Faberlic, [B-17] Aplikator punktowy AntiAcne

Faberlic, [B-17] Aplikator punktowy AntiAcne

Produkt zawiera ekstrakt pomidorowy i służy do punktowego leczenia wyprysków. Zawiera składniki przeciwzapalne i antybakteryjne:

- Ekstrakt z pomidora zawiera kompleks kwasów owocowych, witamin, mikroelementów i silny przeciwutleniacz likopen. Posiada właściwości przeciwzapalne, normalizuje pracę gruczołów łojowych, hamuje proces powstawania zaskórników, powoduje oczyszczenie i zwężenie porów.

- Takallophan (Japonia) ma silne właściwości absorbujące. Oczyszcza skórę z utlenionych (toksycznych) wolnych kwasów tłuszczowych, które stanowią jedną z głównych przyczyn powstawania zmian trądzikowych.

- Glinka kaolinowa (biała glinka chińska) absorbuje zewnętrzne zanieczyszczenia, nadmiar sebum, martwy naskórek. Oczyszcza skórę i ułatwia przenikanie substancji aktywnych. Zwęża pory, wybiela skórę, ujednolica koloryt.

- Triclosan - znany preparat antybakteryjny o szerokim spektrum działania.

- Tlenek cynku wysusza wypryski.

- D-panthenol koi skórę, likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia.

- Olejek manuki posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne, antybakteryjne, antyłojotokowe.

Cena: 18zł / 15ml

/bw/

Rewelacyjny

Nie spodziewałam się zamawiając go, że to takie cacko. Po przygodzie z aplikatorem punktowym innej marki wątpiłam w skuteczność tego typu środków ;) Ale od czego jest promocja :D

Kupiłam i jestem bardzo zadowolona: preparat skutecznie wysusza wypryski, przyspieszając znacznie ich gojenie i zapobiegając dalszemu ich rozwojowi. Ma postać kremu, który szybko zasycha na skórze, tworząc delikatną skorupkę w miejscu posmarowania. Dobrze trzyma się skóry - gdy zastosuję go na noc, rano po przebudzeniu się nadal mam go na twarzy. Zapach wydaje mi się nieco cytrusowy, może niezbyt interesujący, ale też pozbawiony jak dla mnie drażniących naleciałości alkoholowych.

Bardzo dobry produkt, skuteczny, miły w stosowaniu, wydajny i bardzo niedrogi - w promocji spokojnie można go dostać za 6.90zł.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy