zamiast tradycyjnego lakieru. Zauwazyłam, ze nie niszczy paznocki, a tego troche sie obawiałam. Niestety jest jeden minus, po nałozeniu na nia lakieru nie chce on wogole schnac i nie do konca jestem przekonana czy sie nadaje pod lakier.

Używam tego produktu od:kilka lat

Zdecydowanie za

Jest on doskonały! W 100% spełnia swoje zadanie. Jedynym minusem jest nieprzyjemny zapach. Czasami nawet używam jej jako lakier. Moim zdaniem konsystencja też jest ok :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

trudny w obsłudze

odpychajacy zapach
pędzelek jest strasznie gruby i nierówny, trudno sie nim maluje, łatwo o nałozenie bazy poza paznokciem

baza jest dość gesta więc przy nakładaniu łatwo o zrobienie smug

konieczne jest nakładanie dwóch warst

przedłuża schnięcie lakieru , który nakłada sie na bazę

raczej nie polecam

Używam tego produktu od:5 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ok

Kupiłam po promocyjnej cenie i szczerze jestem zadowolona :) To moja pierwsza "podkładówka" i dobrze spełnia swoje zadanie. Wygładza powierzchnię paznokcia, zdecydowanie ułatwia malowanie kolorowym lakierem. Nie mam doświadczenia z tego typu kosmetykami, więc może jeszcze zmienię ocenę ;). Osobiście nie polecam nakładania dwóch warstw tejże emalii, bo cierpi na tym trwałość całej kompozycji.