Chanel, Soleil Identité, Soin Auto-bronzant Sublimateur Visage (Krem samoopalający do twarzy)

Pielęgnacyjny samoopalacz upiększający. Zapewnia nawilżenie przez 8 godzin. Zawiera filtry SPF 8, pochodne witaminy E oraz wyciągi z pomidora (przywrócenie i poprawa blasku cery) i białej lilii (odprężenie dla skóry i wygładzenie rysów). Jest łatwy w aplikacji, gwarantuje naturalną i jednolitą opaleniznę. Występuje w wersji do jasnej karnacji-odcień golden i do ciemnej-bronze.

ochronne, koloryzujące
w tubie
Filtry
SPF <15
50 - 100ml, 100 – 250ml
samoopalacze do twarzy, samoopalacze do ciała

KWC!

Najlepszy.Najładniejszy odcień ze wszystkich samoopalaczy- najbardziej zbliżony do naturalnej opalenizny a do tego cera uzyskuje świeżość.Bez plam , trwały ,nie zapycha .Ulubiony.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

cudeńko!!!!

Njalepszy krem samoopalający jaki miałam.Schodzi bardzo rowniutko trzyma sie na mojej buzi barzo dlugo przy codziennym myciu.Miałam mleczki Clarins i ten tonik z Clarinsa i lancom ale CHANEL popił je wszystkie na głowe.Opalenizna jak z wakacji z cieplych krajow.Mam kolor ktory nadaje brazową opalenizne.Mam wybitnie tłustą skore nie powoduje błyszczenia pieknie nawilża nie zapycha.Ale buzia buzi nie rowna dla mnie to ideał a dla drugiej moze byc porazka.Polecam gorąco!!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Idealny

Cudowny samoopalcz który nie tworzy smug,ma przyjemny zapach i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Stosuję na noc pod krem nawilżający. Efekt opalonej skóry utrzymuje się do trzech dni przy dość dokładnym codziennym demakijażu. Opalenizna jest bardzo naturalna. Polecam.

doskonały!!!

Jest to kosmetyk doskonały i jak dla mnie &quot;must have&quot; przez caly rok... Stosuje co drugi dzien na noc ;), nadaje efekt delikatnej opalzenizny, po przebudzeniu moja cera jest zdrowo rozswietlona,wypoczęta o ladnym kolorycie. Kosmetyk jest baardzo wydajny, stosuje przez caly rok od pazdziernika,a teraz mamy czerwiec, a kosmetyku nie ubywa(stosuje tylko na twarz,do ciala mam inny krem brazujacy). Mam odcien golden, ani razu nie zdarzylo mi sie,zebym miala jakies smugi,czy zeby krem nierowno schodzil. Pieknie pachnie, latwo sie naklada :) ideal!!Używam tego produktu od:2009

subtelny efekt

Mam suchą i jasną cerę jednak ten produkt doskonale się sprawdza jako krem nawilżający dający delikatny efekt rozświetlenia. Efekt opalenizny jest subtelny pomimo tego że mam wersję dla cery śniadej, odnoszę również wrażenie, że przy zmywaniu makijarzu zmywa się po części sam krem. Przy regularnym stosowaniu, ja stosuję co drugi dzień, zostawia cerę nawilżoną i o zdrowym kolorycie. Dla zwolenniczek intensywnej opalenizny efekt może być za jasny. Zapach jest ciekawy, jak palony cukier i dość szybko się ulatnia, nie przeszkadza. Wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

super

doskonała lekka konsystencja,ładny zapach,nie pozostawia plam! opakowanie praktyczne,cena niemała ale sadze,ze lepiej kupic jeden pożądny niz 3 kiepskie!jestem z niego zadowolona!

Używam tego produktu od:tygodnia

Dla mnie rewelacja.

Efekt widoczny natychmiast, świetnie pachnie, dobrze sie rozprowadza, nie zostawia śladów ani zacieków. Wydajny.Skóra jest nawilżona, rozświetlona, odżywiona, piękna.Kolor naturalny, nie sztuczny. Skóra wygląda jak muśnięta słońcem.

Używam tego produktu od:pół roku

świetny bronzer - cukiereczek

Kapitalny zapach! Wbrew opinii pewnej pani kosmetyczki, która powiedziała mi prosto w twarz, że samoopalacz musi cuchnąć z powodu uwalnianej melaniny...Brednie, droga pani! Chanel temu zaprzecza z całą pewnością. Poza tym odpowiada mi konsystencja, także jak zapach - budyniowa...nakładam go na noc, dlatego nie narzekam na delikatny film, który po sobie zostawia. Rano widzę swoją facjatę rozświetloną i wypoczętą, mimo krótkiego snu. Zdecydowanie polecam, dziewczyny, będziecie ładniejsze! ;)

można przetestować

Nie jest to kiepski kosmetyk, ale mógłby byc lepszy ;)
Drogi, raczej wydajny. Konsystencja dośc rzadka, otwór w tubie spory, musimy uważać, by nie wylało sie za duzo. Zapach słodki, intensywny, karmelowo-chlebowy ;) - dobrze, ze szybko sie wycisza. Rozsmarowuje sie dośc dobrze, wchłania szybko, pozostawiając jednak mocno wyczuwalny film. Owszem, nawilza na długo, ale nie przepadam za wrażeniem lepkiej twarzy. Jedna aplikacja daje delikatny efekt ( mam ciemniejsza wersje), więc trzeba raczej ja powtórzyć. Oczywiście - jak kazdy samoopalacz moze zostawic plamy przy braku starannosci. Co mnie, poza lepkością, w nim drazni...? Lubie zaaplikowac sobie pare kremów w ciągu doby, tymczasem ten lubi solowe występy ;) Gdy po 8 godzinach zmyłam twarz mleczkiem - wacik był brudny, a opalenizna nie pojawiła sie...Dlatego zuzyje bez przykrości to, co mam - ale więcej doń nie wrócę.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

piękna cera

Oceniam ten samoopalacz na podstawie otrzymanej próbki- wystarczyła mi na 8 użyć:) dostałam wersję jaśniejszą- golden, która jest odpowiednia do b. jasnej karnacji.
Moim zdaniem efekt opalenizny jest zbyt delikatny, ale spróbuje jeszcze wersji bronze, może jest lepsza.

Jest to bardziej krem pielęgnacyjny, ponieważ bardzo dobrze nawilża, rozświetla cerę i daje efekt wypoczętej, promiennej cery:) I pięknie pachnie, jak drogie, &quot;słodkie&quot; perfumy:)
Polecem

Używam tego produktu od:16 razy/ 6 tygodni
Ilość zużytych opakowań:2 próbki po 5 ml każda

ideał

jesli chodzi o samoopalacz- jest idealny- kolor super naturalny,idealna konsystencja,zapach- flowerbombowy ;-) czyli palony cukier plus wanilia
zero smug ,zaciekow- mozna sie smarowac po ciemku
wchlanianie b.dobre- krem jest tresciwy-wiec trzeba wmasowac go w skore
Jesli chodzi o walory pielegnacyjne- nawilza dosc dobrze,a to go wyroznia- bo samoopalacze z zasady wysuszaja.
Opalenizna jest naturalna,swietlista .
Wydajnosc bardzo dobra- stosuje go juz drugi sezon- przy moim maniakalnym złuszczaniu twarz rozni sie o kilka odcieni od reszty wiec musze to wyrownywac- i dopiero tubka robi sie pustawa.
zero wad :-)

Używam tego produktu od:2 sezony

blask :)

Dostaje ode mnie cztery mocne gwiazdki. Jedną odjełam za lepki film który długo utrzymuje się na skórze, przez co nie może być używany pod makijaż.
Poza tym same plusy: (mam odcień bronze)
* pieknie pachnie bydyniowo ;)
* pielęgnuje skórę
* ślicznie zabarwia, bez żółtych refleksów
* rano skóra jest nie tylko pieknie opalona, ale przede wszystkim wypoczęta i promienna - do tego stopnia że przestałam smarować się podkładem :)
* efekt utrzymuje się 3-4 dni
* nie zapycha, a mam do tego skłonności
* wydajny - uzywam od 3 miesięcy i jeszcze jest
Nie wiem czy kupie następną tubkę ponieważ teraz chcę przetestować nowe mleczko clarins :)