Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon z wyciągiem bursztynu i kompleksem witamin do włosów przetłuszczających się. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równoczenie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Uzyskał wysoką ocenę dermatologiczną. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, lśniące i podatne na układanie.

Jest okej

Bardzo lubię ten szampon. Dobrze się pieni, dobrze myje. Bardzo delikatnie pachnie, dla mnie przyjemnie, ale spotkałam się nie raz z sytuacją, że różnym osobom ten zapach przeszkadzał. Nie podrażnia skóry głowy, nie przetłuszcza włosów. Sprawia, że włosy są miękkie i zdrowe. Jedynym minusem jest to, że lekko plącze włosy, ale z użyciem odżywki nie sprawia żadnego problemu.

Używam tego produktu od: Września
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bardzo dobry szampon

Szampon spełnia swoje zadanie, czyli po prostu dobrze myje. Bardzo delikatnie pachnie, dobrze się pieni. Nie podrażnia skóry głowy ani nie powoduje łupieżu. Wad nie zauważyłam.

NIE DLA MNIE

Pokładałam wielkie nadzieje w tym szamponie. Niestety zawiodłam się.

Od pierwszego użycia skóra głowy zaczęła mnie swędzieć. Nie było to jakieś uporczywe, ale jednak.

Po następnym myciu to samo.

Za trzecim podejściem zauważyłam, że włosy bardziej mi się przetłuszczają, no i nadal mnie swędziało. Dodatkowo zauważyłam lekki łupież, którego wcześniej nie miałam.

Ale postanowiłam dać mu jeszcze szansę i stosowałam go przez tydzień. Stan mojej skóry nie pogorszył się zbytnio od pierwszego użycia, ale nadal swędziało, no i jeszcze ten łupież i przetłuszczanie.

ACZKOLWIEK SZAMPON NAWET STOSOWANY W TAKIM KRÓTKIM CZASIE, ZATRZYMAŁ U MNIE WYPADANIE!
Przy każdym czesaniu wyciągałam więcej niż 20 włosów ze szczotki. Zaskoczyło mnie, że od czasu stosowania Jantaru włosy przestały mi tak mocno wypadać, z 20 włosów na szczotce zrobiło się maksymalnie 3.

Dodatkowo włosy wyglądają na o wiele zdrowsze i nie puszą się tak, jak kiedyś.

Żal mi jest zaprzestania stosowania tego szamponu, zwłaszcza po takich efektach, ale jednak stan mojej skóry głowy znacznie się pogorszył.

Wiem, że moja koleżanka go używa i jest zadowolona, u niej Jantar właśnie niweluje łupież.

Używam tego produktu od: więcej niż tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

dobry, ale nie solo

szampon dobrze oczyszcza moje cieniuteńkie włosy, używam razem z wcierką i gdy jej nie zastosuję są sianowate, wcierka je dociąża. Ten duet robi mi na włosach rewolucję wspaniałości. Włosy są mięciutkie, puszyste i błyszczą jak szalone ;D jednak użyty bez odżywki rzeczywiście nie powala. Używam go jednak po wtarciu oleju rycynowego, który zmywa szybko i łatwo. Z innymi szamponami muszę się trochę pomęczyć, aby zmyć olej. Ogólnie dobry szampon w roli oczyszczacza.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

taki średniak

+ włosy są miękkie i puszyste
+ ładnie pachnie
+ niska cena & łatwa dostępność

- faktycznie kiepsko oczyszcza włosy
- słabo się pieni
- mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Masakra

Kupiłam odżywkę oraz szampon z tej serii, Poleciła mi pani z rosmanna,O odżywce na razie nie będę się wypowiadać, bo zaczęłam kurację nie dawno, a efekty są po 3 tygodniach jak to producent obiecuje.

