Depilator Silk-épil X'elle 5270,

Depilator Silk-épil X'elle 5270,

Depilator posiada:
- technologię X'pert-épil: nowa głowica depilatora wyposażona jest w 40 pęset, dwa razy więcej niż dotychczas, i w jednym pociągnięciu usuwa znacznie więcej włosków niż jakikolwiek inny depilator, łącząc w sobie zalety długotrwale niezwykle gładkiej skóry z wygodą i wydajnością. Zintegrowany system wypustek SoftLift, który unosi płasko położone włoski również w trudno dostępnych miejscach i usuwa je, nawet jeśli ich długość nie przekracza 0.5 mm
- lampkę SmartLight: podświetla depilowany obszar, dzięki czemu nie omija się nawet jednego włoska,
- aktywną nasadkę masującą: delikatnie stymuluje skórę przy pomocy mikro pulsacji przed i po usunięciu włoska, aby zminimalizować dyskomfort powstały po depilacji
- dodatkową głowicę goląca z nasadką OptiTrim): dla osób preferujących używanie golarki do depilacji najbardziej delikatnych miejsc ciała. Wystarczy nałożyć głowicę golącą i przemienić swój depilator w perfekcyjną golarkę dla pań. Głowica ta jest specjalnie zaprojektowana tak, aby idealnie dopasowywać się do kształtu linii bikini i pach. Jej wysoce efektywny system golący zapewnia delikatne golenie przy samej skórze tych wrażliwych miejsc. Przy pomocy nasadki OptiTrim można przycinać również obszar bikini
- Nasadkę EfficiencyPro: zwiększa depilowaną powierzchnię tak, aby usuwać większą ilość włosków za jednym pociągnięciem.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Bez bólu się nie liczy

Oj co ja się nasłuchałam o bólu towarzyszącym depilacji!! O wrastających włoskach i całej reszcie makabrycznych efektów wynikających z faktu użycia depilatora ! Ale świat idzie naprzód i dzisiaj nie wypada zostawać z tyłu nawet w tej kwestii.Zarastających szczeciną dwa dni po goleniu nóg -nikt już nie wybacza.Przyszedł więc czas na mój pierwszy depilator. Padło na Philipsa o najprostszej konstrukcji, który przetarł szlaki bez żadnych pieszczot, masujących nakładek ani chłodzących okładów. Wytrzymałam a nawet mi się spodobało. Niestety model ten wyjechał z domu wraz z córką do studenckiego miasta.Kiedy wrażliwe moje ucho wyłowiło informację kumpeli, która przyznała, że ma nieużywany model Braun Silk-epil 5270 i niestety nie jest on na jej nerwy ( użyła raz i w krzyk ) natychmiast podjęłam akcję przejęcia marnującego się sprzętu. I oto jestem w siódmym niebie proszę Pań !
Depilator ma same zalety:
-precyzyjnie, szybciutko dzięki większej ilości pęset wyrywa włoski z cebulkami, nawet te króciutkie
-nie są mi potrzebne nawet te masujące nakładki bo mnie nie boli,
-trymer to fantastyczna sprawa ( kumpela nawet nie wiedziała , że ma taką możliwość , głowicy OptiTrim nie obejrzała wcale )
-radzi sobie z okolicą bikini, pachami a całą resztę ogołaca na zupełnym luzie.
-Cichutko pracuje jak dla mnie, no fakt nie jest to szmer, ale czy musi nim być ?
-Miły kształt, cukierkowy wygląd sprzęciku
-depilacja to dla mnie obecnie przyjemność
Polecam serdecznie ten model.
A wszystkich zaniepokojonych informacją o nabyciu używanego depilatora uspokajam- nakładki i głowice w tym modelu można myć pod bieżącą wodą, a po fakcie odkazić octaniseptem i są jak nowo narodzone.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Dobra inwestycja

Bardzo dobry produkt, warty swojej ceny!

Zalety:
-duża skuteczność
-mała bolesność
-światełko, które pomaga w odnalezieniu wlosków
-łapie nawet krótkie włoski
-wymienne końcówki: masująca, zwykła, wąska np do bikini, golarka
-bezawaryjność

Wady:
-głośność

Ilość zużytych opakowań: jedna stuka

nie polecam

dostalam ten depilator w prezencie juz jakis czas temu ale od miesiaca uzywa, zamiast wyrywac wloski lamie je wiec depilacja musi sie odbywac co 2 dzien a w dodatku strasznie halasuje nie polecam

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Skuteczność na lata

Depilatora używam już kilka lat. Jest niezawodny. Zainwestowane pieniądze zwracają się z korzyścią! Atutem jest zestaw nakładek (najbardziej lubię tą z wypustakami masującymi). Długi kabelek od zasilania i podświetlająca lampka też jest dużym plusem. Jedynym minusem jest zbyt, jak dla mnie głośna praca tego małego urządzenia.

sama nie wiem

Początkowy ból był straszny ale nie oszukujmy się, nic nie ma darmo i bezboleśnie, do tego mam wrażliwą skórę. Początkowo byłam zadowolona włoski odrastały po 2 tyg. Niestety teraz używam go co dwa dni. Urywa mi niektóre włoski zamiast usuwać je w całości przez co odrastają nierównomiernie. Za 300 zł spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: rok

