Oriflame Colour, Long Wear Gloss Coat (Nabłyszczająca emalia utrwalająca lakier)

Przedłuża trwałość lakieru do paznokci i dodatkowo potęguje blask koloru. Nałóż cienką warstwę na suche paznokcie pomalowane lakierem.

Cena: 19,90zł / 7ml

dobry, ale bez rewelacji

jesli ktosa chce jej uzyc samodzielnie: nie polecam. szybko znika z paznokci. ale ja go uzywam na czerwony lakier z oriflame, by utrwalkic go i nablyszczyc- i trzyma nawet dwa tygodnie ( paznokcie u stop). moze dlatego ze nie ma wtedy kontaktu ze srodkami chemicznymi np podczas mycia naczyn.

Używam tego produktu od:pol roku

bardzo nietrwały

ładne opakowanie
bardzo lejąca konsystencja
toporny pedzelek- trudności w nakładaniu emalii na paznokieć

ładnie nabłyszcza

baaardzo nietrwały- dwa dni to maksimum
ma tendencję do odchodzenia płatami

Używam tego produktu od:4 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

polecam

Rzadko maluję paznokcie, ale jak już to zrobię od woelkiego swięta to chcę się efektem cieszyć jak najdłużej. Pomaga mi w tym właśnie ten bazbarwny lakier. Jego zadanie to nabłyszczanie oraz przedłuzanie trwałości lakieru. obie funkcje spełnia wzorowo - chociaz zauważyłam, że nie wszystkioe lakiery nabłyszcza w jednakowym stopniu - niektóre wychodzą spod niego bardziej matowe od innych. Wysycha na paznokciach błyskawicznie, nie kruszy i nie sciera na brzegach.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, ponieważ najprawdopodobniej nie zużyję tej buteleczki malując paznokcie tak rzadko jak do tej pory :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Make up no make up H&M

Dla mnie Bomba!

Ta emalia jest super! Lubie uzywac jej samej,paznokcie ladnie blyszcza i z trwaloscia jest jak najbardziej OK! Spelnia swoje funkje w 100%rowniez na kolorowym lakierze,mam wrazenie ze dzieki tej emalii,kolor staje sie bardziej intensywny Polecam!

Używam tego produktu od:6 miesiecy