Vertiginous Mascara Base (Baza pod maskarę)

Vertiginous Mascara Base (Baza pod maskarę)

Pojemność 5,5 ml

Ciekawy i jednocześnie niezwykle skuteczny kosmetyk, mający za zadanie przygotować rzęsy do nałożenia maskary. Baza intensyfikuje końcowy efekt makijażu - precyzyjnie oddziela od siebie nawet najmniejsze rzęsy, a także mocno je podkręca dzięki zawartości opatentowanego systemu "Extra Curved". Nie stwarza przy tym ryzyka uszkodzenia włosków, jak ma to miejsce przy częstym stosowaniu zalotki, ponieważ modelując rzęsy działa na nie ochronnie i pielęgnująco. W skład kosmetyku wchodzą prowitamina B5, olej z nasion bawełny i jojoba, które wspólnie czuwają nad dobrą kondycją naszych firaneczek ;)

Cena: 130 zł / 5,5 ml

Rozczarowanie

Przed baza H.Rubinstein miałam i nadal mam bazę Cils Booster lancome która jest wspaniała. W swej naiwności myślałam, że każda taka bedzie a juz napewno baza H.R. tym bardziej, że mam tusz Lash queen z którego jestem zadowolna. Inne tusze H.R testowałam i tez były ok. Dlatego byłam PEWNA, że z niej będe zadowolona. Och, ja naiwna.....
Najpierw jedno oko pomalowałam samym tuszem Lasch Queen, żeby później to drugie z baza podziwiać. No i co? to bez bazy wyglądało lepiej.Baza nie zrobiła absolutnie nic, chociaz nie, lekko rzesy wyprostowała ( to z samym tuszem było bardziej podkręcone). Pomyślałam sobie, hmmm, może za mało jej połozyłam, niedokładnie. Zmyłam oko tzn. tusz z bazą i rozpoczełam drugie podejscie. Baardzo dokładnie, powoli rozprowadziłam bazę, tak, że było jej więcej jak za pierwszym razem no i połozyłam tusz. MA-KA-BRA Efekt to sklejone rzesy, końcówki ,te niby wydłużone jakos mi sie powywijały a właściwie powykrzywiały, że musiałam je zdjąc palcami.No i znowu oko z samym tuszem wyglądało lepiej.
Nie wiem , może z innym tuszem ta baza zda egzamin. Ja jej napewno nie zakupie innych ostrzegam żeby przed zakupem wpierw ja wypróbowali.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 razy i dość

TRAGICZNA

MAM LICHE RZESKI I TO NIEZBYT DŁUGIE WIEC POKUSIŁAM SIE BAZE NIE BYO LANCOMA TO KUPIŁAM TĄ
JEDYNIE CO ZROBIŁA TO RZECZYWISCIE PODNIOSŁA RZESY I TROCHE WYDŁUZYŁA ALE TUSZ WYGŁADAŁ NA NIEJ TRAGICZNIE JAKIES GRUDKI IA ZLEPY.MYSLALAM ZE TO MOZE WINA TUSZU PRZETESTOWŁAM CHYBA Z 5 TUSZOW PRÓBOWAŁAM MALOWAŁAM MAJAC NA DZIEJE ZE MOZE NASTĄPI CUDI BEDZIE LEPIEJ ...GDZIE TAM.
DLA MNIE TRAGICZNA NIE DAM WIECEJ NIZ 1

rewelacja

To moje ostatnie największe odkrycie;) Po zastosowaniu takiej bazy każdy tusz prezentuje się świetnie:) Trwale podkręca rzęsy i nie obciąża ich nadmiernie. Sprawia też, że maskara lepiej się trzyma-wypróbowałam ją np pod Amplicils i o dziwo, nie kruszył sie zupełnie, a normalnie to w tym tuszu makabra:/ Polecam gorąco-świetnie uwydatnia makijaż oka:)