Unicolor, Paloma Color, Puder sypki - transparentny

Unicolor, Paloma Color, Puder sypki - transparentny

Transparentny puder sypki. Dyskretnie matuje, pokrywając twarz delikatną mgiełką. Zawiera pigmenty odbijające światło. Posiada właściwości zmiękczające linie zmarszczek i rysów twarzy. Nie zatyka porów. Przebadany dermatologicznie.
3 kolory.

Cena: ok. 20 zł / 30 g

przecietny

Mam pewne watpliwosci czy oceniam wlasciwy produkt, bo moj puder owszem zgadza sie z opisem, ale opakowanie mam zlote i zadnych drobinek rozswietlajacych nie zauwazylam.
Mam odcien nr 2 bezowy. Puder jest drobno zmielony, ma delikatny zapach. Ma wlasciwosci matujace, ale bez przesdy 2-3 godzinek. Raczej nie kryje. Wydaje mi sie ze w polaczeniu z podkladem troche ciemnieje, tylko nie wiem czy to wina podkladow ktore mialam, pudru czy przetluszczajacej sie skory...
Jakos tak bez zachwytu, uzywam go codziennie(juz od 2 lat, a ubytku za bardzo nie widac) z przyzwyczajenia, glownie zeby zmatowic strefe T.
Drugi raz nie kupie, bo skoro sypki puder na tyle mi starcza to nastepnym razem kupie cos drozszego(ten mnie kosztowal chyba okolo 16-17zl).

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: nawet nie w polowie 1

Łeee

Pudełeczko bez rewelacji - ale nie mogę stwierdzić, że ładne. Cena w sam raz, a nawet za wysoko jak na tej jakości puder. A sam puder? Lubię drobno zmielone pudry, ten taki nie jest :( Drobiny pudru to wręcz kamyczki. Jest ciężki, nienaturalny. Na twarzy ciemnieje, nie dopasowuje się wcale - można się zabić z taką maską na twarzy, bo spod nawet leciutkiego podkładu w połączeniu z tym pudrem, nie widać wcale naturalnej skóry :( Kupiłam i już pierwszego dnia użytkowania postawiłam ultimatum - albo w ciągu tygodnia się do niego przekonam, popróbuję inaczej go używać (może nałożyłam za dużo - nigdy w życiu nie używałam sypkiego pudru, więc miałam wątpliwości co do mojego stanu wiedzy w tej dziedzinie :) ) albo wywalam. Nie przekonałam się, ani go nie wywaliłam :P Za to teraz mam już porównanie - Tranclucide Loreala jest o niebo lepszy (ba! tu nawet NIE MA porównania :) ). Paloma obecnie leży i kwiczy w łazience - ani mi się śni tego świństwa używać.

bez efektu

Najzwyklejszy puder sypki. Nie ma własciwości matujących, bynajmniej nie na dłuższy czas. Jest bardzo lekki, prawie niewidoczny. Taki właśnie transparentny. Może ktoś lubi kosmetyki kolorowe aż takie delikatne, ale ja nie. Puder sypki też powinien trochę kryć. Na lato mógłby być. Kolory bardzo dziwne.Drobinki rozświetlające są beznadziejne, nie wygląda to fajnie.Ilość zużytych opakowań: niecałe 1, ponieważ już nie mogłam wymęczyć i wyrzuciłam go.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

dobra

Niczym się nie wyróżnia i nie zaskakuje, ale nie zauważyłam też specjalnych wad - no, może nieciekawe pudełeczko, ale pal licho pudełeczko... Daje miły, matujący efekt, chociaż szybko znika. Plus za niską cenę.