Soft & Silky, Moisturising Cream Bath (nawilżający krem do kąpieli)

Soft & Silky, Moisturising Cream Bath (nawilżający krem do kąpieli)

Krem zawiera proteiny jedwabiu i mleka które nawilżają skórę.
Producent gwarantuje wspaniałą, kremową i odprężającą kąpiel.

Rewelacja

Ma delikatny zapach, co dla mnie jest ogromnym plusem. Gęsty- bardzo, bardzo wydajny i bardzo dobrze się pieni, wystarczał mi na bardzo długo. Mam wrażliwą skórę, suchą zwłaszcza na łydkach- używając kremu do kapieli Soft&Silky nie musiałam się o nic martwić, skóra była miękka, delikatna.. Po prostu super!

Używam tego produktu od: kiedyś uzywałam
Ilość zużytych opakowań: dużo (około 6 lub więcej)

wow

Trzeba niewiele wlać aby powstała pożądna piana. Wystarczy parę kropel. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach. Jak na razie nie zawiodłam się na tej linii.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

doskonały!

Bardzo, bardzo go lubię! :)Ma bardzo przyjemny zapach, ładnie nawilża ciało, dobrze się pieni, jest wydajny i poręczny.Polecam również żel do mycia ciała z tej serii!Ilość zużytych opakowań: 4

Starzenie się skóry - dieta

mleczna kraina...

Cudowny mleczny zapach, który sprawa, że kapiel to czysta przyjamność i odprężenie. Pozostawia skórę bardzo dobrze nawilżoną i cudownie delikatną. Wydajny, ale i tak ciupkę za drogi.

fantastyczny

Już niewielka ilość tego płynu wlana pod strumień powoduje gęstą pianę, która utrzymuje się do końca kąpieli. Wanna i cała łazienka wypełnia się kojącym delikatnym zapachem. Bardzo lubię ten płyn, jak również balsam z tej samej serii. Polecam miłośniczkom relaksującej kąpieli.