Braun, Depilator Silk-épil X'elle 5270

Braun, Depilator Silk-épil X'elle 5270

Depilator posiada:
- technologię X'pert-épil: nowa głowica depilatora wyposażona jest w 40 pęset, dwa razy więcej niż dotychczas, i w jednym pociągnięciu usuwa znacznie więcej włosków niż jakikolwiek inny depilator, łącząc w sobie zalety długotrwale niezwykle gładkiej skóry z wygodą i wydajnością. Zintegrowany system wypustek SoftLift, który unosi płasko położone włoski również w trudno dostępnych miejscach i usuwa je, nawet jeśli ich długość nie przekracza 0.5 mm
- lampkę SmartLight: podświetla depilowany obszar, dzięki czemu nie omija się nawet jednego włoska,
- aktywną nasadkę masującą: delikatnie stymuluje skórę przy pomocy mikro pulsacji przed i po usunięciu włoska, aby zminimalizować dyskomfort powstały po depilacji
- dodatkową głowicę goląca z nasadką OptiTrim): dla osób preferujących używanie golarki do depilacji najbardziej delikatnych miejsc ciała. Wystarczy nałożyć głowicę golącą i przemienić swój depilator w perfekcyjną golarkę dla pań. Głowica ta jest specjalnie zaprojektowana tak, aby idealnie dopasowywać się do kształtu linii bikini i pach. Jej wysoce efektywny system golący zapewnia delikatne golenie przy samej skórze tych wrażliwych miejsc. Przy pomocy nasadki OptiTrim można przycinać również obszar bikini
- Nasadkę EfficiencyPro: zwiększa depilowaną powierzchnię tak, aby usuwać większą ilość włosków za jednym pociągnięciem.

depilatory, golarki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

super

To mój pierwszy depilator i zastanawiam się dlaczego wcześniej go nie kupiłam. Chyba dlatego że wszyscy mówili o okropnym bólu a tu niespodzianka. W moim przypadku jest on minimalny. Jak to w powiedzeniu "strach ma wielkie oczy". Jesli chodzi o sam depilator to ma ładny wygląd, goli dokładnie, skóra jest gładka w dotyku. Aby efekt był lepszy dobrze jest zastosować odpowiedni balsam lub krem. Dołaczone nakładki są bardzo przydatne. Od teraz maszynki do kosza i nareszcie koniec męczarni co 3 dni z maszynkami. Gorąco polecam. Kupiłam go w Media za 240 zł.

kolejna swietna

Plusy:
+ dokladnie goli
+ ma wymienne koncowki (do depilacji i golenia)
+ lampka pomaga zauwazyc najmniejsze wloski
+ ladnie wyglada

Minusy:
- jest dosyc droga (na allegro 210zl, w sklepie ponad 300zl)
- pasek pomagajacy w kojeniu bolu to tzw. pic na wode i nic nie robi wiec depilacja boli jak w kazdym innym depilatorze (no ale to w koncu depilacja a nie golenie)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

polecam z czystym sumieniem

przed tym depilatorem uzywalam rowennty i brauna z funkcja jedynie depilacji. zawsze mi sie wydawalo, ze do depilacji wystarcza pensety, a reszta to bajery podwyzszajace tylko cene produtku. mylilam sie.
lampka bardzo, bardzo pomaga przy depilacji, dokladnie wskazuje czy ominelysmy jakis wlosek, czy skora jest gladka. docenic to mozna zwlaszcza w ciemnej lazience.
zestaw zawiera takze dwie nasadki, ta z bajerkiem, faktycznie zmiejsza bol, ale i efektywnosc golenia. ta zwykla goli bez pozostawienia wloskow, czyli depiluje bardzo dokladnie.
bardzo ejstem zadowlona tez z funkcji golarki. goli szybko i dokladnie. fajnie, ze dodano nasadke, ktora pozwala przyciac tylko wloski.

co ciekawe, nogi nie sa tak podraznione jak po uzyciu innych depilatorow
polecam!

jedyna wada moze byc to, ze musi byc podlaczony do pradu, jednak przeciez depiluje sie raz na miesciac, wiec nie jest to takie uciazliwe

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań:ciagle uzywam jedno "opakowanie" i sadze,z e starczy na lata

średniak ale trymer ok

Nie kupię ponownie, bo zanim się ten zużyje, pewnie będą nowe i lepsze. Jestem z niego zadowolona, bo cicho chodzi ale niestety nie usuwa włosków zbyt dokładnie. Nasadka masująca niewiele pomaga, boli jak zawsze. Podoba mi się nasadka trymera, bo dzięki niej depilacja intymna jest ok. Jego wadą jest to, że nie ma żadnej torby, saszetki czy worka na te części i trzeba je przechowywać wszystkie luzem.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

to mój pierwszy depilator. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, nasadka wibrująca rzeczywiście minimalizuje ból, choć oczywiście nie mogę powiedzieć, iż wcale nie czuję bólu przy depilacji. Bardzo dobry pomysł z lampka, widać dokładnie wszystkie włoski. ogólnie jestem bardzo zadowolona, żadnych wrastających włosków ani podrażnień.

