Water Melon & Balm Mint Foot Scrub (Miętowo - arbuzowy peeling do stóp)

Water Melon & Balm Mint Foot Scrub (Miętowo - arbuzowy peeling do stóp)

Naturalny peeling miętowo - arbuzowy do stóp. Usuwa suchy, zrogowaciały naskórek. Antybakteryjna formuła zwalcza nieprzyjemny zapach. Po zastosowaniu stopy są gładkie i odświeżone. Opakowanie w saszetce pozwala na kilkukrotne zastosowanie.

Bardzo dobry peeling

Z reguły nie kupuję nic w saszetkach (one mnie po prostu wykańczają psychicznie, zwł. wydłubywanie z nich zawartości...), ale tu zrobiłam wyjątek, bo Montagne Jeunesse bardzo lubię.

Tak, lubię, bo np. ten peeling zawiera naturalne składniki, przy czym jest skuteczny jak nic innego dotąd, jeżeli chodzi o peelingi do stóp.

Koniec jesieni powitałam z suchymi stopami, które mimo pumeksu i kremików wołały o pomstę do nieba: suchość, szorstkość, tragedia.

Kupiłam więc kilka tych peelingów. Kilka, bo akurat te produkty objęte były promocją, więc cena po prostu jak marzenie:)

Co on robi- po pierwsze pachnie ostro mentolem, tytułowy melon nie dochodzi tu do głosu, ale ten mentol kojarzy mi się z higieną i świeżością, więc może być. Po drugie, idealnie wygładza stopy już po pierwszym użyciu, dlatego, że jest ostry, po prostu drapie.

Nawet bez zastosowania kremu pomaga wygładzić stopy, ewenement. Najlepiej jednak zastosować krem.

Bardzo dobre efekty od razu, super produkt. Szkoda, że do kupienia tylko w saszetkach:(

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kilka standard

Żadna rewelacja

Uwielbiam saszetkowe (i nie tylko) peelingi do stóp (wypróbowałam ich już sporo, więc mam porównanie), ale ten mnie jakoś nie zachwycił, spodziewałam się po nim czegoś więcej. Właściwie niewiele dobrego mogę o nim powiedzieć. Przede wszystkim mam zastrzeżenia, co do zapachu, a konkretnie do tego, że bardzo się on rozwarstwia, czyli czuć osobno miętę i osobno arbuza, co w efekcie powoduje, że te dwa zapachy, jakby walczyły ze sobą. To trochę tak, jakby spryskać się dwoma bardzo różnymi, intensywnymi rodzajami perfum, co w konsekwencji zamiast upragnionej przyjemnej woni, daje duszący smrodek:) Natomiast sam peeling ma trochę za rzadką konsystencję. Wygląda to tak, jakby duże drobiny ścierające były rozmoczone w tej mazi. Można wypróbować, jeśli ktoś (jak ja) jest ,,stópkomaniaczką" i lubi eksperymentować, ale ja osobiście już drugi raz na pewno go nie nabędę. Taki sobie przeciętniaczek. Moim zdaniem nie jest wart swojej ceny.
Plusy:
- ściera martwy naskórek pozostawiając skórę gładką (tylko, że to potrafi każdy peeling)

Minusy:
- okropny dwuwarstwowy zapach (arbuza posmarowanego pastą do zębów:()
- (za) rzadka konsystencja
- wysoka cena nieadekwatna do jakości (7zł za 25ml)

Używam tego produktu od: 2 razy (w styczniu 2012)
Ilość zużytych opakowań: 1- 25ml

Fantastyczny.

PLUSY
- przyjemnie pachnie
- jest to świetny ratunek dla moich stóp. Póki co to jedyny produkt, który poprawił ich wygląd, co więcej - już od pierwszego użycia. Doskonały!
- usuwa zrogowaciały naskórek
- stopy stają się miękkie, gładkie, odświeżone
- mój nr 1 do stóp:)

MINUSY
- brak

Używam tego produktu od: październik 2011

Ilość zużytych opakowań: trzy

kosmetyki rituals

Bomba! :)

Wspaniały kosmetyk!
Używanie tego peelingu to prawdziwa przyjemność. Pachnie pięknie i wcale nie sztucznie.
Ma grube ziarenka, które rewelacyjnie wygładzają skórę stóp. Nie dość, że wygładza, to jeszcze super odświeża. Jak na razie to mój Nr 1 wsród peelingów do stóp. Szkoda, że nie ma go w większej pojemności, bo byłoby taniej, ale i tak będę go kupować, bo naprawdę warto.Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

rewelacja!

Używam tego peelingu już od dawna. Po każdym użyciu zachwycam się idealnie gładką, odświeżoną, nawilżoną skórą, Opakowanie sprawia wrażenie małego jednak przy cotygodniowym użytkowaniu starcza na ok 5-6 aplikacji.
jak na razie to mój numer 1 wśród peelingów do stóp.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

W porzadku

Moglby byc ciut ostrzejszy, ale wlasciwie nie ma sie czego przyczepic. Przyjemnie chlodzi, pachnie mieta, tylko wyglada nieciekawie: szaro-bura ciapa z ciemnoszarymi drobinkami:)Saszetka wystarczyla mi na 2 razy, ale uzywalam tego peelingu do stop i do lydek (ach, jakie sie gladkie zrobily, mmm..)Ilość zużytych opakowań: 1

odświeża :)

Kupiłam kiedyś z czystej ciekawości. Świetnie pachnie, odświeża, ale mógłby lepiej peelingować. Jedna saszetka wychodzi dosyć drogo, u mnie wystarczyła na jedno czy dwa użycia. Mimo wszystko 4 gwiazdki za tę odrobinę luksusu ;)

rewelacja!!!

Stopy po zastosowaniu są niesamowicie gładkie, świeże. Poradził sobie z bardzo zniszczonymi, zmęczonymi i bolącymi stopami w sposób perfekcyjny. Usunął zgrubienia, szorstkość. Nie miałam jeszcze tak skutecznego preparatu, który jest dodatkowo baaardzo wydajny i przepięknie pachnie.<BR>Polecam bardzo!