Żel z woskiem (Gel Wax)

Żel z woskiem (Gel Wax)

Żel z woskiem o gęstej konsystencji służący do stylizacji włosów, szczególnie do wykończenia fryzury. Nadaje włosom miękkość, połysk, jednocześnie utrwalając fryzurę. Opakowanie z dozownikiem pozwala na oszczędne korzystanie.

Cena: ok. 36 zł

najlepszy!

zaczne od tego, ze takiego samego to juz goldwell nie produkuje. niby zmienione design, ale widze tez, ze teraz do wlosow kreconych jest, wtedy byl inny. nie wiem czy lepszy jest teraz, musze dopiero wyprobowac, ale ten, ktory jest na zdjeicu jest najlepszy! tyle zeli, gum, woskow do wlosow przetestowalam, wiec moge z czystym sumieniem powiedziec, ze ten nalezy do kwc! pieknie nablyszcza wlosy, bez tluszczenia i bez efektu przeciazania. doskonaly do wykanczania fryzur na gladko, do lokow, po prostu do wszystkiego. dozownik praktyczny, ciezko pzresadzic z iloscia. bardzo wydajny, wystarczy kapka na wlosy sredniej dlugosci - a do takich nadaje sie idealnie, jak rowniez do krotkich. moc utrwalenia zalezna od tego, ktory sie kupi - ja mialam normal, wiec i wykonczenia bylo normalne, naturalne. swietny do poprawek w ciagu dnia. mozna nim szybko wyczarowac ladna fryzure.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Jestem na NIE

Mam dwie wersje Normal i Strong-nie widze pomiedzy nimi roznicy,zamiast nablyszczenia otrzymujemy efekt paczki smalcu na wlosach-okropienstwo,nawet w minimalnej ilosci sprawia,ze wlosy wygladaja nieswiezo i nie ma mowy o jakimkolwiek utrwaleniu a po kilku godzinach wlosy wygladaja jakbym ich przez m-c nie myla :(
Testowalam na roznych dlugosciach wlosow i za kazdym razem bylam na NIE,uwazam,ze szkoda wydanych pieniedzy i na cale szczescie koncze te nieszczesne opakowania,ktore mecze od roku.Totalnie nieudany zakup i po raz kolejny zrazona jestem do produktow Goldwella.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:rozpoczeta 2,na szczescie na wykonczeniu

e tam

Krótko: utrwala/układa dośc dobrze (ale z łatwością można taki efekt uzyskać za pomoca prroduktu o 1/3 ceny), nabłyszczenia nie zauważyłam (choć moje włosy i tak same dość mocno błyszczą odkąd odczepiłam się na dobre od farb do włosów - brrr) i bardzo szybko się skończył. Czyli produkt niezły, ale absolutnie nie za tę cenę!

Używam tego produktu od: 4 lata temu

depilacja opóźnianie porostu włosów

jednak tłusty

Mój największy zarzut to fakt, że żel z woskiem bardzo tłuści włosy. Nie widać tego po samym preparacie - ma fajną, prawie przeźroczystą i lekko nasyconą bąbelkami (powietrzem) konsystecję. Natomiast nawet przy minimalnej ilości trzeba się liczyć, że włosy będą wygładzone i ujarzmione za pomocą tłuszczu. Nabłyszcza bardzo niewiele, zresztą kilka godzin po nałożeniu ten połysk matowieje. W związku z tymi chcąc wygładzić włosy mogłam nakładać preparat jedynie na nieliczne kosmyki - partie włosów. Plus - nie usztywnia zupełnie,włosy są miękkie (mam wersję normal). Urzekający zapach i to nie tylko w opakowaniu. Jest dobrze wyczuwalny na włosach. Bardzo wygodne opakowanie z pompką, bardzo duża wydajność żelu (oj, długo się już z nim męczę:))

Używam tego produktu od: ok.3 lat
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

świetny

Jestem mu wierna od ponad 2 lat, kiedy to poraz pierwszy nałożyła mi go moja fryzjerka i okazało sie, że mogę go u niej kupić... bardzo wygodne opakowanie, świetnie się rozprowadza, ma miły zapach. Poza tym podoba mi się, ze ładnie nabłyszcza włosy i nie obciąża ich- super do krótkich fryzurek

