L'Oreal Paris, Sublime Bronze, Gel Autobronzant+Effet Lissant, Visage Et Corps, Żel samoopalający do twarzy i ciała

Zgłaszająca osoba: tavares_boy

Piękna opalenizna bez zagrożeń jakie stwarza słońce. Plenitude Sublime Bronze. Żel samoopalający + efekt gładkiej skóry. Na gładkiej skórze w 100% naturalna opalenizna. Innowacyjna formuła, łagodne kwasy AHA + delikatna konsystencja. Naturalna opalenizna bez pomarańczowych śladów. Unikalna, bardzo delikatna formuła zapewnia równomierne rozprowadzenie. Łagodne kwasy owocowe AHA usuwają martwe komórki, wygładzają skórę i zapewniają jednolity kolor. Efekt: w 100% naturalna opalenizna. Prawdziwa pielęgnacja skóry. Żel zapewnia idealne nawilżenie przez 12 godzin. Żel samoopalający zawiera filtry ochronne UVA/UVB (SFP8) zapobiegający starzeniu się skóry. Udowodnione rezultaty, odczuwalny efekt wygładzenia skóry po trzech tygodniach. Produkt stworzony z myślą o stosowaniu go również przez mężczyzn.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Dipropylene Glycol, Dihydroxyacetone, Alcohol Denat., Sodium Chloride, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Glycine Soja, Tocopherol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Caramel, Linalool, Benzyl Salicylate, Apha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Geraniol, CI 16035/RED 40, Parfum, CODE FIL: C16404/3.

Cena: 40 zł / 150 ml

Spodziewalam sie czegos lepszego

Kupilam ten produkt bo wspominaja na opakowaniu ze jest nie tlusty. I faktycznie nie jest tlusty bo jest to zel, ale niestety nie wchlania sie zbyt dobrze a skora jest lepka jeszcze pol godziny po nalozeniu (co jest dosc irytujace).
Generalnie sam produkt nie jest zly:
-nadaje dosc ladny kolor, naturalny
-przyjemnie pachnie
-jest dosc wydajny
Nie polecam osobom ktore nie lubia ciezkich balsamow i "uczucia lepkosci" na skorze.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

ŚWIETNY!

Z natury mam jasną karnację, a samoopalacza L\'Oreal używam jak na razie na twarz i sprawdza się rewelacyjnie :)
+ naturalny efekt opalenizny (w zależności od odstepow dniowych w uzywaniu go)
+ ładny zapach, typowo letni :)
+ dobrze sie rozprowadza
+ delikatna, miekka cera

- trzeba dobrze rozprowadzić ABY NIE BYŁO PLAM, szczegolna uwaga na brwi i tuz przy wlosach!
- szczypie ale w sumie mozna sie przyzwyczaic
- szybko sie zmywa (max 2 prysznice)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

bardzo dobry sposób za szybki, lecz krótki efekt opalania

Opala bardzo szybko - u mnie wystarczyła 1 bądź 2 aplikacje na twarz, i ok 3 razy na ciało aby widac było świetny efekt. Bardzo fajnie nawilża, czuć że działa na witamina E :) Buzia była po nim super gładka i odżywiona. Ma bardzo ładny zapach, miłą, żelową konsystencję. Co ważne - nie zostawia żadnych plam. Jedyny minut to szybkość schodzenia - ale byłam tego świadoma kupując go:) Schodzi właściwie przy pierwszym czy drugim prysznicu. Trzeba również uważać przy poceniu się - schodzi np w takim przypadku na plecach czy innych częściach ciała.
Bardzo dobry produkt na wielkie wyjścia - studniówkę, sylwester, bal. Nie polecam na własne wesele - może brudzić białą suknię - nie sprawdzałam, ale lepiej nie próbować :)

Manicure - glitter nails

Doskonały

Łatwo się go rozprowadza, nadaje skórze piękny, złocisty, nie marchewkowy kolor. Opaleniznę nadaje stopniowo, więc łatwo uniknąć smug i przestać stosować na kilka dni gdy osiągnie się pożądany efekt.

Niestety brudzi ubrania jak wszystkie samoopalacze.

Zapach też typowy dla samoopalacza mi nie przeszkadza, kojarzy mi się z latem, ale dla niektórych to pewnie duży minus.

Średnio wydajny - w ogóle się nie opalam więc aby zapewnić sobie na jeden sezon letni stałą równą opaleniznę na całym ciele, potrzebuję około 5 tubek.

Używam go tylko do ciała - do twarzy wybrałam Lancome.