Nie taki depilator straszny jak o nim piszą

Nad kupnem pierwszego w swoim życiu depilatora rozmyślałam baaaaardzo długo. Maszynka mnie już wkurzała, musiałam golić się co 2,3 dni, więc marzyłam o wygodzie, jaką zapewnia pod tym względem depilator. Powstrzymywało mnie tylko jedno - moja bardzo mała odporność na ból. Bałam się, że wydam 2 stówki na to cudo, raz przyłożę je do nogi i tak się zniechęcę, że resztę życia przeleży w szufladzie:P W końcu, po urodzinowym zastrzyku gotówki, postanowiłam zaopatrzyć się w Brauna. Przez pierwsze 3 dni tylko mu się badawczo przyglądałam, w obawie, że jak tylko spróbuję go użyć, czar zadowolenia z zakupu pryśnie:D W końcu zebrałam się w sobie i... ciach poszło! Ogoliłam nogi do kolan. Przyjemne to to nie było, ale wybitnie bolesne też nie. Włoski odrastały wolno, następnej depilacji dokonałam po 3 tygodniach. I ku mojej uciesze - bolało o wiele mniej! Wtedy już wiedziałam, że moja przygoda z Braunem, nie będzie tylko przelotnym, wakacyjnym epizodem ;) POLECAM wszystkim niezdecydowanym:)

edit - po roku używania depilatora moje nogi są pełne krostek spowodowanych zbyt słabymi odrastającymi włoskami... Depilator idzie w odstawkę:/

Wygodny w użyciu, dużo końcówek, przydatna lampka

Kupiłam ten depilator ok 3-4 lata temu, przyznam, że był dość drogi w porównaniu z innymi, ale nie żałuję. Posiada kilka różnych nakładek: więcej i mniej pęset, nakładka masująca, do golenia... Lampka również jest bardzo użyteczna. W zasadzie do niczego nie mogę się przyczepić:)
\\nZ czystym sumieniem polecam.

nie jestem zadowolona

Depilator ten otrzymałam w prezencie, zachwycił mnie nowoczesnym wyglądem, tymi wszystkimi dodatkowymi nakładkami,końcówkami,śliczną torebeczką,lampką, raczej mało bolesnym usuwaniem włosków i .....to właściwie na tyle.
Nie wiem dlaczego ,włoski odrastają bardzo szybko- już po tygodniu. Nie miałam tego problemu przy moim starym braunie,już chyba 15-letnim.
I chyba do niego wrócę, będę miała spokój chociaż na 3 tygodnie...

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:depilacja co 7 dni to dla mnie za często!!!

bardzo dobry depilator

Bardzo porządny depilator.
- zgrabny, wygodny, idealny do ręki
- ma długi kabel
- świetna nasadka goląca
- głowica masująca raczej nie pomaga, ale masuje skórę i rozprasza ból :)
- jest dość cichy w porównaniu do starszych (z nowszymi nie mam przyjemności)
- lampka jest świetna - widać wszystkie włoski, nawet te cwane rosnące pod kątem
Nie mogę powiedzieć, że jest doskonały, bo doskonały=bezbolesna depilacja, ale jest bardzo blisko ideału. Polecam!
Co do ceny to faktycznie troszkę wysoka, ale niestety za markę trzeba płacić.
Jeszcze raz bym go nie kupiła, bo chciałabym wypróbować coś nowszego. Na razie ten jest dla mnie wystarczający.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

nie jestem zadowolona!

miałam stary Philips Satinelle i chciałam wymienic na lepszy , wydalam na ten braun 300zl i strasznie zaluje! wloski odrastaja po 2dniach!!!! to moj stary wysluzony gdy sie nim wydepilowalam to mi po ok 3dniach odrastaly to rozumiem ale zeby w tym drogim braunie takie skecze sie dzialy to juz zenada! jestem bardzo rozczarowana!! bardzo duza wada!nie polecam wydawac tyle kasy a i golic sie co 2dni...

Używam tego produktu od:pol roku

Całkiem dobry

Po przeczytaniu recenzji przed kupnem, spodziewałam się więcej po tym depilatorze.
Faktycznie jest całkiem delikatny, ale mimo wszystko nie depiluje tak bardzo dokladnie, zawsze zostają mi jakieś włoski.
Lampka również jest przereklamowana, bo właściwie czasem przeszkadza w depilacji.
Jego wielkim plusem jest głowica goląca. Rewelacyjna!
Bardzo delikatna i dokładna.
Podoba mi się również jego wygląd: subtelny i kobiecy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:-

super

To mój pierwszy depilator i zastanawiam się dlaczego wcześniej go nie kupiłam. Chyba dlatego że wszyscy mówili o okropnym bólu a tu niespodzianka. W moim przypadku jest on minimalny. Jak to w powiedzeniu "strach ma wielkie oczy". Jesli chodzi o sam depilator to ma ładny wygląd, goli dokładnie, skóra jest gładka w dotyku. Aby efekt był lepszy dobrze jest zastosować odpowiedni balsam lub krem. Dołaczone nakładki są bardzo przydatne. Od teraz maszynki do kosza i nareszcie koniec męczarni co 3 dni z maszynkami. Gorąco polecam. Kupiłam go w Media za 240 zł.

Ilość zużytych opakowań: