Foreo, Luna 2, Szczoteczka soniczna do twarzy

Foreo, Luna 2, Szczoteczka soniczna do twarzy

LUNA 2 to szczoteczka do twarzy oferująca oczyszczanie i anti-aging z udoskonaloną technologią T-Sonic™ zamkniętą w rewolucyjnym designie. Teraz jest dostępna w 4 wyspecjalizowanych wersjach dopasowanych do twojej skóry.LUNA 2 łamie konwencje tradycyjnej sonicznej szczoteczki do twarzy, przynosząc ci widoczne efekty pielęgnacyjne, które z pewnością zauważysz Ty i wszyscy inni.Skuś się na 2-minutowy rytuał pielęgnacyjny i odkryj doskonałą, młodo wyglądającą skórę pełną blasku.Kolejna generacja silikonowej szczoteczki do twarzy LUNA 2 wykorzystuje podwójną moc T-Sonic™ by delikatnie peelingować martwy naskórek i odblokowywać pory z pozostałości makijażu oraz 99.5% brudu i sebum, ulepszając wchłanianie twoich ulubionych produktów do pielęgnacji twarzy.Tylna strona anti-aging masującej szczoteczki do twarzy przenosi pulsacje na obszary podatne na zmarszczki, redukując widoczność pierwszych linii mimicznych i zmarszczek, pozostawiając cerę jędrniejszą i gładszą.LUNA 2 jest dostępna w 4 różnych modelach, tzn. układ wypustek jest dostosowany do odpowiedniego rodzaju skóry.LUNA™ 2 jest urządzeniem do oczyszczania twarzy opartym na technologii T-Sonic™, które posiada 12 intensywności pulsacji oraz baterię, która wystarcza na 450 użyć po jednym ładowaniu. Dodatkowo szczoteczka jest wysposażona w tryb anti-aging, który generuje pulsacje o niższej częstotliwości, redukujące widoczne oznaki starzenia. Jest dostępna w 4 różnych wersjach, przystosowanych do potrzeb różnych typów skóry.
Działanie: oczyszczające, pielęgnujące, wygładzające, anti-aging, odświeżające, regenerujące, złuszczające, ujędrniające, zmiękczające, uelastyczniające, poprawiające koloryt skóry, zwiększa naturalny blask, rewitalizujące
Efekt: odświeżający, witalizujący, długotrwały

Zastosowanie
do gniazdka
szczoteczki do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

mega!

Bateria tej szczoteczki naprawdę wystarcza na miesiące, zanim trzeba będzie ją naładować, a efekt oczyszczania jest fantastyczny.
Gdybym wiedziała, że ta szczoteczka soniczna to tak dobra rzecz, kupiłabym lunę 3...ale tą też jestem zadowolona.
W sumie mega myjka.

Świetny gadżet

To moje drugie urządzenie foreo, które posiadam. Szczoteczka, bez której nie wyobrażam sobie mycia twarzy. Naprawdę widać różnicę, kiedy jej używam, a kiedy myję twarz tylko rękami.

Fajny gadżet

Jestem bardzo zadowolona z mojej Luny 2. Już po pierwszym użyciu moja skóra była bardzo czysta i gładka, a po tygodniu stosowania zauważyłam, że moje pory bardzo się zmniejszyły, szczególnie w okolicy nosa.

• Łatwość obsługi: 5

Świetnie zainwestowane pieniądze !

Zakup Luny2 był jedną z najlepszych pielęgnacyjnych inwestycji w moim życiu :)
Od lat mam problemy z cera, posiadam trądzikową cerę skłonną do podrażnień, która w dodatku często bywa przesuszona. Odkąd używam Foreo Luny stan mojej cery bardzo się poprawił , wypryski szybciej się goja, cera jest bardziej dotleniona a skora mila w dotyku. Mam wrażenie ze przebarwienia na twarzy również szybciej znikają a skora szybciej się odnawia. Używam również delikatniejszych zeli do mycia twarzy niż przedtem i mimo to buzia jest zawsze pięknie domyta z resztek makijażu.
Foreo Lune 2 kupiłam w 2017 roku , pamiętam ze bardzo długo zastanawiałam się nad jej zakupem bo jednak nie jest to tania rzecz, lecz dzisiaj po trzech latach regularnego używania mogę śmiało powiedzieć ze były to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze!
Nie mogę natomiast się wypowiedzieć na temat efektu masażu twarzy gdyż prawie w ogóle nie korzystam z tej funkcji .

Posiadam niebieską wersje do cery mieszanej .
Ogólnie bardzo dobry zakup, cieszę się, że się zdecydowałam.

Drogie cudeńko

Foreo Lunę 2 zakupiłam sobie na święta Bożego Narodzenia, akurat była promocja na oficjalnej stronie, to skorzystałam. Cena katalogowa jest bardzo wysoka, w Douglas nawet ponad 800zł! Mam wariant dla skóry wrażliwej (kolor fioletowy), a to co mogę o niej powiedzieć to na pewno to, że jest delikatna. Często używam jej w intensywności najwyższej (12) i moja skóra nie jest uszkodzona, zaczerwieniona itd. Używałam jej z przerwami, ale ostatnio znów zaczęłam używać jej regularnie i to co stwierdziłam po tych dwóch próbach, że rzeczywiście działa. Skóra przed foreo - szara, pory zapchane, blasku brak, a po użyciach pory się odblokowują, wraca blask, promienna i miękka skóra. Na chusteczce nigdy nie widzę śladu podkładu po myciu tą szczoteczką, myje dokładnie. Mogę stwierdzić, że można poczuć się pewniejszą siebie bez podkładu. Jednak nie radzę używać, kiedy ktoś ma trądzik, lub jakieś zmiany - to może pogorszyć stan cery.

