Dolce Tentazione, Latte Corpo (Mleczko do ciała `Słodkie pokusy` - różne rodzaje)

Mleczka do ciała w kilku zapachach np: czekolada i kokos, poziomka, grapefruit, cukier puder, mleko i mięta . Wspaniale pachnące i dobrze nawilżające mają za zadanie rozpieszczać zmysły.

cukier puder

Używałam tego mleczka kilka lat temu, ale pamiętam jeszcze co nieco ;)
Mleczko , jak sama nazwa wskazuje, ma rzadką konsystencję, łatwo rozprowadza się na skórze. Wchłania się szybciutko. Nawilżenie naprawdę słabe - mleczko pozostawia na skórze prześliczny zapach i na tym właściwie koniec. To kosmetyk bardziej "ozdabiający" czy "umilający" niż pielęgnujący. Po rozprowadzeniu mleczka efekt jest nieco jakby się przetarło wodą po skórze ;)
Ale skórze napewno nie szkodzi, jakieś nawilżenie minimalnie mimo wszystko jest, dlatego przyznaję 3 gwiazdki - bo za zapach się należy! Wersja cukier
puder pachnie ślicznie, mega słodko, jadalnie i nie kojarzy się chemicznie :) :)Niestety mleczko nie było zbyt wydajne, ale tanie.

Kupiłabym chętnie jeszcze raz to mleczko, albo inny zapach, ale z dostępnością jest gorzej, nigdzie go nie widuję. Kiedyś kupiłam na allegro, ale więcej już nie kupię przez sieć bo nie opłaca się cenowo. Liczę, że spotkam kiedyś to mleczko np w jakimś Rossmanie ;)

Używam tego produktu od:używałam jakies 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:zużyte pełne opakowanie

Cudowne orzeźwienie

Grapefruit - cudowne mleczko do ciała.
Idealne na ciepłe dni - pobudzający, orzeźwiający zapach.
Lekka, nietłusta konsystencja.
Szybko się wchłania, dobrze nawilża.

Wszystkie mleczka z tej serii są naprawdę świetne, polecam również ciasteczko cytrynowe oraz biszkopt.
Dla każdego coś dobrego i pysznego ;)

Zdecydowanie polecam !!!

Używam tego produktu od : 1,5
Ilość zużytych opakowań : kilka

Nie szkodzi, a pachnie

+ Przystępna cena (ok. 10zł), wesołe opakowanie, ładny kolor produktu.
++ Lekka, lejąca konsystencja, ślizgająca się po skórze i bardzo szybko wchłaniająca, bez pozostawiania lepiącego filmu.
+++ Nie piecze po depilacji (chyba że skóra piekła już przed użyciem), nie wysusza jak zapachowe produkty innych firm.
++++ Śliczny, niechemiczny, jadalny, poprawiający humor zapach! Nie wiem jak inne warianty, ale mój nie utrzymuje się długo na skórze, nie przyprawia o ból głowy ani nie jest nachalny dla otoczenia.
- Zbyt szeroki otwór.
-- Nie łagodzi podrażnień, np. po depilacji, opalaniu.
--- Zbyt słabe działanie pielęgnacyjne.

fakty i mity depilacja

dla fanów

Dla fanów słodkosci ;) Kosmetyk dośc tani, dośc wydajny, słooodko pachnący. Miałam wersję kokos-czekolada - dla mnie pachniał, jak cappucino w proszku z domieszka czekolady ;) Sam balsam jest bardzo lekki, szybko sie rozprowadza, szybko wchłania. Nawilża przeciętnie, ma tendencje do lepkości, czego nie lubie. Znam lepsze "pokusy", równiez tej firmy...

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu