Weather Everything SPF 15

Weather Everything SPF 15

Krem mający za zadanie chronić twarz, równocześnie odżywiając ją pielęgnując. Zapewnia ochronę przed działaniem ostrego wiatru, niskiej temperatury i słońca, jest więc idealnym kosmetykiem na zimę dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Weather Everything dzięki zawartości antyoksydantów zapobiega również skutkom działania wolnych rodników. Dodatkowo substancje o właściwościach łagodzących likwidują zaczerwienienia i podrażnienia.

rewelacja

rewelacja

Bardzo dobry nawilzajacy kremik. Nie posostawia tlustej warstwy, dobrze nawilza i chroni buzie przed wysuszeniem w zimie - zwalszcza teraz kiedy temperatura bardzo sie wacha. Mam cerę mieszaną i uzywam go glownie w klimatach miejskich. Nadaje sie pod makijaz. Sprawdzil sie rowniez na nartach, gdzie po calym dniu jezdzenia nie mialam ani jednego zaczerwienienia, odmrozenia czy przesuszenia. W ziemie sprawdza sie rewelacyjnie.

polecam!

Bardzo dobry krem, szczególnie na zimowe szaleństwo na nartach. Rozprowadza się bez zarzutu. Tworzy delikatny ochronny film, nic nie ma prawa się stać ze skórą nawet na dużym mrozie. Mam cerę mieszaną, więc używam tylko na nartach (w domu trzymam w lodówce), ponieważ w warunkach domowo-miejskich powoduje zbytnie przetłuszczanie się i błyszczenie mojej skóry. Moim zdaniem - super krem wyjazdowy :), kiedy nie ma potrzeby robić makijażu. Bardzo wydajny. Polecam, wart wypróbowania.

Cena: 165,00 zł/50 ml

Używam tego kosmetyku - na wyjazdach narciarskich

Broń przeciw zimie

Cieżkie działa przeciwko zimowej pogodzie. Dość ciężka konsystencja, ale rozprowadza się bez zarzutu. Nadaje się i na warunki miejskie pod makijaż, jak też na wyjazdy w góry, gdziekolwiek. Utrzymuje skórę w dobrej kondycji i chroni przed promieniowaniem. Łaczy w sobie zalety kosmetyku ochronnego i pielęgnacyjnego. Nadaje się też dla facetów(opakowanie unisex).

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

bardzo dobry

od poczatku poznej jesieni az do teraz (teoretycznie do wiosny) uzywalam WE przed wyjsciem z domu. uczucie chlodu na skorze jest po uzyciu mniejsze niz na golej skorze. dodatkowo, krem dobrze wspolpracuje z makijazem - twarz (cera mieszana) nie swieci sie, nawet po kilku godzinach. prawdziwy crash-test WE przeszedl jednak w Alpach, w pelnym sloncu, na mrozie, na wietrze. sprawdzil sie i to doskonale. uwaga - jest to jeden z nielicznych kosmetykow pielegnacyjnych Clinique, ktore nie sa pozbawione zapachu. WE pachnie swiezo, troche jak skrzyzowanie cytryny z pomarancza. od listopada zuzylam ok. 1/3 opakowania 50 ml. cena kremu to ok. 150 zl.

bardzo dobry

Mimo, że to krem półtłusty szybko wchłania się w skórę nie pozostawiając tłustej wartewki. Idealny pod makijaż i co najistotniejsze - wspaniale chroni skórę przed wiatrem, mrozem czy brudnym miejskim powietrzem. Polecam.

tarcza:)

Bardzo dobry , skuteczny produkt. Sprawdził się nawet na mojej mieszanej cerze. Używałam go zeszłej zimy , głównie w ferie(jak sobie brykałam po śniegu;) )i faktycznie idealnie chronił przed porażnieniami, przemarznięciem, czy jakimiś problemami z pękającymi naczynkami(choć nie mam znowu takich dużych tendencji do pękających naczynek;)). Dość dobrze się wchłania, choć nie jest to rzecz jasna taki typowy kremik oil-free. Wygładza buzię, ładnie nawilża, lekko natłuszcza-dla mnie jest porównywalny do day wear Estee Lauder.