Revlon, Skinlights, Glosslights (Błyszczyk do ust)

Revlon, Skinlights, Glosslights (Błyszczyk do ust)

Lekki półpłynny kosmetyk do ust z błyszczącymi drobinami. Dostępny w trzech kolorach: różowym, brązowym i bezbarwnym, nie ma to jednak większego znaczenia, gdyż efekt kolorystyczny jest bardzo delikatny. Stosowany na pomadkę lub bezpośrednio na usta nadaje połysk. Dostępny w tubce z okrągłą końcówką. Nie ma właściwości nawilżających.

Cena: 40 zł

fajniutki

Dla mnie jest cudowny!!! Przepieknie pachnie owocami, usta po nim cudnie się mienią i jest bardzo naturalny. Trzyma się całkiem przyzwoicie i co najważniejsze jest tak jakby wazelinkowy więc nie wchłania się po 5 min w usta tylko pokrywa je cieniutką i nie lepiącą warstewką, która je ślicznie rozświelta :D Śliczne kolorki-ja mam Rose Quartz - leciutki różyk ze złotem :D Pojemność 14.8 ml! Tylko 4 * bo nie nawilża dostatecznie ale i tak jest moim ulubieńcem.

niezly :)

mam kolor rose quartz, jest niezly, nie lepi sie, ale wg mnie dosc szybko znika z ust i jest praktycznie transparentny, a liczylam na rozyk :))

Dobry

Dość szybko awansował na pozycję jednego z moich ulubionych błyszczyków, chociaż nie brakuje mu wad. ;)
Mam wersję bezbarwną 01 "Opal". Pachnie cytrusami, połyskuje perłowymi drobinkami (trochę zbyt dużymi - dla niektórych mogą się mieścić w kategorii "chamski brokat"), nie uczula i nie podrażnia, jest dość lekki, bardzo przyjemnie się go nakłada i "nosi" - usta ładnie połyskują, nie kleją się, są nawilżone. Nie ma smaku. Może nawet stałby się jednym z moich dwóch ulubionych błyszczyków, ale niestety trwałością nie dorównuje meteorytowemu <i>Ultra-Sheer Lip Gloss</i> Guerlaina w tubie i wytrzymuje najwyżej 20 minut, a "urodą błyszczących drobinek" przewyższa go <i>StarGloss</i> Lancome.
Dostaje mocne *** gwiazdki, bo z pewnością mógłby być jeszcze lepszy, a cena jest dość wysoka.
Nie podoba mi się też design opakowania (ale to dotyczy całej serii SkinLights). Nie jest już dostępny w Polsce, więc będą problemy ze zdobyciem kolejnych tubek.

Ilość zużytych opakowań: 1 (na razie)

<i>Skład: mineral oil, polybutene, polydecene, hydrogenated butylene/ethylene/styrene copolymer, hydrogenated ethylene/propylene/styrene copolymer, pentahydrosqualene, synthetic fluorophlogopite, rtioctyldodecyl citrate, calcium carbonate, conhiolin powder, micronized topaz powder, micronized rose quartz powder, triclosan, fragrance, sorbic acid, propylparaben [może zawierać]: titanium dioxide, iron oxides, red 7 lake, red 6 lake, yellow 5 lake, yellow 6 lake, blue 1 lake, red 33 lake, carmine, bismuth oxychloride, red 27 lake, mica, 13008.

pierwsza depilacja bikini

ok

dostałam go na urodzinki i musze przyznac,ze osoba która go kupiła swietnie trafiła.błyszczyk jak dla mnie super.świetnie sie nakłada i pięknie wygląda na ustach.przeraża mnie jedynie jego cena, bo sama kupuję błyszczyki z reguły do 20zl;-)

świetny

swietny błyszczyk do ust,ladnie świeci,nie skleja i jest wydajny.dlugo sie utrzymuje na ustach,transparętny,myslalam ze bedzie troche bardziej kryjący a tak jest prawie przezroczysty,zawiera drobinki krotem ladnie polyskuja na ustach.mozna nakladac na szminke lub samodzielnie

trwały i subtelny

Bardzo trwały błyszczyk - wytrzymuje na ustach kilka godzin.Zawiera drobniutkie błyszczące drobinki, które ślicznie rozświetlają usta, ale efekt jest bardzo delikatny, naturalny.Nie wysusza ust i nie klei się jak większość błyszczyków, jest bardzo wydajny i poręczny w użyciu.Ilość zużytych opakowań: 1

Mniam :)

Jest to transparentny blyszczyk z polyskujacymi subtelnie drobinkami w skladzie. Pieknie wyglada na ustach, nie klei sie. Wedlug mnie nawilza wargi. Ma badzo przyjemna aksamitna konsystencje. Zapach ma bardzo subtelny, dosc ladny, a przynajmniej nie drazniacy. To samo ze smakiem. Bardzo go lubie, choc nie jest bardzo trwaly :)

Zuzylam dwa opakowania.

najlepszy blyszczyk

Ten błyszczyk to coś naprawdę mega: pokrywa usta gładką,błyszczącą warstwą, ale nie czuje się oblepienia jak przy większości błyszczyków.I do tego jest naprawdę trwały- w niezmienionym stanie trwa i trwa....Usta są powiększone, nawilżone, mięciutkie. Efekt naturalny.Bardzo polecam.