Summer Mania Women

Summer Mania Women

Summer Mania, nowość lata 2007, świeża woda dla niej to połączenie nut kwiatowych i drzewnych, rozświetlonych gruszką i płatkami jaśminu.

Nuty zapachowe: gruszka, jaśmin, drzewo sandałowe, białe piżmo, ambra.

Cudowne wakacje

Jako wielbicielka ciężkich i mocnych zapachów, szukałam czegoś lekkiego, delikatnego, w sam raz na lato. Summer Manię kupiłam przypadkowo, na Allegro ktoś odsprzedawał w bardzo atrakcyjnej cenie. Summer mania jest w ciężkiej, błękitnoszarej butelce. Po ściągnięciu korka poczułam przyjemny zapach..płynu do kąpieli, niezmiernie kojarzącego mi się z dzieciństwem. Po rozpyleniu płyn do kąpieli zmienił się w mydełko. Jest to zapach leciutki, przyjemny, mydlany, kojarzący się z dobrymi kosmetykami do mycia, prosty, nieskomplikowany, w końcowej fazie ciut cieplejszy, podszyty piżmem. Trwałość bardzo dobra, tym bardziej, że to tylko woda odświeżająca.

Używam tego produktu od: pół butelki 75 ml
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

8/10

Największą zaletą tego perfumu jest jego długotrwałość. Ubrania nawet po kilku dniach wciąż pachną Summer Manią. Sam zapach jest bardzo ładny, początkowo trochę za słodki jak dla mnie, ale po jakiejś godzinie pozostaje śliczna świeża nuta. Szkoda, że to letnia edycja, bo teraz pewnie będzie ciężko dostać ten zapach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Król Słońce?!

Z zaskoczeniem odkryłam spore podobieństwo do Le Roy Soleil Salvadora Dali. Czytając nuty i znając wersję podstawową - nie spodziewałam się. Ciekawsza niż starsza siostra, początek bardzo mocno słodki i owocowy, landrynkowy wręcz, a słodycz ta podszyta jest... paczulą. Nie ma jej chyba w składzie, ale jest to tak charakterystyczny zapach, że chyba nie do pomylenia. Ogólne wrażenie pozytywne, tym bardziej, że bliźniak ;) trudny do dostania

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test