Bardzo dobry

Jakiś czas temu obcięłam włosy bardzo krótko, tak, że stawiam sobie zwariowanego jeża z lekko opadającą grzywką. Do tak skomplikowanej czynności wosk ten świetnie się nadaje! Co prawda lekko utrwala fryzurę, ale nie tego od niego oczekuję, przede wszystkim pięknie nabłyszcza i rozdziela poszczególne kosmyczki! a właśnie o to chodzi. Włoski są po nim delikatne, pięknie pachną, a przez to błyszczenie ich kolor jest ślicznie podkreślony (taki wyraźny). Do tego typu stylingu produkt ten jest świetny, a wystarczy kropla wielkości grochu :) Warto spróbować!

nie rozstaniemy się!

Jestem w fazie odrastania włosów z bardzo krótkich i dopiero za 2 miesiące jestem umówiona na pierwsze podrasowanie fryzury, na tzw. linię. Ten preparat pozwala mi uniknąć "ciotkowatego" wyglądu, wiem, że razem przetrwamy ciężki okres odrastania włosów. Mam sztywne włosy i rano po przebudzeniu wyglądam jak w garnku na głowie ale wychodząc już z domu jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie obciąża włosów i nadaje piękny połysk. To pierwszy produkt do stylingu, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń.

fajowy ;))

Kupiłam sobie ten produkt, bo znudziły mi się te wszystkie lotony, pianki itp. i jestem bardzo zadowolona :)) Fajnie wymyślone opakowanie, fajna konsystencja i ładny zapach :) Mam włosy długie, lekko kręcone i lubię ten skręt podkreslać :) Ponieważ mam włosy delikatne bałam się, że będą po tym preparacie zbytnio obciążone albo przylizane. Oczywiście gdy użyłam go po raz pierwszy to głowa poszła pod kram, bo miałam śliczny przyliz na włoskach :)) Ale potem było już lepiej. Stosuje na suche albo lekko wilgotne włoski niewielką ilość. Pięknie podkreśla loki (można nie rozczesywać i wtedy jest a la mokra włoszka tylko bardzo naturalna, albo można rozczesać i wtedy ma się pięknie , lekko, naturalnie podkręcone włoski). Fryzura ładnie się układa, włosy są miękkie w dotyku i to co na moich czarnych widać przede wszystkim: zabójczo się błyszczą :)))Bardzo zadowolił mnie ten produkt :))Kupiłam za 24 zł.w sklepie fryzjerskim.

to jest to!

Świetny preparat do wykańczania szczególnie krótkich fryzur. Utrwala, nadaje odpowiedni kształt, nabłyszcza, nie skleja włosów. Jest bardzo wydajny - odrobina wystarczy do ułożenia fryzurki.

swietny

Gdy jeszcze miala wloski do brody lekko mi sie krecily a mialam dosyc prostowania ich, bralam odrobine tego preparatu i suszylam je tak aby sie krecily, bardzo fajnie pomaga skrecic lekko falujace sie wloski, po prostu je ugniatalam a on pomagal w calym utrwaleniu, nie sklejal, slicznie pachnial. Bardzo wydajny, wystarczy odrobina. Polecam !!! (istnieje jeszcze z tej lini preparat do prostowania wlsokow, rowniez swietny:))

pomysłowy!

Kiedy miałam bardzo krótkie włoski, zużyłam chyba z 3 pojemniki tego wosku. Był to dla mnie najlepszy preparat, który likwidował "hełm" na głowie, jednocześnie nie sklejając włosów i ich nie usztywniając. Moim zdaniem wosk ten nadaje się bardziej do poskramniania niesfornej fryzury niż do utrwalenia jakichś "wymyślności" na głowie. Barrrrdzo wydaaaajny. Mi wystarczyła ilość wielkości kropli wody, by ujarzmić swoje sztywne włosy. Trzeba jednak bardzo uważać, by nie przesadzić z ilością wosku, bo można swoim świeżym włoskom nadać wygląd Zakładu Przemysłu Tłuszczowego ;-))) Ma fantastyczny zapach!