Używam tego produktu od:miesiaca

Super !!!

Miałam wczesniej depilator Philipsa, ale to nic w porównaiu z tym. Rewelacja.
Depilacja nóg nie boli (ale mnie nie bolało nawet wcześniej), usuwa włoski za jednym pociągnięciem, nie robią sie po nim krostki na nogach. Lampka bardzo poprawia widoczność. Depilacja bikini jest prawie bezbolesna.
Polecam.
Napisałam, że nie kupię ponownie tego produktu, bo wiem, że zanim ten się zepsuje to wyjdą inne nowości, ale wiem, że tylko Braun bedzie odpowiedzialny za gładkość mego ciała.Używam tego produktu od: m-ca.

z czystym sumieniem polecam

Opis dotyczy depilatora Silk-épil Xelle 5280, ktory ma: aktywną nasadka masująca (dla początkujących), lampkę SmartLight (myslalam ze to przerost formy nad trescia, ale faktycznia poprawia widoczność), nasadkę EfficiencyPro (dla doświadczobnych użytkowniczek) i dodatkową głowicę goląca z nasadką OptiTrim - czyli mamy depilator i golarke w jednym. Nie ma waskiej glowicy depilujacej (bikini) i zestawu do depilacji twarzy jak 5Silk-épil Xelle 5580, ale gratuluje odwagi wszystkim Paniom, które zdecydowałyby się na takie zastosowanie depilatora.
W zastosowaniu tradycyjnym (nogi) depilator jest rewelacyjny: idzie jak przecinak. Nie wiem jak to robi ale nie pozostawia czerwonych kropek, a w kazdym razie jest zdecydowanie lagodniejszy niz moj poprzedni depilator, tez oczywsicie Braun. Tu przy okazji komentarz na temat trwałości: sprzęt Brauna jest długowieczny i wczesniej kupisz nowy dla
nowinki technologicznej, niz z powodu zuzycia starego. Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 miesiąc

bardzo dobry depilator

Zastanawiają mnie dziewczyny, które narzekają i odejmują gwiazdki depilatorom, ponieważ ich używanie sprawia ból. Otóż Drogie Panie ! Ameryki nie odkryję pisząc, że depilacja obojętnie jakim depilatorem jest bolesna !!! Wiele firm wprowadza owszem "ułatwiacze" w postaci nasadek masujących, chłodzących itp. Nie zmienia to jednak faktu, że ta forma usuwania owłosienia będzie bolesna i trzeba się z tym pogodzić.
A teraz trochę o produkcie...Dużą zaletą jest zwiększona liczba pęset, która pozwala na wyrwanie praktycznie każdego włoska oraz skrócenie czasu depilowania. Nad resztą nie będę się rozpisywać, generalnie większość dobrych depilatorów niczym się nie różni. Produkt bardzo dobry, polecam !!!!

Używam tego produktu od:pół roku

super

mam wersje 5185 czyli ta z easy strat set , mam tez moj poprzedni philips z nakladka chlodzaca do porowniania
no wiec braun zdecydowanie wygrywa, jest szybciutki, nakladka masujaca sprawia, ze nie czuje bolu
ale bikini chyba sobie nie zdepiluje mimo tych ulatwiaczy :)
a nie wiem czy kupie znowu bo moze wyjdzie cos nowego, prawda?

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań:1 :)

Żadna rewelacja

Depilator nie odpowiada zapwnieniom producenta. Depilacja jest strasznie bolesna, a nakładka nic nie pomaga. Kupiłam go i bardzo żałuję, bo nie mogę go używać. Ale to tylko moje skromne zdanie.Używam tego produktu od: Pół roku

Braun - pierwszy :)

Jakieś 4- 5 lat temu w prezencie dostałam pierwszy depilator. Był to Braun (Super Soft) - działa do dzisiaj, ale moje wymagania juz są większe, więc konieczny był zakup nowego - wybór był jeden BRAUN. Model ostatecznie kupiłam 5275 - jestem bardzoo zadowolona!!!!
Jego zalety:
- bardzo, bardzo dokładny(40 par pęset)
- ma nakładkę z masującymi rolkami, co czyni depilację zupełnie (!!!) bezbolesną (a teraz nawet jej już nie używam; zamieniłam na nakładkę efficenty pro)
- lampka! super!!!
- trymer!!! rewelacja - używam do przycinania włosków w bardziej intymnych miejscach ;)
- ma zdecydowanie dłuższy kabelek, niż mój pierwszy depilator, więc jest zdecydowanie wygodniejszy
- no i jest bardzo miły dla oka ;) kolor różowy z malutkimi srebrnymi drobinkami
- dodatkowo ma fajną srebrna kosmetyczke, w której mieści sie wszystko
POLECAM!!!!!!

Używam tego produktu od:tego od miesiąca, a pierwszego od jakichś 4-5 lat