Alfaparf, Splendore di Fiori di Lino, Hydrate Shampoo (Szampon nawilżający `Ochrona koloru`)

Ekstremalna ochrona koloru dla suchych lub zniszczonych włosów. Kwiat lnu i ekstrakt ze słonecznika w kombinacji z ekstraktem z czarnego Bzu dostarczają maksymalnej ochrony koloru bez obciążenia włosów. Unikalna formuła high tech nie zawiera siarczanów ani soli niszczących kolor. Maksymalna ochrona z efektywnym oczyszczaniem gwarantuje piękno i połysk profesjonalnego zabiegu koloryzacji.

Genialny!

Kupiłam ten szampon po użyciu odżywki do włosów z tej samej serii. Musze przyznać,ze ten szampon naprawe działa. Widocznie nawilża włody.Od wielu lat nosze balejaż. Żaden z szamponów nie mógł sobie poradzic z moim "siankiem". Teraz moje włosy są nawilżone, miękknie i ładnie się układają. Szampon chroni takze kolor. Często chodzę na basem. Szampon pozwala na dłuższe utrzymanie ładnego koloru pasemek. Blond nie żółknie.Wadą jest to,ze włosy po nim sa dziwnie sztywne.Konieczna jest odżywka. Najlepiej z tej samej serii. Razem działaja cuda.Szampon słabo sie pieni, co mi raczej nie odpowiada.Mimo to ładnie oczyszcza skóre głowy. Polecam goraco.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:jakieś 3 litry

bardzo dobry, polecam

Mam włosy z tendencją do przesuszania końcówek typową dla kręconych włosów, dodatkowo farbuję Castingiem. Szampon wspaniale nawilża włosy, świetnie chroni kolor (szczególnie, że nie stosuję trwałej koloryzacji), włosy są błyszczące, zdyscyplinowane, nie puszą się. Nie nadaje się dla osób o gęstych lub grubych włosach - trudno nałożyć go wtedy na włosy i włosy są po nim sztywniejsze, co świetnie się sprawdza przy cienkich włosach pod warunkiem, że nie ma ich dużo. Szampon raczej się nie pieni (mnie to odpowiada)i ładnie pachnie. Warto nadmienić - normalnie muszę myć włosy co 2 dni, przy tym szmponie mogę myć włosy co 3 dni.
Nie planuję kolejnego zakupu, ponieważ mam zbyt gęste włosy i postanowiłam spróbować szamponu Alfaparfu Seduction przeznaczonego do kręconych włosów.

Używam tego produktu od:miesiąca

doskonałe nawilżenie

Oj tak..
I za czasów blond i za czasów brąz, szampon i odżywka z tej serii w duecie super nawilżają włosy!
Produkty zakupione u fryzjera, po farbowaniu,
wspaniale pielęgnują włosy.
Jeśli mówić by o minusach takich jak cenach, czy wydajność, kazałabym wrócić do szamponów rossmana..;P
Jeśli tylko stać- inwestować!
Cudny zapach, i efekt po- nie ma co porównywać z żadną inną serią innych producentów.

Używam tego produktu od:3 lat

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

godny polecenia

działanie super. w duecie z odżywka z tej samej serii świetnie nawilża włosy oraz chroni kolor-mam farbowane włosy również farbami alfaparf. ogólnie super szampon. na minus to,że pieni się słabo i plączę włosy,ale nie wyobrażam sobie,aby ktoś,kto używa profeslonalnych szamponów nie nakładam odżywki po umyciu, a po użyciu jej problem splątanych włosów znika i rozczesują się one świetnie. ta seria to kwc w pielęgnacji włosów. zresztą,wszystkie kosmetyki tej firmy eksrta.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ok.5 po 250ml

udręka

zainwestowałam w ten szampon i spodziewałam sie wspaniałego efektu, mam włosy kręcone i farbowane, zniszczone prostownicą, niestety używanie tego szamponu to udręka, po pierwsze wcale się nie pieni, trzeba dać go naprawdę dużo żeby umyć włosy, szczególnie dłuższe, włosy po spłukaniu sztywne jak drut i nie do rozczesania, na szczęście po zastosowaniu szamponu używałam olejku w ampułkach alfaparf który jest boski!. Włosy wyraźnie sie poprawiły, ale to raczej zasługa olejku niż szamponu.

Używam tego produktu od:2 m-cy

DLA MNIE SUPER

Używałam już naprawdę dużej ilości profesjonalnych szmponów i muszę powiedzieć że ten jest naprawdę super. Nie rozumiem poprzednej wypowiedz że szampon się kleji i nie pieni. Ja swój zakupiłam w hurtowni fryzjerskiej i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
- super się pieni
- ma przyjemny zapach
- ma bardzo delikatną konsystencje nie lepiącą
- jest bardzo wydajny
- włosy są lśniące i błyszczące
- faktycznie utzrymuje dłużej kolor

Włosy przy płukaniu są faktycznie troszke sztywne ale mnie to akurat odpowiada bo lepiej układają się pod prostownicą. Dla mnie to zaleta dla innych może być wada.

Ja szczerze polecam. Dla mnie KWC

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: dopiero jedno i napewno nie ostatnie

Hmmmmmmm

Moja ocena być może jest na wyrost, bo komfort używania tego szamponu jest bardzo marny. Używam w zestawie z odżywką i to zapewne dzięki niej jest taki piękny efekt no ale być może jednak to, że używam duetu ma lepszy wpływ. Szampon ledwo się pieni, ma klejąca konsystencję, mało wydajny a gdy się go spłucze włosy są okropnie sztywne i są jak po użyciu mocno oczyszczającego szamponu. Także używanie tego szamponu to prawdziwa udręka. No ale zaraz potem nakładam CUDOWNĄ odżywkę z tej serii i efekt jest oszałamiający, może tak ma być? Chyba bronię tego szamponu z powodu odżywki. Jeśli ktoś planuje kupno samego szamponu- Odradzam.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1