Braun, Depilator Silk-épil SoftPerfection 3170 Solo

Braun, Depilator Silk-épil SoftPerfection 3170 Solo

Depilator posiada:
- unikalny system SoftLift: małe wypustki umiejscowione między rzędami pęset głowicy depilatora SoftPerfection podnoszą włoski, dzięki czemu już te o długości 0,5 mm i nawet najbardziej przylegające zostaną usunięte wraz z cebulkami
- 4-kierunkową ruchomą nasadkę łagodzącą ból: dwa aktywne wałki masujące stymulują skórę nie tylko przed, ale i po usunięciu włosków, by złagodzić dyskomfort depilacji
- nasadkę EfficiencyPro: zwiększa depilowaną powierzchnię tak, aby usuwać większą ilość włosków za jednym pociągnięciem
- 2 prędkości depilacji

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Dobry ale nie zachwyca

Używałam tego depilatora przez kilka lat. Raczej byłam z niego zadowolona. Spełniał swoje zadanie- wyrywał włoski, jednak nie wszystkie, pozostawały te króciutkie igiełki. Godziłam się na to sądząc, że tak po prostu musi być. W czasie depilacji nie odczuwałam jakiegoś większego bólu, nakładka masująca może faktycznie daje jakiś efekt. Jedyna rzecz jaka mi w nim wyjątkowo przeszkadzała to fakt, że ten depilator jest bardzo głośny, po depilacji byłam wykończona tym jego dźwiękiem.
Przez cały czas miałam o nim bardzo dobrą opinię jednak do momentu, kiedy zakupiłam Braun Silk epil 7 7281. W porównaniu do serii 7 jest ogromna różnica. Teraz mogę stwierdzić czy jego poprzednik miał wady.

Plusy:
+poręczny
+depiluje- wyrywa włoski poza tymi króciutkimi
+nakładka masująca
+porządnie wykonany depilator, raczej niezawodny, przez lata nic się w nim nie zepsuło ani nie uległ żadnym uszkodzeniom pomimo wielu upadków

Minusy:
-głośny, nawet bardzo
-pozostawia najkrótsze włoski
-konieczność stałego podłączenia do sieci
-cena (w granicach 200 zł da się kupić depilator serii 7)
-woreczek na depilator jest kiepskiej jakości, strzępi się

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 depilator

NIE!

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

-Wyrywanie włosków boli
-Jest głośny

Zalet brak.
Przez niego zraziłam się do jakichkolwiek depilatorów, dlatego, że ten był moim pierwszym- i ostatnim.
Moja siostra również go używała i niestety zdanie miała takie samo.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: -

dobry

Depilator jest skuteczny, włoski odrastają wolniej i są słabsze.
Ponieważ używam depilatorów już jakiś czas nie mogę obiektywnie ocenić bólu - ale wg mnie jest do przeżycia.
Nie stosuję nasadki masującej, bo wydłuża depilację a jej działanie nie zmniejsza bólu.
Minusem jest to, że jest dość głośny, ale da się wytrzymać.

Ilość zużytych opakowań:

Manicure - gradientowe kropki

Całkiem OK

Używałam wcześniej depilatora Philips Satinelle, podstawowy model bez żadnych bajerów:) I muszę stwierdzić że Braun go bije o głowę. Przede wszystkim depilacja nie jest już takim horrorem. Da się przeżyć te kilka minut. Trwa ona zdecydowanie krócej. Ból jest do przeżycia, jestem w stanie od razu bez żadnych przerw wydepilować jedną nogę - z Philipsem nie było to możliwe. Nie zauważam żadnego działania nasadek masujących. Jak dla mnie mogłoby ich nie być. Za to sam system depilujący ma w sobie coś, co sprawia że depilacja jest dużo szybsza. Może to po prostu trochę szersza nasadka depilująca, albo działanie tego całego systemu.

W każdym bądź razie depilator jest wart polecenia. I zdecydowanie jest wart pieniędzy które kosztuje. Kolejnej sztuki nie planuję kupować, ponieważ jeśli ten kiedyś się zepsuje to zapewne kupię sobie jakiś wyższy model:)

Ilość zużytych opakowań:

niby braun ...

a wielka kicha : o
powiem tak - nie jest to moje pierwsze spotkanie z depilatorami, kiedyś używałam przedpotopowego depilatora który zakupiła jeszcze moja mama :D
ten nie jest zbyt dobry, bo mocnego owłosienia nie wyrywa tylko urywa : o co jest niezadowalające :P nie wyłapuje wszystkich włosów dużo omija...
ogólnie brzęczenie na początku przerażające, ale da sie przełamać.
nasadki masujące nic nie dają :D wiec nie ma na co liczyć.

jeżeli zauważe cos pozytywnego, to ocene zmienie^^

Używam tego produktu od: tydzień ;>

Warto kupić :P

Od dawna miałam dość zwykłych maszynek i włosków odrastających w okamgnieniu... Zauroczona reklamami postanowiłam kupić depilator z nasadka chłodzącą... Jednak po lekturze postów na forach dowiedziałam się że BRAUN robi najlepsze depilatory a nasadki chłodzące są do bani ;]

I musze przyznać że nie żałuje :) Co prawda depiluje nim tylko łydki (raz odwarzyłam się pachy). Czerwone krostki po depilacji i ból to dla mnie wspomnienia z pierwszego razu :D Kolejne depilacje nie bolą a zaczerwienienia pojawiają się tylko przy wrażliwych miejscach np wewnętrznej stronie nóg... Włoski są o wiele rzadsze i cieńsze!!!

POLECAM! :*