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych

polecam warto

Używam go na zmianę z Lancome jak dla mnie sa na tym samym poziomie tylko lancome daje łądniejszy kolor za to loreal mimo bardziej nie naturalnego koloru ładniej schodzi.Ogólnie jestem zadowolona nie wystawiam 5 bo cały czas czekam na swój idealny samoopalacz bez wad :)

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie podać

Najlepszy jak narazie

Najlepszy samoopalacz, jakiego uzywalam.
Pachnie OK, jak na samooplacz.
Konsystencja zelu pozwala na latwe, rownomierne rozprowadzenie. Szybko sie wchlania.
Kolor jest delikatny i ladny, nie pomaranczowy.
Skora jest nawilzona.
Po pojawieniu sie opalnizny skora pachnie \'chlebkiem\' jak to opisuje moj chlopak :) Czyli nie jest najgorzej:)

Utrzymuje sie na skorze podobnie jak inne samooplacze.
Uzywam go do twarzy i ciala, jestem zadowolona.
Nie mam zastrzezen, polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

oj kiepsko

Nie wiem czemu jest tyle osób zachwyconych tym produktem!! Jestem w stanie znieść i lekko pomarańczowy kolor i smugi, które łatwo sobie nim narobić, ale togo jak się zmywa.....już nie!! Nie ma szans poprostu pójśc pod prysznic i liczyć na to, ze kolor poprostu zblednie, albo zniknie! Za każdym razem trzeba mocno trzeć gąbką i dodakowo peelingiem, żeby zedrzeć to z siebie, bo inaczej efekt panterki murowany!! Do ciała absolutnie nie polecam, bo zbyt częste potem obdzieranie ze skóry na pewno mu nie zasłuzy!! Ja po drugiej katusz zaprzestałam. Stoi u mnie (bo szkoda wyrzucać) jako sos na takie przypadki, kiedy naprzykład zbladnę, a jeszcze nie zdążę kupić jasniejszy podkład i trzeba przyciemnić szyję. I wtedy trzeba mocno uważać, bo nawet niewinne przetarcie tonikiem szyi grozi centkami! Broń boże ją wtedy traktować jakimi kolwiek płynami! Nie wyżuciłam go do tej pory tylko ze względu na bezpieczny skład dla problematycznej cery, inaczej bym musiała na takie SOS poszukać wśród owiele droższych produktów, a tego na takie sporadyczne przyadki bym nie chciała!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Bardzo dobry !

Super samoopalacz.
Bardzo ładny kolor opalenizny.
Faktycznie troche wysusza skóre , ale moze zaczne mieszac z mleczkiem. Zelowa konsystencja bardzo przyjemnie i swiezo rozprowadza sie na skórze.Zapach podczas nakładania przyjemny , potem bardzo delikatnie czuć samoopalacz ale duzo mniej jak przy innych.
POLECAM, warto kupić.Jeszcze lubie w spray samoopalacz z Yves rocher , tak samo ładna opalenizna.Nie bede szukac innych.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:1 op.

NAJLEPSZY !!!

Kosmetyk którego używam przez okrągły rok.

Mam jasną karnację i stosuję go co 3-4 dni. Im więcej go nałoże tym mocniejsza jest opalenizna. Używam niewielką ilość, tylko na buzię i stwierdzam, że jest niesamowicie wydajny.

Subtelna opalenizna, daje uczucie luksusu.
To mój niezbędnik i KWC

Używam tego produktu od: ok. 3 lata
Ilość zużytych opakowań:3-cie i będą następne

Brdzo dobry

Zdecydowalam sie zrezygnowac z solarium i zaczac stosowac samoopalacze lub balsamy brazujace. Uzywalam pare innych, ale wybieram produkt loreal poniewaz:
- nie robi plam
- ladnie sie zmywa
- i co dla mnie dosc istotne zapach, oczywiscie po ok 2 godzinach od aplikacji pojawia sie charakterystyczny zapach dla samoopalaczy, jednak w bardzo delikatnym wydaniu (ja go czulam, ale moj mezczyzna juz nie). Zawsze nakladam go na noc, na twarz mieszam go z kremem do twarzy a na cialo z kakaowym maslem do ciala tak wiec super sie rozprowadza i nie mam problemu z wysuszeniem o ktorym dziewczyny wczesniej pisaly, rano kiedy wstaje zapachu juz nie ma, nie mam brudnego ubrania ani plam na skorze. Polecam!

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:polowa 1

Godny polecenia

Kupiłam ten żel jak byłam w ciąży i nie chodziłam na solarium. Sprawdził sie rewelacyjnie, gdyż:
- bardzo dobrze się rozprowadza,
- szybko się wchłania,
- szybko działa,
- bardzo ładna, równomierna i delikatnie złota opalenizna.
Trzeba uważać na ręce i bardzo staranie rozsmarować.
Schodził prawie równomiernie. Zapach przeciętny.

Używam tego produktu od:jesień2008

super :)

Zdecydowanie polecam! Preparat wprost idealnie się rozprowadza, wyraźnie pielęgnuje skórę, ma ładny, dość ciemny odcień, nie zapycha porów kiedy smaruje się nim twarz, bardzo równomiernie się "spiera". Pachnie nie do końca ciekawie i jest średnio wydajny- niemniej jeśli chodzi o działanie-absolutne kwc :).

Używam tego produktu od:2 tygodni