Avon, Naturals, Mango & Passion Fruit, Renewing Body Spray (Odświeżający spray do ciała `Mango i passiflora`)

Odświeżająca mgiełka do ciała o zapachu mango i passiflory. Zawiera kompleks BioSeed - wyciąg
z ziaren roślin o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.

Idealny na lato

Skusiłam się go kupic i nie żałowałam. Bardzo ładnie pachnie. Idealny na letnie upały, ożeźwiający. Bardzo wydajny. Jest tylko jeden minus: trzeba nim pryskac dużo razy dziennie bo gdy sie nim popryska raz szybko wietrzeje.

Używam tego produktu od:1 rok

idealna na letnie upaly

Mgielke kupilam razem z balsamem o takim samym zapachu, ale po jakims czasie przestalam jej uzywac, bo zaczela smierdziec alkoholem. Ale pamietam jej zapach, jaki miala na poczatku.. taki slodki, owocowy, orzezwiajacy. Nie wysuszala skory, nie powodowala podraznien.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:prawie cale 1

zapach

co do mgielek z avonu to moge ocenic tylko zapach bo wlasciwosci innych nie zauwazam.

No wiec zapach bardzo ladny, slodki, fajno-owocowy i jak na mgielke z avonu dosc dobrze sie utrzymuje.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Gorące lato...

Świetny zapach na wiosnę, lato i w ogóle nawet na dzisiejszą szarugę, bo po prostu przygania do nas wiosnę ;-) Soczysty, owocowy, nie za słodki, po prostu super. Szkoda tylko ze nie utrzymuje sie zbyt długo, ale cóż... taki przywilej mgiełek do ciała.. psikam sie nim siedząc w domu, wychodząc gdziekolwiek, ot tak dla poprawy nastroju :-)
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo już nie widuję go w katalogach, jedynie pojedyńcze sztuki na allegro, a to wielka szkoda, że avon go wycofał :-(
Zapach polecam, jedyna drobna wada, to cieknące przy pompce opakowanie, ale to może wada jednostki, więc sie nie czepiam :-)

Używam tego produktu od:tygodnia

Polecam ta mgielke kazdemu. Bardzo mi sie podoba letni orzezwiajacy zapach. Najlepszy zapach na lato. Jest bardzo wydajny i ma przemyslane opakowanie. Nie moze sie stluc i wszedzie sie zmiesci. A dot ego nie drogi.

Używam tego produktu od:1miesiaca

fajnie pachnie

Zapach fajny, owocowy, letni, orzeźwiający. Używałam go w upalne dni i dodawał trochę ulgi. Na samym początku zapach czuć dosyć mocno, jednak szybko się ulatnia, a szkoda. Uczucie orzeźwienia też znika w miarę szybko. Jest bardzo wydajny! Można psikać się nim cały czas a i tak nie ubywa go zbyt wiele ;)

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczęte jedno

jak to mgiełka...

Zapach prześliczny, ale cóż z tego kiedy czuć go głównie przy psiknięciu... strasznie szybko się ulatnia, a szkoda, bo chciałabym pachnieć takimi soczystymi owocami :D

Ale ogólnie to bardzo przyjemny gadżet. Ma fajne opakowanie, nietłukące, niepsujące się i praktyczne. Do tego niedrogi.

Używam tego produktu od: hmm

Zapach genialny

Zapach jest przecudny :slina:. Faktycznie czuc alkohol,ale tylko przez 5 sekund,pozniej juz mozna sie delektowac zapaszkiem ;)
Specjalnie nie odzywia i nie pielęgnuje,ale dla samego zapachu warto się skusic.
Doskonały na upalne dni.
Ogólnie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Pyszna!

Gdy przychodzi lato nie lubię stosować perfum ani wód toaletowych, przerzucam się natomiast na mgiełki zapachowe :ehem:
Tą wybrałam dlatego, że spodobał mi się zapach w katalogu i nie rozczarowałam się.
Mgiełka pachnie bardzo słodziutko, czuć mango z lekką nutą brzoskwini :slina: Co ważne zapach jest naprawdę intensywny i dość długo pozostaje na skórze. Gdy się nią psikam aż cały dom pachnie tym aromatem :D
Nawilżenia ani innych właściwości pielęgnacyjnych nie ma, co więcej jest alkohol, który jako pierwszy można wyczuć, ale szybko się ulatnia i zostaje sama słodycz :D
Podsumowując - dla wielbicieli owocków polecam gorąco :D

polecam na lato

Na lato jest super. Niedroga, a pachnie przecudnie. Taki słodki lekki zapach na upalne dni. Zapach nie trzyma sie zbyt długo - u mnie kilka godzin (4-6), ale to jest mgielka odświeżająca, a nie woda perfumowana, więc ja sie nie spodziewałam ze bedzie mi pachniala przez caly dzien. Jako spray odświeżajacy doskonale sie sprawdza. Konczę pierwsze opakowanie ale na tym jednym na pewno nie poprzestane. :-))

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Piekny zapach

Mgiełka ślicznie pachnie, zapach nie jest duszący, jest lekka, więc idealna na lato. Minusem jest to, że zapach niestety długo nie utrzymuje się na ciele. Plusem jest to, że mgiełka jest tania i wydajna, ma poręczne opakowanie. Dla samego zapachu więc można ją kupić.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

cudo.

cena śmieszna przy tak wydajnej i - jak na mgiełki - wydajnym kosmetyku. Uzywam jej latem, bo jest lekka i przyjemna a jej zapach wręcz pobudza zmysły XD Ma bardzo praktyczne opakowanie, nigdy mi się nie rozlała a noszę ją w torebce. Aha, i najprzyjemniejsze: doskonale chłodzi :)

Używam tego produktu od: jej pojawienia się w katalogu