Manufaktura Mewa, Trawa cytrynowa & May Chang, Mydło naturalne

Manufaktura Mewa, Trawa cytrynowa & May Chang, Mydło naturalne

Mydło na przysłowiową chandrę, gdy nic nam się nie chce, gdy za oknem jest szaro i deszczowo, gdy nawet nasza ulubiona kawa nie bardzo nam smakuje, i gdy wszystko leci nam nie wiedzieć, czemu z rąk. Mydło, które nie tylko kolorem, ale i zapachem przypomina nam słoneczne, beztroskie, cytrusowe lato. Prawdziwy antydepresant!

Ręcznie wytwarzane mydło zawierające mieszankę olejów o właściwościach wybitnie nawilżających, zmiękczających i regenerujących takich jak: oliwa z oliwek, olej awokado, olej sojowy, masła shea i kakaowe. Odpowiednio dobrane proporcje pozwoliły na otrzymanie idealnej kostki mydła, która nie tylko myje, pieni się, ale także zapobiega wysuszaniu skóry, a wręcz ją nawilża.

Zawarty w mydle tlenek cynku zmniejsza stany zapalne, działa antybakteryjnie i ściągająco.

Zastosowane olejki eteryczne trawy cytrynowej oraz may chang poza swoim pobudzającym i odświeżającym zapachem, działają antyseptycznie, przeciwbakteryjnie, ściągająco, przeciwzapalnie i tonizująco.

Mydło wypakowane po brzegi szlachetnymi olejami roślinnymi nie tylko pielęgnuje skórę, ale także znosi zmęczenie i poprawia samopoczucie. Po prostu słońce zamknięte w kostce mydła. Najlepsze na poprawę nastroju!
Prawdziwa bomba orzeźwienia

100% naturalne
100% ręcznie wytwarzane
Wegańskie
Bez sztucznych barwników
Bez konserwantów
Bez wypełniaczy
Bez utwardzaczy

Świetne mydło, na prawdę orzeźwiające i nie tracące zapachu

Polubiłam się z tym mydłem. A dlaczego? Bo przetestowałam o groma mydełek. I niestety po jakimś czasie przestawały one pachnieć. I to nie ważne czy Body Shop, czy Dove - zawsze to samo - traciły zapach po jakimś czasie zamieniając się po prostu w zwyczajny, mydlany zapach. Wkurzało mnie to bardzo mocno.

Tu tego nie mam. Mydło pachnie od samego początku do teraz (używam go już miesiąc). Pachnie dość intensywnie trawą cytrynową, ale jest b. orzeźwiające i bardzo przyjemne w stosowaniu. Jest łagodne dla skóry. Nie podrażnia, nie uczula. Nie wysusza zbyt mocno, nie czuję po nim intensywnego swędzenia, czy podrażnienia. Mydło się bardzo delikatnie pieni, jednak czuję, że skóra jest umyts. Dodatkowo jest b. wydajne - nie widać, że go choć odrobinę zużyłam. Polecam je serdecznie. Jest niedrogie.