Splendore di Fiori di Lino, Hydrate Conditioner (Odżywka nawilżająca Blokada koloru)

Zaprojektowana specjalnie do regularnego używania na włosach suchych i zniszczonych. Kwiat lnu i ekstrakt ze słonecznika w kombinacji z ekstraktem z fiołka dostarczają maksymalnej ochrony koloru oraz super nawilżenia i odżywienia. Unikalna formuła high tech utrzymuje świeży kolor oraz zapewnia długotrwałość profesjonalnego zabiegu koloryzacji.

Droga, jak na taki efekt

Zalety:
- ładny zapach
- rzadka, delikatna konsystencja (miło się ją nakłada na włosy)
- nie obciąża włosów, gdy trzymana jest na głowie 2 minuty (czyli zgodnie z opisem na etykiecie)

Wady:
- mało wydajna
- mimo trzymania odżywki na włosach przez kilka minut, nie da się rozczesać włosów
- efekt gładkich, nawilżonych włosów dopiero po trzymaniu odżywki na włosach kilkanaście minut.
- obciąża włosy, gdy trzyma się ją na głowie kilkanaście minut (czyli do momentu aż zacznie wreszcie wpływać na włosy:))

Wcześniej stosowałam fioletową odżywkę Tigi do włosów farbowanych. Była o niebo lepsza. W sumie lepszy efekt jest nawet po Elseve Loreala - nawilżenie słabe, ale przynajmniej włosy da się rozczesać:)

Mam włosy cienkie, zniszczone suche na końcach i przetłuszczające się u nasady.

słaba, zero efektu

daję dwie gwiazdki, ale nie jestem pewna czy nawet na nie zasługuje.
a) nie nawilża
b) jest bardzo rzadka, konsystencji wody. to jakiś żart.
nie zauważyłam żadnego efektu, ani pozytywnego, ani negatywnego. na plus można odnotować, że ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Może być

Odżywkę zakupiłam pod wplywem pozytywnych opinii na wizażu (jak to zwykle u mnie bywa;]), no i tym razem muszę się nie zgodzić z zachwytami pod adresem tejże odżywki. Zaznaczam, że moim głównym problemem jest rozczesanie włosów (mam rozjaśniane włosy do ramion, wysuszone końcówki i przetłuszczające się przy skórze glowy).

Zatem tak, plusy:
- odżywka pięknie pachnie to trzeba jej przyznać (po spłukaniu wodą zapach pozostaje dalej wyczuwalny)
- konstystencja ok, nie za gęsta, nie za rzadka
- nie obciąża włosów
- kolor włosów minimalnie bardziej wyostrzony

Minusy:
- tak jak juz wcześniej wspomniałam mam problem z rozczesaniem włosów po myciu. I tutaj odżywka kompletnie sobie nie radzi, no ... może minimalnie. W każdym razie liczyłam na coś więcej w tej kwestii
- stosunek cena i wydajnosć mają się nijak do siebie. Używam odżywki na przemian z innymi, a i tak ubywa mi jej z zastraszającym tempie.

Ogólnie rzecz biorąc odżywka nie jest jakaś zła, krzywdy nie zrobi. Ale wydaje mi się, że nie nadaje się do suchuch i zniszczonych włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

O botoksie mity

Mój KWC

Odżywka super.Świetnie nawilża, pozwala utrzymać ładny kolor włosów farbowanych. Włosy po niej są delikatne, wygładzone ( nie obciążone)ślicznie pachną i ładnie sie błyszczą.Włosy długo utrzymują świeżość i kwiatowy zapach-chyba fiołkowy. Odzywka jest bardzo wydajna. Polecam kupować ją w dużych fryzjerskich opakowaniach. Ceny małych opakowań są nieporównywalnie drogie.Używam tego produktu od:ok 1 rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2.5 l.

Super :)

Używam na proste, lekko koloryzowane, niezniszczone włosy. Jestem 100% zadowolona, właśnie kończę drugą litrową butlę, choć jest wydajna :)
Włosy po niej są nawilżone, mięciutkie, nieobciążone, lśniące, doskonale się rozczesują. Nie trzeba trzymać długo na włosach, doskonale się na nich rozprowadza. Używałam profesojalnych odżywek różnych marek i tylko w przypadku tej czuję, że nie przepłacam. Równać się może z nią tylko maska Kanebo, ale tam cena jest zabijająca.
Polecam.Używam tego produktu od:pół roku

Cudo!