Niestety o szamponie muszę już teraz się z Wami podzielić.
Mam włosy długie, wypadające, cienkie, delikatnie zniszczone, ale to tylko końcówki, więc fryzjer mnie czeka.
Szampon mieni się trochę jak wezmę go dość dużo, ale i wg mnie za mało. Niestety podczas mycia włosy mi się plączą i wypadają. Ostatnio po umyciu dwa razy szamponem muszę nakładać odżywkę z innej firmy, abym mogła je później odplątać i aby były miękkie w dotyku. Niestety szampon tego nie robi. Po umyciu samym szamponem włosy są sztywne, plączą się oraz nie można ich rozczesać, Zawiodłam się na tym szamponie. Myślałam, że naprawdę będzie to coś dobrego, ale cóż 10zł to nie majątek jeszcze.

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: jestem w tracie pierwszego opakowania

Rozczarowałam się!

Zachęcona dobrym działaniem wcierki Jantar, która wreszcie odżywiła moje włosy, po której przestały wypadać, zdecydowałam się kupić szampon z tej samej serii. I rozczarowałam się! A dlaczego? Szampon, niby do włosów przetłuszczających się, zaczął przetłuszczać je jeszcze bardziej! Kolejnym minusem jest to, że żeby szampon wytworzył pianę trzeba wylać jego pół opakowania. Po umyciu włosy bardzo się plątały i trudno je było rozczesać. Chyba jedynym plusem jest zapach taki jak we wcierce - piękny, mocny i męski.
Do tego szamponu już nie wrócę, ale mojej wcierki nie zostawię :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Bardzo go lubie!

Chciałam jakoś odżywić moje zniszczone włosy po farbowaniu.Ten szampon wraz z odżywkami pomógł mi.
Czytając recenzję na wizaz myślałam,że kupiłam jakis bubel lecz jest wręcz przeciwnie.
Plusy:
-włosy oczyszczone
-nie podrażnia mojej skóry głowy(a mam bardzo wrażliwą)
-włosy są miękkie
-bardzo fajny zapach
-nie przetłuszcza mi włosów
Minusy:
-konsystencja ( nie chce się pienić)
-lekko plącze włosy

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Wbrew pozorom, nie jest dobry

plusy:
?

minusy:
- plącze włosy
- nie wpływa na przetłuszczanie
- brzydki zapach

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ tani
- słabo dostępny
- niewygodne opakowanie
- brak dozownika

Moja skóra głowy nigdy mi tego nie wybaczy

Jeden z gorszych szamponów jakich używałam. Włosy Po szamponie ciężko się rozczesywaly i szybko przetluszczal, ale gorzej ze skórą głowy...Jantar zrobił z niej po prostu masakrę. Po paru dni stosowania szamponu na głowie zaczęły pojawiać się duże strupki,skóra była czerwona,swedząca. Jedyna zaleta tego szamponu to to,że czułam,że mam naprawdę umyte włosy,ale co z tego...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie do końca to

Mam wcierkę, więc postanowiłam kupić też szampon, a że była promocja kupiłam od razu 2.
Szampon ma fajną konsystencję, jest wydajny, dobrze się pieni, no i to na tyle. Nie zauważyłam poprawy kondycji włosów, rosną w miarę szybko, ale to raczej zasługa wcierki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie polecam!

Kupiłam ten szampon, ponieważ bardzo dobrze znam działanie wcierki jantar, a na wakacjach kupiłam sobie też mgiełkę do włosów. Stwierdziłam, że przyszedł czas na wypróbowanie szamponu. Niestety jednak jego działanie mnie rozczarowało. Jedynym plusem było to, że szampon oczyszczał włosy, ale znam szampony, które robią to w lepszy sposób i z mniejsza ilością skutków ubocznych, gdyż na drugi dzież (myje włosy wieczorem) włosy były matowe, przyklapnięte. Dodatkowo szampon wysuszał włosy oraz bardzo je plątał. Po umyciu obowiązkowo trzeba było nałożyć odżywkę, ponieważ bez tego na głowie miałam jeden wielki kołtun. Poza tym szampon jest bardzo niewydajny przez swoja wodnista konsystencje. Nie kupie go już nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca