L'Oreal Paris, Telescopic Clean Definition (Tusz wydłużający i rozdzielający rzęsy)

Producent obiecuje maksymalne podkreślenie i wydłużenie rzęs. Dzięki nowej, gumowej szczoteczce rzęsy mają być idealnie rozdzielone i aż do 50% dłuższe.

Cena: ok. 50zł / 7ml
/e/

fajnie że go mam

Jedyny z mojej szczęśliwej siódemki, który NAPRAWDĘ WIDOCZNIE WYDŁUŻA RZĘSY (aktualnie jestem posiadaczką 7 tuszy i każdy jest w czymś wyjątkowy ;p)
Fajne rodzielenie, fajna czerń, nie kruszy się absolutnie, nie skleja, trudno nim wyczarować nieciekawy efekt :D
Niebanalny. Cena wysoooka, ale jeżeli komuś zależy na wydłużeniu i cena nie gra roli to polecam, za cenę 4o zł i mniej nie znalazłam tuszu który dawałby taki efekt.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Jak narazie, najlepszy tusz jakiego używałam!

Tusz jest wspaniały! Faktycznie bardzo wydłuża i unosi rzęsy :) Używam go już miesiąc i ciągle jestem z niego zadowolona. Moje rzęsy, jak nie są pomalowane, są bardzo krótkie i proste, natomiast po nałożeniu tego tuszu wydają się bardzo długie. Na co dzień nakładam dużo warstw tuszu do rzęs (Wydłużający- L\'Oreal Telescopic- i pogrubiający) Najwięcej warstw nakładam tego wydłużającego z L\'Oreal i nie ma żadnych grudek! Końcowy efekt jest niesamowity! :)

ZALETY
-Bardzo wydłuża rzęsy.
-Szczoteczka jest bardzo wygodna w użyciu.
-Szczoteczka jest niesamowicie precyzyjna.
-Nie zostawia grudek.
-Nie obciąża rzęs.

WADY
-Te czarne napisy na opakowaniu (nazwa, info itd.)
nie wiem co to jest ale jak odkręcam,zakręcam i trzymam tusz to zostawia mi czarne ślady na dłoni. Po czym zawsze mi to ciężko zmyć. Lecz to nie jest jakoś mega przeszkadzające ;)
******************************************************************************************************************-

Bardzo polecam *****

Nawet przed tym jak jeszcze nie używałam do tego, tuszu pogrubiającego, to po 2 lub 3 warstwach rzęsy były także troszkę pogrubione :)

Kiedyś zrobiłam zdjęcie końcowe (z filtrem ale rzęsy byly takie w realu użyłam także tuszu pogrubiającego ale głównym produktem był L\'Oreal telescopic.) Rozumiem że nie każdemu mogą się spodobać takie rzęsy ale moim zdaniem wydają sie bardzo długie, i ja takie lubię :P Zdj końcowe ***->

Używam tego produktu od: 1 Miesiąca

Rozdzielenie, uniesienie, wydłużenie - TAK! :)

Na początku nie mogłam się do niego przyzwyczaić, jakoś w ogóle nie przypadł moim rzęsom do gustu.
Dopiero po jakimś czasie się do niego \'przeprosiłam\'. Muszę przyznać, że świetnie rozdziela, wydłuża i unosi rzęsy, dokładnie tak jak pisze producent, nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń :) Jeśli komuś o to tylko chodzi, to śmiało kupujcie :) Używam go jako \'bazę\' a drugą warstwę nakładam tuszem pogrubiającym z Clinique, świetny efekt, po żadnej innej kombinacji takiego nie uzyskałam :)) Mam go już bardzo długo, bo chyba dobrze ponad pół roku, więc jest mega wydajny !!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

fakty i mity depilacja

Cudowny produkt

Mój ulubiony tusz, daje u mnie niesamowity efekt. Rzęsy wyglądają jak doklejone, ludzi nie wierzą, że nei przedłużałam rzęs hihi. Trzeba nauczyć się równomiernie nakładać tusz, ale to kwestia praktyki.

Plusy: rozdziela wspaniale dając efekt rozdzielenia, wydłuża aż po brwi, delikatnie pogrubia, nadaje kolor głębokiej czerni. Nie kruszy się, 2 warsty wystarczą aby wyglądać spektakularnie.

Minusy: nie jest bardzo wydajny, opakowanie dość szybko znika w porównaniu do innych tuszy, ale wydaje mi sie że wszystkie tusze L\'Oreal maja niestety tą wade

Nie spełnij moich oczekiwań

Tusz faktycznie wydłuża rzęsy, ale nie potrafię go używać samodzielnie, gdyż je skleja i robi efekt "owadzich nóżek". Wpierw używam tuszu pogrubiającego, a go nakładam na same końcówki i wtedy efekt jest ok.

