Turbo przyspieszacz opalania w spray`u

Turbo przyspieszacz opalania w spray`u

Cena już od 11,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Emulsja przyspieszająca opalanie w spray`u gwarantuje piękną opaleniznę w krótkim czasie, a jednocześnie pielęgnuje i chroni skórę. Specjalnie opracowana formuła, dzięki zawartości aktywatora opalania, zapewnia mocniejszą i trwalszą opaleniznę. Masło Karite - naturalny filtr ochronny, głęboko nawilża i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek. D-pantenol łagodzi skutki nadmiernego opalania.

Skład: Aqua, Cyprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Butyrospermum Parkii, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Triethanolamine, Methylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Arginine HCL, Ornithine HCL, Tyrosine, Parfum, Disodium EDTA, Silica, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene. (13.11.2009)

/mg/

Napisanych recenzji: 57

Warty polecenia

Mam naturalnie ciemną, ciepłą karnację i zawsze opalam się na brązowo. Nie mam problemu ze schodzącą, pieczącą skórą, jednak wiadomo- zapobiegawczo używam filtrów.
W tym roku przed wyjazdem nad morze zostałam posiadaczką tego cuda.
Ja widzę same zalety:
+ łatwa aplikacja
+wydajny, wydajny, wydajny (używałam codziennie przez 5 dni z chłopakiem i nie zauważyłam, żeby stawał się lżejszy)
+działanie***> naprawdę przyspiesza, słońce "brało mnie" jak nigdy! Opalenizna byłą przepięknie brązowa
+nawilża i jest bardzo przyjemny w stosowaniu, skóra staje się miękka
+zapach
+przystępna cena

Nie zamienię i nie będę szukać innych przyspieszaczy

P.S.
Oczywiście warto rownolegle stosować filtr.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026271].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 91

Napisanych recenzji: 548

warty wypróbowania

Zaopatrzyłam się w niego w zeszłe wakacje. Mam bardzo jasną karnację, piegowatą, a po kąpieli słonecznej jestem raczej czerwona niż brązowa. No i moja "opalenizna" zamiast z czasem brązowieć, to znika.
Dodam także, że nie mogę długo leżeć na słońcu, bo skóra zaczyna strasznie szczypać.
Ale wracając do produktu. Jestem z niego bardzo zadowolona. W słoneczne dni pryskałam nim całe ciało, wychodziłam na słońce i po pół godzinie moja skóra nie była czerwona, a raczej delikatnie złota. Nigdy wcześniej nie miałam takiego efektu.
Co więcej skóra nie była także wysuszona. Wiadomo, wymagała balsamu, ale przyspieszacz na pewno też nawilżył moją skórę.
Wydajność jest wielka. Przez całe wakacje razem z siostrą nie wykorzystałyśmy jednej butelki. Jest to też pewnie zasługa aplikacji. Spray jest fajnym rozwiązaniem.

Nie daję 4 gwiazdek, bo nie podobał mi się jego zapach i to, ze zostawiał na skórze tłustą warstwę.

Ze swojej strony polecam.

Używam tego produktu od: od wakacji 2013
Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962004].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 62

nie wiem czy przyspiesza ale nawilża ;)

Zakupiłam poniewaz chodze na solarium i chciałam uzyskac szybki efekt. Efekt jest ale to za sprawa też tego, ze łykam codziennie beta-karoten.
Nie zauwazyłam wiec jakiesgos duzego efektu. Przed pojsciem do solarium biore prysznic i nakładam kolastyne tak jak balsam , skóra jest bardzo delikatna , tworzy sie cieniutki film na niej to chyba za sprawa Masła Karite. Przyspieszacz jakos szczególnie nie przyspieszył niczego ale zdecydowanie dobrze nawilża , skóra jest sliska, napieta i jakby ujedrniona. Dobrze sie nakłada gdyz buteleczka ma spray. U mnie sprawdził sie bardziej jako balsam niz jako przyspieszacz :)

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932288].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

Napisanych recenzji: 1

zdecydowanie tak!

produkt przegenialny.

Zdecydowałam się kupić przyspieszać ponieważ, nie mam wiele czasu na opalanie, ze względu na małą ilość słonecznych dni, oraz pracę.

