Avon, Bronze Anti-ageing, Sun Lotion With Bronzer SPF 20 (Ochronne mleczko brązujące)

Mleczko ochronne (SPF 20) z formułą zapobiegającą przedwczesnemu starzeniu (anti-aging). Dodatkowo zawiera składniki brązujące, które zapewnia piękną, równomierną opaleniznę.

very very nice :)

Dla mnie to idealny wynalazek, bo:
+ ma dość wysoki filtr (przy niskich piecze mnie skóra i czerwieni się :/)
+ nadaje superowy kolor skórze i to od razu (nie trzeba sie paćkać balsamami brazującymi,czy samoopalaczami)
+ dobrze sie rozprowadza i nie trzeba sie martwić,że zostaną plamy na ciele
+ ma bardzo przyjemny zapach

Niestety:
+trzeba uważać na ubrania, bo brudzi i sie trochę ściera
+cena (ale na promocji może być, mam już 2 zapasowe opakowania ;) , szkoda tylko, że się zimno zrobiło ;P

fajny

Wprawdzie nie ma stabilnych filtrów, ale jakieś ma. Polubiłam to mleczko przedewszystkim dlatego że brązuje. I to brązuje odrazu. Po wyciśnięciu mleczko jest białe z drobinkami szarymi(:confused:), a od razu jak się zaczyna je rozsmarowywać nabiera brązowego koloru - co pomaga w równomiernej aplikacji i brązowi skórę:jupi:. I zapach mi odpowiada, zresztą jak każdy kosmetyk avonu bronze.

Używam tego produktu od:miesiąca