Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Christian Dior, Diorshow Black Out Mascara

Christian Dior, Diorshow Black Out Mascara

Dzięki połączeniu formuły "black fix" składającej się z pigmentu "infinite black kohl" oraz utrwalacza koloru dzięki temu tuszowi uzyskuje się większą objętość i intensywną czerń.
Wersja limitowana.

tragedia

Strasznie słaby tusz. Skleja, nie pogrubia, nie wydłuża, po paru godzinach się osypuje, kruszy. W dodatku strasznie mi przeszkadza jego zapach. Za dużo mniejsze pieniądze można kupić o wiele lepszy tusz. Podrażnia mi oczy przy zmywaniu.

Swietny

Bardzo dobry tusz. Dostalam w prezencie od mamy pare lat temu. Daje efekt podobny do YSL Faux cills effect. Prawdziwy efekt sztucznych rzes.Dobre sie trzyma,wad nie zauwazylam.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

całkiem ok ale chyba nie dla mnie

+super wydłużenie i pogrubienie rzęs
+głęboka czerń
+nie ma drażniącego zapachu
+nie podrażnia oczu
+dobra trwałość, rzęsy do nocy wyglądają super

-ciężko się nakłada, trzeba uważać bo może sklejać
-ciężko pomalować rzęsy i przypadkowo nie nanieść produktu na powiekę
-szybko osypuje się (ale nie w dużych ilościach) i marze pod oczami ( też nie jakoś masakrycznie ale jednak troche)
-ciężko się zmywa

Kosmetyki Max Factor

calkiem calkiem

Jedyna rzecz ktora mi przeszkadzala to to, ze strasznie ciezko bylo go zmyc. Musialam trzec dobre 5 minut zeby wszystko zeszlo, a co za tym idzie-oslabione rzesy..

Ma specyficzna szczoteczke z ktorej troche wypada tusz
Tak to bardzo dobrze sie trzyma ma ladny kolor :)

wydłuża, pogrubia ale formuła jest zbyt mokra, tusz odbija się na powiece

pierwsze wrażenie, tusz bardzo posklejał mi rzęsy ale często spotykam się z takim efektem w nowych tuszach, po kilku użyciach tusz zrobił się delikatnie podeschnięty i bardzo ładnie rozczesywał rzęsy, pogrubia i wydłuża. byłabym z niego zadowolona gdyby nie to ze po kilku godzinach tusz odbija się na powiece pod brwiami, wygląda to fatalnie.. nigdy nie miałam takiego problemu chociaż nigdy nie używam tuszy wodoodpornych

Super produkt

Lubie tusz dior black out :
-za intensywną czerń,
-jedna warstwa tuszu pięknie rozdziela rzęsy, a przy stosowaniu na co dzień zupełnie wystarczy,
-szybkość i precyzja malowania rzęs,
-duża i wygodna szczoteczka,
-trwałość produktu,
-nie niszczy rzęs(rzęsy są sprężyste i nie wypadają),
-neutralny zapach,
-nie powoduje alergii,delikatna dla moich oczu,
-łatwy demakijaż.
Polecam :)produkt godny uwagi i warty swojej ceny

Używam tego produktu od: od roku naprzemiennie z innymi tuszami
Ilość zużytych opakowań: ilość 1 całe i wtrakcie 2 jakiś miesiąć

Rozczarowanie

Zawiodłam się..
Kupując tę mascarę byłam podekscytowana i pełna nadziei.
Przez pierwszy tydzień użytkowania byłam zadowolona..
jednak po pewnym czasie tusz zaczął mi sklejać rzęsy, zamiast je pogrubiać, pozostawiając na nich grudki.
Szczoteczka - duża, co jest plusem jak dla mnie, jednak szybko włoski na niej zaczęły się same ze sobą sklejać, co uniemożliwiło mi dalszą aplikację tuszu. Ogólne wrażenia - nie polecam

Żadnych plusów

O tuszu Diora marzyłam sobie już dłuższy czas. W końcu kupiłam i zamiast euforii jest MEGA rozczarowanie.
Tusz to okropne mazidło, które nie dość, że przeokropnie skleja rzęsy, i zamiast być posiadaczką zalotnego wachlarza rzęs otrzymałam efekt pięciu stojących drutów na krzyż. Na dodatek odbija się na powiece niczym najtańszy rimmel. Paradoksalnie zmycie go graniczy z cudem i pomimo usilnych prób przy pomocy przeróżnych specyfików rano budziłam się wyglądając dosłownie jak miś panda.
Każda złotówka wydana na ten tusz, to pieniądz wyrzucony w błoto. Jestem wściekła na siebie, na Diora i na panią w Douglasie, że tak go zachwalała.
Jest to mój drugi DiorShow, i o ile pierwszy nie skutkował kompletnie żadnym efektem - ot zwykły zwyklak, to Black Out dostarczył mi niesamowicie mocnych doznań, szkoda, że wyłącznie negatywnych.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jeden z najlepszych!

Jeden z moich ulubionych, świetnie wydłuża rzęsy i pogrubia. Długo się utrzymuje, nie kruszy się, jedyną jego wadą jest niestety cena.

Hm :) zdania są podzielone..

Plusem jest to, że pięknie wydłuża rzęsy, a moje są dość krótkie, więc dla mnie to ogromny plus.
Wystarczy kilka pociągnięć, a rzęsy są pięknie wydłużone i podkręcone.
Minusem jest szczoteczka - wolę te silikonowe, oraz cena..ale w to się nie wczuwam.. w końcu to Dior.
Ogólnie tusz trzeba wypróbować na własnych rzęskach, żeby oceniać, bo zdania są podzielone :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zaden show...

Jesli to ma byc show,to ja dziekuje. W zyciu nie powiedzialabym,ze to tusz Diora...
Skleja mi rzesy, nie wydluza, za to pogrubia ale tylko dlatego,ze trzy rzesy sklejaja sie w jedna...nie nakladam drugiej warstwy,bo sie boje,ze juz mi nic z rzes nie zostanie...tusz wysechl bardzo szybko, szczoteczka jest jak dla mnie zbyt duza i malo precyzyjna, poza tym nie rozdziela rzes...
Nie moge sie doczekac kiedy kupie sobie jakis naprawde porzadny tusz, bo do tego nigdy nie wroce!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Świetny, ale...

Tusz jest w dobrej jakości opakowaniu - nie wylewa się z niego, a co za tym idzie, po raz pierwszy mam czystą kosmetyczkę od środka! Szczoteczkę dość dużą, czyli taką jaką lubię najbardziej (te maluśkie, plastikowo-gumowe kłują zamiast malować).

Świetnie tuszuje rzęsy, ale ostrzegam! Wystarczą 3 pociągnięcia! Nie nakładajcie 2 warstwy, bo rzęsy zamienią się w sklejoną szczecinę. Dotąd stosowałam 2000 Calorie Max Factora i ta druga warstwa była niezbędna, w tym wypadku nie radzę jej nakładać. To również wpływa na wydajność i czas malowania. Przynajmniej tak wygląda sprawa z tym tuszem w wersji europejskiej (w Azji tusze tej samej firmy mogą być bardziej wodniste ze względu na ilość ruchów, które wykonują podczas malowania rzęs kobiety danej nacji. Azjatki malują rzęsy energiczniej i dwukrotnie więcej produktu nakładają na siebie, muszą mieć więc produkt troszkę mniej intensywny).

Z pewnością przy nim zostanę. Cenowo do najtańszych nie należy, ale wystarczą 3 ruchy szczoteczką i jestem umalowana. Szczególnie, że pięknie wydłuża rzęsy.

Polecam, ale w umiarze.