Kupiłam w ciągu miesiąca drugą buteleczkę, używałam podczas opalania z przyjaciółką. kilka razy w ciągu opalania. Opalenizna jest pięknie naturalna, skóra przede wszystkim jest ładnie opalona, nie jest poparzona. Opalenizna utrzymuje się długo.

Polecam!!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926614].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 23

Pomyłka

Nie spełnia zapewnień producenta.
Opalam się tak samo bez tego produktu jak i po jego użyciu.
Nie zauważyłam żadnego przyspieszenia czy brązowej opalenizny.

Nie ma sensu wydawać pieniędzy na ten produkt.
Daję dwie gwiazdki za ładny zapach i dobrą aplikację.

Używam tego produktu od: Jeden sezon
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwswzego 150 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925637].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

nie polecam!

to z pewnością nie jest przyspieszacz i nie turbo wręcz przeciwnie opóźnia opalanie. leżałam cały dzień na mocnym słońcu i trochę tylko mnie wzięło a po kąpieli zmyła się cała opalenizna nie tylko po tym niby przyspieszaczu ale i tą która miałam wcześniej więc to badziewie jakich mało! pół gwiazdki, że się nie klei...

Używam tego produktu od: jeden dzień i więcej nie będę
Ilość zużytych opakowań: nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921660].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Ulubiony

Turbu przyspieszacz z Kolastyny to chyba najfajnieszy produkt do opalania jakiego używałam. Bardzo lubię jego zapach i uczucie jakie zostawia na skórze, jest miękka i nawilżona. Faktycznie daje efekt przyspieszenia i opalenizna jest złocista.
Produkt jest bardzo wydajny, kupuje jedno opakowanie na sezon i używam przy każdym opalaniu a i tak nie daje rady zużyć całego. Czasami stosuję go podczas opalania na solarium i tak także sprawdza się świetnie.
Szybko się wchłania, przyjemnie mnie się go używa.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907594].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 286

w porządku

+ nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha
+ faktycznie przyspieszył powstanie ładnej, brązowej opalenizny (używany w zestawie z odpowiednimi filtrami)
+ konsystencja mleczka jest bardzo przyjemna, dobrze się aplikuje, nie spływa, fajnie nawilża
+/- cena
- ważność tylko 6 miesięcy po otwarciu - produkt jest duży, a na przyszły sezon przydałoby się kupić nowy, a ten wyrzucić...

Używam tego produktu od: sezon

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805890].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Jastem bardzo zadowolona

Jestem zachwycona!!!moja skóra jest strasznie oporna na słońce...kupiłam już nie jeden przyspieszacz ,ale nie dawał takiego efektu.Używam go narazie do opalania w solarium i jest "rewelka"ale chetnie sprawdzę Go też w naturalnym słońcu.Dzięki Bogu się nie klei(nie znosze jak balsamy kleją się!!!)jak dla mnie troche ma dziwny zapach ale co tam....ważne ze nie zostawia zacieków a opalenizna ma śliczny kolor.POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[772062].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 113

ogólnie ok ....

Po pierwsze nie wiem dlaczego jest w zapomnianych komsetykach skoro w drogeriach jest dostępny nadal ... ale mniejsza z tym ....

Jeśli chodzi o przyspieszacz ... hmmm za te pieniądze nie jest zły , ale jak to mówią niczego nie urywa :) To znaczy ...jeśli słoneczko jest naprawdę mocne ... czyli opalamy się np . w turcji egipcie...czy na kanarach ... jest na skórze uczucie przyspieszania opalania ... jeśli jednak chodzi o nasze polskie sloneczko ... no cóż ... mam wrażenie że lepiej opalać sie bez niż z tym przyspieszaczem . Mimo wszystko ma fajną konsystencję i fajnie pachnie . Ogólnie jest dostępny , wydajny , i nie kosztuje dużo . W sytuacjach awaryjnych można używać po kąpielach w słonym morzu - gdy nie ma pod ręką balasamu nawilżającego - poniewaz fajnie nawilża ... mimo wszytko daję 3 gwiazdki ponieważ znajome mówią że moja ocena jest wyśrubowana bo zakochałam się w innym przyspieszaczu .... a kolastyna jest naprawdę fajna ... także zostawiam do samooceny . Dla mnie naciągane 3 gwiazdki i nic więcej :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[769008].usefull || 0 }}% pomocna.