Florina Kraków, Olejek do kąpieli

Florina Kraków, Olejek do kąpieli

Aromatyczne olejki do kąpieli dostępne w kilku wersjach:

- odświeżający z miętą

- odprężający z rozmarynem, grapefruitem i wit. E

- stymulujący z lawendą, ylangiem, rozmarynem i wit. E

- relaksujący z melisą i wit. E

- egzotyczny z grapefruitem i wit. E

Kilka kropel do wanny sprawia, że ciało staje się pachnące, odprężone i zrelaksowane. Nawilżają i natłuszczają skórę, poprawiając jej kondycję. Zawierają naturalne wyciągi z ziół i witaminy.

Skład: Glycine Soya Oil, Minearl Oil, Isopropyl Myristate, Trilauteth-4 Phosphate, Octyldetyl Phosphate, wyciągi roślinne (zależnie od rodzaju), parfum, Tocopherol.

Cena: 21,14 zł / 200 ml

Dostępne także w saszetkach po 15 ml

ładny na półce i tyle

Ten flakon pięknie wygląda na półce, ładnie prezentuje się jako podarunek dla kogoś ale żeby spełniał jakieś szczególne funkcje- nie zauważyłam. Mam masaż w wannie, więc olejki to chleb powszedni żeby nie zapełnić całej łazienki pianą; płyny odpadają. Ten olejek nie jest szczególnie pachnący, nie nawilża dość dobrze skóry, nie robi nic konkretnego poza lekkim zmiękczeniem wody. Nie nadaje się chyba też do aromaterapii.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąż pół butelki

lubie

Bardzo mi odpowiada ten olejek, aczkolwiek uzywam go strasznie rzadko, no bo to przeciez caly rytulal, na ktory malo kiedy mam czas: najpierw przysznic z normalnym mydlem, potem dopiero rozkoszowanie sie prawdziwa, dluga kapiela z olejkiem. Najlepiej w towarzystwie ksiazki i lampki wina.

Prezent pełen kultury

Skórę mam tłustą, ciała wiele, jest co kąpać ;).
Olejku jest stosunkowo niewiele, opakowanie trochę festyniarskie i cena jak na niskie zapotrzebowanie rzeczywiste na tego typu kosmetyki wysoka.
W ogóle, opakowanie z gatunku tych, które głupio wyrzucić po wykorzystaniu, takie ładne.
Ale mimo tych wad ma szczerą czwórę: zrozumiałam, gdy otwierałam prezenty, że ono tak naprawdę nie jest rzeczą/kosmetykiem, które się kupuje: to typowy prezent z okazji... i z tego powodu odpada w moim rankingu przydatności in everyday life. By kupić go spontanicznie i dla siebie - do głowy by mi nie wpadło.
Ja go mam z okazji Świąt Bożego Narodzenia i bycia Córką Swojej Matki.
W przeciwieństwie do tego, co sugeruje konsystencja i zapach, jest wydajny i skoncentrowany jak przysłowiowa jasna cholera. Nieopatrznie wlałam go do wanny za dużo i się załatwiłam: sprzątanie, jak nic.
Pozostawia na skórze film, tłusty, ale przyjemny i niekłopotliwy. Jak olejek pielęgnacyjny. Balsam nie jest po takiej kąpieli konieczny.
Olejek relaksujący ma zapach trochę mydła - żadne tam naturalne aromaty. Ale swoje zadanie spełnia bardzo dobrze.
Naprawdę, te olejki to świetny pomysł na prezent. W końcu niewiele osób (chyba) kupuje takie gadżety samemu sobie.

Salon fryzjerski

uhhhh, ojojojo;););)

Hihi, przy tym kosmetyku wyszłedł mój chory pociąg do ładnych opakowań;)Niesamowicie spodobał mi sie wygląd tej buteleczki, więc pomimo protestów i krytycznych uwag na temat produktu, ze strony koleżanki, oczywiście go zakupiłam:) W domku przyszło opamiętanie, bo po pierwszym użyciu przez cały nastepny dzień nie mogłam pozbyć się uczucia tłustej warstwy na skórze i bardzo intensywnego zapachu;) Dodatkowo olejek właściwie nie nawilża,a zamiast działanie terapeutycznego, doprowadził mnie do szewskiej pasji;););) Nie polecam-to nie to o co chodzi-i w doadaktu wanne trzeba potem porządnie wyszorować;/;)