Total Double Serum Multi-Regenerant

Total Double Serum Multi-Regenerant

Zgłaszająca osoba: systematica

Innowacyjne, dwuskładnikowe serum Clarinsa zawierające 42 aktywne składniki pochodzenia roślinnego zawieszone w dwóch fazach: tłuszczowej i wodnej. Składniki łączą się dopiero na skórze po uwolnieniu z aplikatora.
Serum ma wielokierunkowe działanie przeciw starzeniu skóry: nawilża, odżywia, regeneruje, ułatwia jej oddychanie i chroni. Ma silne działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące.
Jest przeznaczone do pielęgnacji okresowej (kuracja 2 razy w roku) lub stałej, zależnie od potrzeb skóry.

Skład: Hydro serum: aqua, glyceryl polymethacrylate, triticum vulgare, glycerin, algae, tapioca starch, faex, propylene glycol, methyl gluceth-20, butylene glycol, sechium edule, trithanolamine, dipsacus silvestris, carbomer, himanthalia elongata, biosaccharide gum-1, panthenol, echinacea purpure, durvillea antarctica, clintonia borealis, sequoiadendron gigantea, corylus avellana, methylsilanol mannuronate, zinc gluconate, manganese gluconate, silybum marianum, rosa centifolia, nigella sativa, hydrolyzed soy protein, disodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, chlorphenensin, sodium metabisulfate, potassium sorbate, sorbic acid, isobuytlparaben, ci 15985 lipo serum: isononyl isononanoate, paraffinum liquidum, hydrogenated styrene / isoprene copolymer, elaeis guineensis, prunus armeniaca, triticum vilgare, caprylic / capric triglyceride, bisabolol, cyperus esculentus, aleurites moluccana, squalane, corylus avellana, oryza sativa, ethyl hexyl palmitate, hypericum perforatum, cocos nucifera, actinidia chinensis, macadamia ternifolia, c10-18 triglycerides, purus malus, sesamium indicum, ximenia americana, juglans regia, rosa canina, ximenia americana, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, caryocar brasilense, arachis hypogaea, aloe barbadensis, calendula officinalis, butyrospermum parkii, persea gratissima, tristearin, acetylated glycol stearate, butylparaben, tocopherol, bht

Cena: 285 zł / 2 x 15 ml

Ekstra nawilżenie

Zdecydowanie nawilża nawet najbardziej przesuszoną skórę. Mimo dość tłustej konsystencji twarz się nie błyszczy ani nie lepi. Błyskawicznie się wchłania. Jest niesamowicie wydajny. Po zastosowaniu skóra jest gładka ale zmarszczki zostają. Jednak dla samego nawilżenia warto się pokusić by mieć ten kosmetyk we własnej kosmetyczce.

total double bluff

Tak mieszanych uczuć po skończeniu kosmetyku jeszcze nie miałam! Z jednej strony - najprzyjemniejszy w użyciu kosmetyk, jaki miałam kiedykolwiek (cuuudownie pachnie, coś jak soczek z dojrzałych śliwek + nutka wanilii). Ma konsystencję olejku, nakładanie go to po prostu rozkosz - wprost zachęca do masażu. Ale ponieważ jest oleiste, to wchłania się po-o-owolutku (nawet gdy miałam cerę odwodnioną i wysuszoną po peelingu chemicznym - używałam go wtedy jakieś 3 tygodnie, a resztę zużyłam po zregenerowaniu cery, gdy powróciła do normalnego stanu nawilżenia i "mieszanego" charakteru). Tak więc pod makijaż w moim wypadku odpada; zostaje wieczór. Z drugiej strony - odnosząc się do nazwy (Serum regenerujące) nie widziałam żadnych cudownych rezultatów, których można byłoby się spodziewać po kosmetyku za takie pieniądze. Po wmasowaniu skóra jest owszem elastyczna i miękka (ale efekt nie jest lepszy, niż po smarowaniu twarzy oliwą z oliwek). Trzy tygodnie stosowania nie spowodowały żadnego widocznego efektu regeneracyjnego. Niestety, producent nie podpowiada, jak długo nalezy prowadzić kurację [co wg mnie oznacza obietnicę skutków natychmiastowych - przecież tego oczekujemy po produkcie pod nazwą serum]. I nie jest prawdą, że jest to kosmetyk silnie działający (tak bywa przedstawiany przez konsultantki) - wg mnie to bardzo łagodny preparat. Podsumowując - Jako olejek arometerapeutyczny do masażu - buzi - super! Ale kto się spodziewa cudów (obiecywanych przez producenta) może się mocno rozczarować. Powiedziałabym, że jest to luksusowy produkt dla kobiet, które nie muszą się liczyć z pieniędzmi, mają piękną cerę i chcą ją sobie w przyjemny sposób pielęgnować... Jako serum - zasługuje na ** , tą trzecią * dostaje za właściwości aromaterapeutyczne :-)Używałam tego produktu 2 x 3 tygodnie / Ilość zużytych opakowań: 1 i na tym będzie koniec

Czary mary!

Świetny kosmetyk wspaniale nawilża ( stosowałam go po eksperymentach z opalaniem, które lekko zrujnowały moją skórę).Po skończeniu, cera była w świetnym stanie nawilżona, odżywiona leciutko napięta. Bomba !Jest to silny kosmetyk, dlatego nadaje się raczej do okresowego stosowania. Niestety cena zabija :(Ilość zużytych opakowań: 1