Philtre de Nacre (Puder sypki do twarzy i ciała)

Philtre de Nacre (Puder sypki do twarzy i ciała)

Bardzo przyjemny w użyciu i niebywale wydajny kosmetyk. Rozświetla, opalizuje i nabłyszcza (w zalezności od użytej ilości), można też dzięki niemu uzyskać efekt cery "przezroczystej" - trudno to opisać, póki się nie zobaczy. Stosowany w niewielkich ilościach pięknie rozjaśnia twarz i spojrzenie. Starcza na tak długo, że naprawdę można z nim "pocudować" i poeksperymentować. Efekt może być zaskakująco przyjemny!
Występuje w 3 kolorach: srebrzysty, jasnozłocisty i ciemnozłoty. Ja mam ten pierwszy - idealny do typu zimy i srernej biżuterii :)

Cena: ok. 45 zł

rozświetla idealnie

Mi też jakiś czas temu udało się kupić ten rozświetlacz. Posiadam wersję srebrzystą. Rozświetlam nim szczyt kości policzkowych które lśnią niczym policzki Królowej śniegu:) Bardzo podoba mi się ten efekt. Mimo, iż pudełeczko zawiera tylko 5 gram pudru, i zdaje się go nie ubywać, mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go znaleźć w jakimś sklepie.

Używam tego produktu od: ok dwóch lat

A ja mam zapas na wieki ;)

Cudny kosmetyk! Niepsująco-niekończący się. Najpiękniejszy rozświetlacz jaki miałam, jaki widziałam. Właściwie to nie mam pojęcia, ile lat mają moj kosmetyki - pierwszy kupiła moja mama, wieki temu i wciąż jest go dobre 3/4 opakowania, wciąż tak samo pachnie, wciąż tak samoświeci. Drugi kupiłam [uwaga, uwaga!] kilka tygodni temu na Allegro i wygląda na sporo młodszy niż mój pierwszy. Więc może jeszcze gdzieś na świecie je produkują? ;) W każdym razie jest to cud kosmetyczny i nigdy nie zrozumiem, dlaczego tak rewelacyjne produkty są wycofywane ze sprzedaży. Moje dwa opakowania (mam złoty i diamentowy proszek) starczą mi zapewne na kilka lat. Chciałabym móc zaznaczyć, że jeszcze go kupię, ale cóż, obawiam się, że może nie być mi to dane...

Używam tego produktu od: kilku lat

wystarcza na wielki

przede wszsytkim bardzo wydajny! pieknie się mieni i błyszczy. szczerze mówiąc nie wiem jak mozna go uzywac jako różu.. zupełnie nie widze w nim takiego zastosowania. raczej jako rozświetlacz do twarzy i ciała. mozna usykac przepiękny efekt. ja mam go juz kilka lat i nawet połowy nie zuzyłam.

Używam tego produktu od:kilki lat

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

mam! jeszcze mam!

Wydaje mi się, że ten gadżet od dawna nie jest już dostępny w sprzedaży, a mój egzemplarz ma z pewnością ze 4 lata, co pewnie oznacza, że w świetle ogólnie przyjętych pojęć jest pewnie przeterminowany...No i co z tego. Co tam taki puderek się przeterminuje? Jest boski, cudownie nabłyszcza,potrafi dać delikatne migoczące drobinki bądź sprawić, że skóra wygląda jak odlana w złocie (mam kolor złoty, oczywiście). Doskonale sprawdza się jako rozświetlający róż do policzków. Co prawda puszek niezbyt nadaje się do aplikacji małych ilości (po prostu daje efekt złotej skóry), i rozpadł się. Dla mnie najlepszym sposobem aplikacji jest wytrząśnięcie puderku na puszek, i stamtąd pędzlem. Po drodze nikną nadmiary.
Zabójczo wydajny, co prawda nie za często go obecnie używam, właściwie trochę zapomniałam że mam;)
Mam sentyment i tyle. No i rokrocznie na firmowej imprezie świątecznej pokazuję się z włosami (mam ciemne) obficie przyprószonymi rzeczonym puderm:)

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:1 i chyba chlip chlip, ostatnie, bo nie robią

uwielbiam go!

Opis jest świetny więc niewiele mam do dodania, poza tym że można nim cudownie wydobywać rysy twarzy muskając nim kości policzkowe, wzdłuż nosa + środek czoła ( uwaga! nie dla wizażanek z cerą tłustą)...Można też przypudrować nim powieki przed makijażem cieniowym - będą delikatnie iskrzyć sięRewelacyjny w sztucznym śiwetle, nieodzowny składnik imprezowego makijażu :-)

diamenty na policzkach

Jak w zgłoszeniu - jestem bardzo z niego zadowolona. Świetny, wydajny, oryginalny i uniwersalny kosmetyk - upiększacz za niewygórowaną cenę. Czego chcieć więcej? :)