I Heart Revolution, Mermaid's Heart, Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

I Heart Revolution, Mermaid's Heart, Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Najnowszy rozświetlacz od Makeup revolution w morskich chłodnych tonach. Idealny na policzki jak i do podkreślenia oczu.

prasowane

Super jak za tę cenę!

Rozświetlacz jest świetny, tworzy bardzo ładny srebrny błysk na policzkach i na ciele. Pięknie odbija światło i dobrze się utrzymuje. Ponadto jest bardzo, bardzoo wydajny. Uważam, że nie ma możliwości zużycia go w rok. To mój ulubiony rozświetlacz i polecam go z całego serca!

nie dla mnie

Moda na kolorowe rozświetlacze wybuchła w 2017 roku, wtedy też był chyba wyprodukowany ten rozświetlacz. Co widać, bo ma jakośc jak sprzed kilku lat. Jest suchy i daje bardzo tępy blask, trudno go wpacowac w skórę, a na powiekach wygląda średnio.
Jestem amatorka mocnego błysku, ale jeśli ktos lubi delikatniejszy efekt (o ile można o nim mówić w przypadku kolorowych rozświetlaczy), powinien być zadowolony

Wow!

Kupując miałam wątpliwości jak tak mocne połączenia kolorów rozświetlacza będą wyglądać na skórze, ale okazało się, że wygląda to obłędnie! Mieszając każdy odcień i nakładając na twarz uzyskujemy piękną, chłodną taflę. Bez problemu można "kontrolować błysk" chociaż polecałabym go bardziej dla osób lubiących mocny glow.
A co lepsze - ten rozświetlacz świetnie sprawdzi się też jako cienie, więc można powiedzieć, że jest bardzo uniwersalny.

Lubię

Rozświetlacz posiada 5 odcieni, zapakowany jest w piękne pudełko w kształcie serca. Same kolory nadają się do rozświetlania twarzy oraz jako cienie do powiek. Można także mieszać je ze sobą i kombinować :-). Jakość jest dobra, produkty ładnie się błyszczą i trzymają się na powiece. Sprawdzają się także na twarzy.
ZALETY
Trwałość
Kolory
Do twarzy i oczu
Cena
Dostępność
Idealne na prezent
WADY
Brak

Najlepszy rozświetlacz za grosze!

Miałam już różne rozświetlacze, ale dopiero te z MUR zawładnęły moim sercem! Są tanie, a jakość mają jak niejedne z wyższej półki. Wyraźnie widać glow, nawet na zdjęciach. Pięknie się mieni i kości policzkowe są ładnie rozświetlone. Mam wersję Peachy Pink Kisses i jakością nie odbiega od żadnego rozświetlacza z MUR. Zamierzam poszerzać swoją kolekcję tych kosmetyków!

Najlepszy rozświetlacz

Przerobiłam już mnóstwo rozświetlaczy i ten jest moim hitem! Piękna kolorystyka, przejeżdżając pędzlem przez wszystkie kolory uzyskujemy cudowny odcień. Wystarczy odrobina produktu, żeby uzyskać piękne rozświetlenie na policzkach. Faktycznie trochę się osypuje, ale jeśli nałoży się go na podkład świetnie się trzyma. Miłość od pierwszego rozświetlenia!

przepiękny

używam tego produktu tylko jako rozświetlacza na kości policzkowe, daje ten tak bardzo pożądany blask, efekt zdrowej skóry. jest troszkę za sypki, ale wystarczy go nałożyć na świeżo położony podkład i wtedy drobinki się przykleją a nie osypią w dół (-:
jest dość mocno napigmentowany, więc dosłownie wystarczy dwa razy delikatnie przeciągnąć pędzel, aby nadać naszej twarzy piękny, stalowy refleks. zdecydowanie polecam

Urocze!

Gdy zobaczyłam nowe serduszka i miętową paletkę tej firmy, zachorowałam na chciejizm. ;)
Zamówiłam je z UK, z oryginalnej strony producenta.
Opakowanie jest naprawdę urocze. :) Kazdy z kolorowych paseczków umozliwia wyczarowanie słodkiego makijażu oka, a naniesione na pedzel razem, tworzą chłodny rozświetlacz idealny na zimę.
Uzywam go tak na oko jak i na policzki i sparwdza się świetnie w obydwu rolach.
Na oko nanoszę go na klej do brokatu NYX, a na policzki tak jak kazdy inny rozświetacz. Świetnie utrzymuje się cały dzień.
Jestem zadowolona z jego wielofunkcyjności, jakości i ceny.
Polecam.