Lubię

Mam tę szczoteczkę od kilku miesięcy. Cena jest kosmiczna, ale miałam bon podarunkowy do Douglasa i trafiłam na promocję, więc w zasadzie kosztowała mnie połowę mniej. Mam cerę mieszaną i niedoskonałości są moją codziennością. A raczej były, bo od kiedy zaczęłam stosować szczoteczkę moja cera jest w znacznie lepszym stanie. Niedoskonałości się pojawiają się baardzo rzadko i są maleńkie oraz pojedyncze. Nie wiem, na ile to zasługa samej szczoteczki czy po prostu tego, że zaczęłam porządnie codziennie domywać twarz, bo wiadomo że dłońmi robi się to krócej i nie tak dokładnie. Ale faktem jest, że ja widzę pozytywne skutki.
Masażera również używam, zawsze to pomaga lepiej wtłoczyć składniki odżywcze kremu na noc.

Odmieniła moją cerę

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z czymś tak skutecznym.
Na mojej twarzy często gościły niedoskonałości, mimo, że nie mam skóry tłustej.
Szczoteczka bardzo dokładnie oczyszcza skórę co zapobiega powstawaniu niechcianych niespodzianek, a co więcej dzięki przyjemnemu masażowi skóry poprawia jej ukrwienie i zapewnia lepszą wchłanialność kremów.
Bardzo polecam, szczególnie dla tych, którzy się wahają. Sama zastanawiałam się około dwa lata, ale nie żałuję ani złotówki wydanej na tę szczoteczkę.

Bezcenna !

Nie wyobrażam sobie dzisiaj codziennej pielęgnacji bez szczoteczki Foreo Luna 2. Moja twarz jest teraz naprawdę oczyszczona. Używam jej już jakoś 3,5 miesiąca, i choć stan mojej skóry już nie robi na mnie takiego wrażenia, to po pierwszym użyciu efekt był WOW! Ponieważ przed rozpoczęciem mojej przygody z tą soniczną szczoteczką już myślałam, że oczyszczam swoją twarz płynem micelarnym i żelami, jednakże to jak się okazało wcale nie było to - teraz skóra jest mięciutka w dotyku.
Producent zapewnia, że jedno naładowanie starcza na 7 miesięcy użytkowania (jeżeli dobrze pamiętam) - moją szczoteczkę ponownie załadowałam po 2,5 miesiąca, aczkolwiek używam ją mega nadprogramowo: oprócz użytkowania wedle zaleceń producenta, używam jej również na szyi, dekolcie i dłoniach + jeżeli chodzi o funkcję anti-ageing oprócz punktowo, również masuję nią całą twarz i powierzchnię pod oczami. Więc ogólnie wydaje mi się że dwa i pół miesiąca to całkiem dobry wynik. Jeżeli chodzi o efekty, nie jestem pewna ale chyba moja twarz jest delikatnie jędrniejsza. Oczywiście prawdziwym efektem będzie, gdy jakaś zmarszczka będzie chciała wyjść, ale tego nie zrobi dzięki szczoteczce, ale o tym już nie będę nawet wiedzieć. Ale wolę tej funkcji używać :)
MÓJ KWC

Odlotowa foreo szczoteczka

Kupiłam ją miesiąc temu i jestem bardzo bardzzzzzoooo zadowolona. Oczyszczam sobie twarz jakieś trzy lub cztery razy w tygodniu.....nie ma potrzeby więcej, ponieważ to rodzaj peelingu.
Ocena maksymalna !

10/10

Teraz rozumiem, dlaczego Foreo produkty stają się coraz bardziej popularne. Kiedy dostałam to urządzenie, zostałam zaskoczona jak ekstra oczyszcza moją twarz. Po kilku tygodniach codziennego użytkowania, zauważyłam duże zmiany na mojej twarzy.

Najlepszaaaaa

Choć na pierwszą byłam troszeczkę sceptyczna, po użyciu zdałam sobie sprawę, że luna 2 oczyszcza twarz naprawdę dobrze.
Uważam też, że jest bardziej łagodna w porównaniu z innymi gadżetami......(tanie zamienniki z ebay)

Należy tylko pamiętać, że istnieją środki do mycia twarzy, których nie można używać z tym urządzeniem.

• Łatwość obsługi: 5

Gadżet warty swojej ceny.

Zdecydowanie świetna szczoteczka do oczyszczania twarzy.
Używam jej wyłącznie pod prysznicem, i oczyszcza ona moją twarz na maksa. Opakowanie i wygląd samej szczoteczki jest ekstra. Moim zdaniem to super inwestycja.
Nie ma się czego doczepić.