Liquid Lacquer For Lips

Liquid Lacquer For Lips

Liquid Lacquer to kosmetyk trudny do sklasyfikowania -zaskakujący, ale pozytywnie :) - to nie do końca błyszczyk, bo od tego rodzaju kosmetyków odróżnia go przede wszystkim to, że jest zupełnie nielepki, ale jeszcze nie szminka, bo cechuje się lekką, płynną konsystencją i niezwykłym metalicznym blaskiem jaki nadaje ustom. Jak mówi sama nazwa, to "lakier do ust", nadający połyskliwe wykończenie, zastygający w postaci trwałej powłoki.
Liquid Lacquer zawdzięcza swoją trwałość innowacyjnemu kompleksowi lateksowych mikrogranulek zawieszonych w wodzie,odpowiadających również za miłe uczucie swieżosci jakie pojawia się w trakcie nakładania kosmetyku. Roślinne olejki pielęgnują delikatną skórę ust, a wysoka koncentracja perłowych pigmentów zapewnia intensywny, wibrujący kolor.
Dostępny w kilku, dość intensywnych odcieniach.

Cena: 120zł

mam do niego sentyment

Lubię go, ale tylko ze względu na osobę, która mi go sprezentowała :)
Ma ładne opakowanie, jest bardzo wydajny, transparentny. Mój fuksjowy kolor na ustach wygląda naturalnie. Nie ma drobinek, co dla niektórych Pań może być istotne. Trochę się klei. Trwałość " błyszykowa" :)

Używam tego produktu od: dostałam go kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/2 reszta została na pamiątkę :)

Bardzo fajny

mam kolor STAR SNOWDROP przezroczysty s drobinkami błyszczącymi bardzo zadowolona jestem
+ ma super pęndzelek a nie gąbke przez co ładnie rozprawadza sie na ustach
+ chroni usta
+ ma taka gęszczą konsystencję przez co czuje się jak szminka na ustach
Ogólnie polecam serię tych błyszczyków używam go od 1miesiąca cięzko mnie powiedziec na temat wydajności ale chyba wart jest swojej ceny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

rewelacja !!!

Na produkt ten chorowałam już dość dłuższy czas i odważyłam w końcu się go kupić, najpierw sprezentowałam go mamie na urodziny, ale już za kilka dni maszerowałam do perfumerii po ten błyszczyk! Naprawdę jest to produkt wart wydania troszeczkę więcej pieniędzy! Po pierwsze ma wspaniałą konsystencję i co najważniejsze nie klei się, czego nienawidzę w błyszczykach! Poza tym ma wspaniałą gamę nasyconych kolorów! Przyjemny zapach i oczywiście śliczne opakowanie! Co do trwałości to jak każdy błyszczyk niestety trwały nie jest,ale w końcu od tego są pomadki! Jego dodatkowym plusem jest to, że starcza na bardzo długo! To jest mój numer 1 wśród błyszczyków! Bardzo polecam, bo naprawdę jest wart ust każdej kobiety!!!

Używam tego produktu od:rok

depilacja opóźnianie porostu włosów

nietypowy błyszczyk

Trudno tak naprawdę nazwać ten kosmetyk błyszczykiem, jeśli już to trwałym błyszczykiem. A może to szminka w płynie? Lśni nie za sprawą oleistej warstewki + drobinek jak tradycyjne błyszczyki, ale za pomocą jednolitego, perłowo-metalicznego lśnienia bez efektu olejku na ustach. Ma też odrobinkę lśniących drobinek - iskierek. Do tego jest niesamowicie trwały, co również zaprzecza nazwie "błyszczyk". Najlepiej wygląda zaaplikowany cienką warstwą, osiąga się wówczas naturalny wygląd. Przy grubszej warstewce wygląda bardziej jak metaliczna pomadka. Po nałożeniu zastyga, w tym czasie należy odczekać chwilkę i nie udawać łapiącej powietrze ryby. Zapach akceptuję chociaż nie zaliczę go do moich ulubionych - jest lekko chemiczny. Bardzo długo (w zasadzie do zjedzenia porządnego dania:)) trzyma się ust nie wymagając jakichkolwiek poprawek. Jeszcze jeden plusik - usta są bardzo gładkie i elastyczne, nie wymaga, żeby miały idealną kondycję.I jeszcze jeden - ma bardzo rzadką konsystencję zupełnie pozbawioną tłuszczu i w ogóle się nie klei. Obecnie mam odcień nr 07 anticipation - ciepły beż z dużą domieszką miedzi i jasnego ciepłego brązu, do ciemnych i ciepłych cer w sam raz:) Dokładnie pokrywa wargi kolorem, ma bardzo dużo pigmentu, kolor zupełnie nie jest transparentny, jak w setkach innych błyszczyków.
Ilość zużytych opakowań: jedno+drugie w trakcie

SUPER !!!

Jak dla mnie ten błyszczyk jest idealny! Zwłaszcza, że mam dość długie włosy, które podczas wiatru kleiły się niemiłosiernie do innych wcześniejszych dość lepkich błyszczyków i za nic nie chciały same odkleić :) przez co błyszczyk miałam nie tylko na ustach, ale również całej twarzy. Błyszczyk ma również bardzo duże zalety pielęgnacyjne, mimo iż czytam inne Wizażanki, które piszą o wysuszaniu. Jak dla moich ust jest to idealna pielęgnacja i ochrona przed pierzchnięciem (co wcześniej często mi się zdarzało), usta są nawilżone i pięknie wyglądają. Mam swój ulubiony kolor, który wygląda bardzo naturalnie i soczyście, a sam połysk i konsystencja sprawiają wrażenie tzw.winylu. Używam go już bardzo dłuuugo i nie planuję zmiany. Czasem tylko dla wzmocnienia koloru używam pod błyszczyk dobranej w tym samym kolorze szminki Guerlain`a - te dwa kosmetyki tworzą na ustach idealny duet, zarówno pielęgnacyjny, jak i optyczy.

dziwna sprawa

ja bardzo lubię te błyszczyki i mam ich kilka - szczerze mówiąc nie widzę różnicy między nimi i the stellars,które mają po 5* u Wizażanek - po prostu stellars mają drobinki,a te nie. Ja cenię te błyszczyki za piękny winylowi połysk,trwałość,super smak,za to że pielęgnują usta i za ogólne wrażenie używania dobrego kosmetyku:)

Totalne rozczarowanie

Ten specyfik totalnie mnie rozczarował!!! W żaden sposób nie jestem w stanie pokryć całych ust jakąś sensowną,równą warstwą ponieważ spływa i zbiera się w załamaniach.Tam,gdzie się zbierze wygląda jeszcze względnie(metaliczny efekt)ale co z tego???Nie sposób się tym czymś pomalować.Jakby tego było mało-bardzo wysusza.Naprawdę nikomu nie polecam-musiałam toto wyrzucić,bo nawet nie wypadało oddać takiego badziewia koleżance.

jakość, ale nie kolor

Dość dobry, przede wszystkim ze względu na trwałośc, natomiast wadą jest brak jaśniejszych odcieni .Napewno jest to ciekawa alternatywa dla błyszczyków i szminek i może nawet bym go nabyła, ale niestety nie moglam dobrać sobie odcienia:( Dodatkowy plus, to to, że nie wysusza ust,a można nawet powiedzieć, że delikatnie je pielęgnuje:)Żeby uzyskać trwały efekt, trzeba prze kilakadziesiąt sekund starać się nie ruszać ustami;) dla niektórych może to byc spora wada;)