Oriflame, Midsummer EDT

Oriflame, Midsummer EDT

Lekki i świeży cytrusowo-kwiatowy zapach. Orzeźwiający, w sam raz na lato. Z akcentami cedru i piżma w prostym, ładnym flakonie (w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu).

Cena: 84 zł / 50 ml

pospolitość, pospolitość i jeszcze raz pospolitość...

Wodę dostałam w prezencie, sama bym jej nie kupiła. Miałam kilka lat temu miniaturkę poprzedniej wersji, była całkiem całkiem, choć oczywiście z wiekiem gust także się zmienia.
\\n
\\nZapach ma przywodzić na myśl środek lata, rześki letni poranek, wolność i lekkość. Tak go widzę. A jak jest?
\\n
\\nJest cytrusowo i płasko, nie dzieje się kompletnie nic, nie rozwija się. Typowy odświeżacz na lato, o polocie bliskim zeru. Nie trzyma się na skórze, wietrzeje po kwadransie. Trwałość nigdy nie była mocną stroną zapachów Oriflame, więc w sumie się nie dziwię.
\\n
\\nNowe opakowanie ciekawsze niż poprzednik, ale za to formuła i sam zapach uległy reformulacji, nie polecam.

Nic specjalnego

Niczego nowego nie dodam. Zapach jest cytrusowy, świeży, orzeźwiający, idealny na lato. Niestety niesamowicie nietrwały, nie rozwija się, po prostu niczym się nie wyróżnia. Flakon kiepski - mój atomizer się zacinał. A cena za te perfumy to jakiś żart.

Używam tego produktu od: używałam latem
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Świeżo-cytrusowy

Kiedyś za nim szalałam, ale jednak z wiekiem gust się zmienia. Teraz średnio mi się podoba. Jest taki przyjemny, lekki, cytrusowo-świeży, idealny na siłownię czy spacer. Niestety woda ta nie trzymała się długo na skórze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Świeżak.

10 lat temu bardzo lubiłam ten zapach.
Miałam wtedy 15 lat i kojarzył mi się on z kobietą wolną, dorosłą, mającą świat u stóp ;)
Zapach był całkiem trwały, bardzo świeży, cytrusowy.
Flakon bez udziwnień, wygodny i całkiem estetyczny.
Cena na moją ówczesną kieszeń nastolatki troszkę za wysoka, ale upolowałam własny flakonik w promocji.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

zwyczajny.

Zwykły zapach, trochę letni, trochę kwaśny, na lato może być. Kiedyś mi się bardziej podobał, lecz jest średnio trwały jak na mój gust. Nie wiem czy kupię ponownie - chyba znalazłam bardziej "letnie" zapachy przez ten czas :D

Odejmuję 1,5 gwiazdki za trwałość i zapach alkoholu przy rozpylaniu.

Używam tego produktu od: koło 2 lat z przerwami

Ilość zużytych opakowań: jedno całe 50 ml

czegoś mu brak

Długo zastanawiałam się, czy go kupić, bo nie miałam okazji, by sprawdzić, jak pachnie, a nie wybieram perfum w ciemno. W tym roku dostałam go jednak na imieniny i ku mojej uldze okazało się, że należy do "mojej" kategorii zapachowej, czyli zapachów świeżych i lekkich.

Na początku czuję cytrusy, ale jest to jedynie wibrująca nuta, po chwili pojawia się ostrzejszy, świdrujący ton i on zostaje najdłużej. Na samym końcu czuję coś delikatnego i słodkiego. Ten koniec podoba mi się najbardziej. Całość jest letnia i optymistyczna, ale nie jest to eksplozja owoców, więc myślę, że Midsummer może spodobać się dziewczynom o różnych upodobaniach.

Flakonik jest prosty i pasuje do tej nieskomplikowanej wody toaletowej.

Moim zdaniem Midsummer pachnie ładnie, ale nie ma w sobie tego "czegoś", co sprawia, że już tęsknię za zapachem, gdy w buteleczce widać dno. Trwałość przeciętna - około czterech godzin. Dałabym trzy gwiazdki, ale mój TŻ uwielbia tę wodę toaletową, więc dorzucam jeszcze tę jedną gwiazdkę. Niech ma.

Flakonik: 3, zapach: 4

Używam tego produktu od: dwóch i pół miesiąca

Ach to lato

Już nie pamiętam kiedy ten zapach zagościł w moim domu. Ale kojarzy mi się z wakacjami i do tych celów został stworzony. Jest bardzo świeży, miły w użyciu. Wielu osobom się podoba, mężczyznom również. Według mnie na lato nadają się jedynie świeże, soczyste zapachy, ten taki jest. Trwałość ma dobrą, kilkugodzinną. Używam wraz z mamą od czasu do czasu, tylko wtedy się nie znudzi. Polecam również dezodorant z tej serii.

Używam tego produktu od: 2 lata

Delikatny

Zapach jest delikatny, kwiatowo-cytrusowy, u mnie trzymał się ok. 5 godzin. Kiedyś robili takie małe opakowania w Orlfame po 20 ml i właśnie ten zapach kupiła sobie wtedy moja mama. Stał cały czas w jej szafce obok łóżka w sypialni. Zauważyłam, że go nie używa, więc dostałam go od niej :) I zużyłam do końca. Zastanawiam się nad ponownym kupieniem zapachu, ale boję się, że kupując całe 50 ml szybko mi się znudzi. Chyba poczekam na limitowane 30 ml na święta :)

Używam tego produktu od: marzec 2007 - maj 2007
Ilość zużytych opakowań:niecałe 20 ml

Bardzo swiezy

Lubie te perfumy za wyjatkowa swiezosc, nie kojarzaca sie ani z ogorkiem, anie ze wszystkimi "morskimi" zapachami. Jest delikatny, nie narzucajacy sie, a jednoczesnie bardzo charakterystyczny. Kojarzy mi sie z latem. Trwalosc jest bez zarzutu.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

skandynawska noc świętojańska

Używałam go kilka lat temu - wtedy uważałam go za najpiękniejszy zapach świata :)
Dziś już mi się trochę znudził. Sam zapach to : wakacje, lato, imprezy, zabawa, randki - czyli sama młodość, radość i beztroska. Jest lekki, świeży, piękny...
Może jeszcze kiedyś kupię (jak nie wycofają) przez sentyment.
Jeżeli mam się do czegoś przyczepić to butelka - dość ciężka, duża z beznadziejną odpadającą nakrętką :(

Używam tego produktu od: kilka lat temu

lubię je :)

Fajne perfumki, które kiedyś bardzo lubiłam, a teraz już trochę mi się przejadły.

Zapach jest świetny: ciepły, taki wakacyjny.
Czuć w nim trochę cytrusów, trochę kwiatów i jest też jakaś ziołowa nutka.
Trwałość średnia, ale nie jest tak źle.
Możliwe, że kiedyś jeszcze do nich wrócę.

Używam tego produktu od:przez parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

doyć ładny

Tego zapachu używa moja mama :) Ładny ,świeży,ale dla mnie ie ma tego czegoś ;) Lubię go,ale na niej-sama nie używam....może dlatego,że i się kojarzy z nią,a zapachy są dla mnie bardzo ważne-każdy powinien mieć swój,indywidualny :D

Opakowanie średnio mi się podoba. Tak dla odmiany w nim podoba mi się tylko korek [a w większości opakowań perfum korki są słabym punktem :P]

Używam tego produktu od:ja nie używam