Bez rewelacji

Uzywam tego tuszu od niedawna , udało mi sie go kupic za 24 zl przez internet. Tusz łanie rodziela, nie skleja rzęs i nie osypuje się co napewno jest jego plusem, natomiast nie zauważyłam super efektu wydłużenia( zaznaczę przy tym, że nie mam zwyczaja nakładanie dużej ilości tuszu, dwa pociagnięcia i koniec). Podsumowując tusz dość dobry lecz nie spełnia moich oczekiwań jeśli chodzi o wydłużenie.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

najlepszy

Używam tego tuszu od dlugiego czasu, z przerwami na inne które w każdym przypadku okazują się gorsze od telescopica...
* doskonale wydłuża rzęsy
* unosi i leciutko podkręca
* jest bardzo trwały, nie osypuje się, nie kruszy, nie maże, wytrzymuje od samego rana do wieczora w nienaruszonym stanie
* nie skleja rzęs nawet przy kilku warstwach
Nie wiem czy jest dostępny w sklepach, ja od zawsze zamawiam na allegro z racji ceny ;-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ulubieniec choć szukam lepszego

Jak narazie ulubiony tusz :)
Głównie kładę nacisk na to, by tusz wydłużył i rozdzielił moje rzęsy do tego mam 2 sposoby aplikacji produktu ( 1 - po dwóch "zwykłych" machnięciach , w połowie trzeciego zatrzymać szczoteczkę, "wbić" ją bardziej w rzęsy i podkręcić szczoteczkę kilkukrotnie ku górze, po czym puścić i tak kilka razy, 2 - po prostu wieeelokrotne, głębokie machnięcia ku górze, tu lekko przymrużamy oczko) na koniec każdej aplikacji "dokańczam ją" kilkukrotnym machnięciem ostatnich rzęs końcówką mascary , by je jeszcze ładniej wydłużyć i dodać oczku kociego spojrzenia. Ta maskara idealnie nadaje się do zrobienia mojego efektu "wow" dlatego jest jednym z moich ulubionych produktów :)
Nie mniej jednak pół gwiazdeczki odjęłam, bo może uda mi się znaleźć coś lepszego ... :)

swietny

Dostałam go pod choinkę i używam do tej pory (mimo, że już lipiec). Nadal dobrze mi służy, nie zrobił się suchy ani zbyt gęsty. Ma dobrą konsystencję i co najważniejsze- nie osypuje się w trakcie dnia! To chyba pierwszy tusz bez tego efektu u mnie. Rano pomalowane rzęsy wieczorem wyglądają nadal świetnie. Jest bardzo odporny na łzy, ale łatwo poddaje się demakijażowi. Rewelacyjnie wydłuża rzęsy, trochę pogrubia. Nie podkręca, a użyty po zalotce niestety prostuje rzęsy. Ale na to rada- jak już zaschnie to jeszcze raz trzeba je podkręcić( moje się przy tym nie łamią). Szczoteczka silikonowa jest świetna- dobrze chwyta włoski przy nasadzie i ładnie je wydłuża i rozdziela. Nie jest dla kogoś, kto chce mieć super gęste rzęsy. Cena trochę odstrasza, ale mój był kupiony za 30 zł z przesyłka na Allegro i jest dobrej jakości.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

Ulubiony

Kupiłam kiedyś go za namową koleżanki i powiem szczerze, że nie żałuję ani trochę. Mam krótkie i jasne rzęsy, a to jedyny tusz który je wydłuża a z kolejną warstwą trochę pogrubia. Nie obsypuję się, nie rozmazuje, nie skleja rzęs i do tego jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest cena, ale na allegro zawsze można upolować go w rozsądnej cenie(tylko trzeba uważać na podróbki).

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

nie dla mnie

jedna gwiazdka za ładne , wygodne opakowanie i dostępność

tusz nie wydłuża ani trochę,
bardzo skleja rzęsy
konsystencja nawet po 2 tyg stosowania jest za rzadka!
nie kupiłabym więcej tej mascary
odradzam

Używam tego produktu od: 3 tyg

Bardzo dobry

Tusz ten był moim ulubionym przez długi czas, zrezygnowałam skuszona wypróbowaniem czegoś nowego. Bardzo mi przypadł do gustu :)

Zalety:
+ rzęsy są mega wydłużone
+ pięknie rozdziela, nie skleja
+ nie pozostawia grudek
+ nie osypuje się
+ łatwy w aplikacji, precyzyjnie maluje
+ robi trochę efekt zalotki, jeśli rzęsy podkręca się do góry, pozostawia długo taki efekt
+ fajna szczoteczka

Wady:
- cena (na allegro można trafić na okazje)
- odniosłam wrażenie, że szybko się wysusza

Używam tego produktu od: używałam przez jakieś 2 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 4