To jest najlepsza odzywka jaka do tej pory stosowałam. Mam dlugie, gęste włosy, farbowane na czarno.
Po pierwsze zapach jest cudowny, bardzo dlugo utrzymje sie na wlosach. Wlosy sa odzywione, ale nie posklejane. Lsnią do tego pieknie .
Planuje obecnie zakup butli 1000ml

Używam tego produktu od:roku

Bardzo dobra

Zacznijmy od tego za mam włosy farbowane na brąz, ale pod spodem jeszcze resztki rozjaśnianych. Więc potrzebuję czegoś co jednocześnie nawilży i nie pozwoli na szybsze wypłukiwanie koloru. Ta odżywka jeśli chodzi o nawilżenie radzi sobie świetnie, pierwsze efekty zauważyłam po ok.tygodniu - dwóch stosowania i dziś porównując wcześniejszy stan włosów zdecydowanie są one bardziej nawilżone i w lepszej kondycji. Co do koloru, to mam subiektywne wrażenie ze troszkę pomaga. Ponadto ma prześliczny zapach (ale mi sie kojarzy z perfumami Little Black Dress od Avon;)). Jest dość wydajna. Ma dwa minusy - cenę (oczywiście) i konsystencję, bo za taka kase oczekiwałam czegoś gęstszego.
Podsumowując, napewno warto przetestować, czy co niej wrócę - nie wiem, bo to moja pierwsza profesjonalna odżywka więc mam ich całą masę do przetestowania ;)

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Odżywka jest średnia, ładnie pachnie i to w zasadzie tyle. Ułatwia rozczesywanie, ale nie poprawia stanu włosów i koloru. Niewydajna.
Zapach jest po prostu rewelacyjny, bardzo przypomina perfumy Flower by Kenzo.
Troszeczkę nieudana produkcja świetnej firmy, po prostu na moich włosach nie działa... a kupiłam ją za względu na opinie tutaj. Cóż, trochę się zawiodłam.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

totalny badziew !!!

Odżywka jest jak dla mnie zbyt rzadka w konsystencji , ma męczący jak dla mnie zapach ,włosy się po niej ciężko rozczesują-są splątane ,moje włosy po niej nie są ani nawilżone , ani odżywione ,mam włosy farbowane a mój kolor bardzo szybko się zmył ,no i to co dyskwalifikuje ją zupełnie to to że moje włosy strasznie się po niej elektryzują , nie mogę się nawet uczesać. Na 100 % jest to wina tej odżywki bo dałam ją mamie do użycia i miała ten sam problem z elektryzowaniem włosów. Nie polecam , bo niektóre odżywki o wiele tańsze są lepsze ,nawet te drogeryjne!!!Nigdy więcej !!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

a ja jestem rozczarowana

Tak, moje włosy są mega wymagające i tak naprawdę mało co je zadowoli. Należą do tych sztywnych i wiecznie puszących się. Do tego obrazka dodajmy rozjaśnianie do jasnego blondu. Niemniej jednak istnieją odżywki, które sprawiają, że owe włosy nie wyglądają jak jeden kołtun z małymi odstającymi włoskami. Ta do nich niestety nie należy. Włosy się po niej dobrze nie rozczesują, puszą się dalej aż przykro i nie wyglądają na zadbane. Nie wspominam już o relatywnie wysokiej cenie za dość średni produkt. Używam tego produktu od: 3 miesięcy

Rewelacyjna!

Po prostu świetna. Włosy są po niej piękne, błyszczące, nawilżone, nie plączą się. Do tego ten cudowny zapach :)
Wcześniej próbowałam profesjonalnych odzywek z loreala, welli i miałam wrażenie, że wyrzucam pieniądze w błoto, bo oprócz różnicy w cenie nie widziałam różnicy w efekcie pomiędzy tymi odżywkami a takimi zwykłymi zakupionymi w drogerii.
W przypadku Alfaparf jest inaczej - przed zakupem tej odżywki myślałam o obcięciu włosów (mam długie, farbowane i ostatnio nie były one w najlepszej kondycji), teraz myślę tylko o zakupie kolejnej butli tejże odżywki:)

Używam tego produktu od: 3m-cy

NAJWSPANIALSZA NA ŚWIECIE

ta odżywka to cudo. rewelacyjnie nawilża, wygładza, faktycznie chroni kolor, nie obciąża włosów, nabłyszcza.zgadzam się z wcześniejsza recenzja-nawet po najbardziej regenerującej masce wlosy nie są w tak świetnym stanie, jak po użyciu tej maski.. dziewczyny kupujcie. to absolutne kwc. nigdy z niej nie zrezygnuję

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ok.5 po 250ml