Chanel, Inimitable, Multi-Dimensional Mascara Waterproof (Wodoodporny tusz do rzęs wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Połączenie wyjątkowej szczoteczki i formuły. Spektakularna objętość, nieskończona długość, ekstremalne podkręcenie, natychmiastowe rozdzielenie, doskonała trwałość.
Szczoteczka wykonana z elastomeru zapewnia wyjątkowe uczucie przylegania do rzęs. Miękkie i cienkie igiełki są perfekcyjnie rozmieszczone i mają optymalną długość dla efektu powleczenia, wydłużenia, podkręcenia i rozdzielenia każdej rzęsy. Wersja wodoodporna.

Produkt specjalny

Jest to dla mnie produkt kontrowersyjny.
Zakupiłam go po raz pierwszy kilka lat temu i do dzisiaj jest mi trudno go ocenić.
Właściwie jako tusz wodoodporny spełnia swoją rolę wręcz perfekcyjnie i paradoksalnie uważam to za jego największy mankament.
Mascara ma bardzo przyjemna w użyciu szczoteczkę, doskonale rozdziela rzęsy, efekt pogrubienia i podkręcenia jest zauważalny, nie zauważyłam jednak spektakularnego wydłużenia (jestem posiadaczką naturalnie długich rzęs, więc nie jest to dla mnie problem). Mascara ma bardzo ładny odcień głębokiej czerni, doskonale pokrywa rzęsy, zdarza się jej minimalnie pokruszyć, ale jedynie po wielu godzinach od nałożenia. Niestety dokładne usunięcie tegoż produktu z moich rzęs jest rzeczą niemalże nieosiągalną, radzi sobie z tym jedynie kilka specjalnych płynów, a biorąc pod uwagę, że mam bardzo wrażliwe oczy, to naprawdę trudna sprawa.
Ostatecznie używam jej zimą podczas wypadów na narty, a latem podczas opalania na plaży- w tych wypadkach jest po prostu idealna i niezastąpiona.
Dlatego też ta właśnie mascara jest produktem specjalnym, do naprawdę specjalnych zadań.

Nie zadowala mnie efekt

Oceniam odcień niebieski (nr 30 ? )

Kupiłam przed wakacjami, abym na wyjeździe nie musiała się martwić o poprawki, rozmazywanie tuszu itp., a przy tym aby oryginalniejszy, niebieski odcień dodał mi trochę frajdy na wakacjach ;)

Jeśli chodzi o wodoodporność, to oceniam na 4 - basenu nie przeżyje, ale jest niezła, a przy tym dobrze zmywa się dwufazowym Garnierem, czy Biodermą Sensibio.

Kolor niebieski jest ładny, mało widoczny (do kolorowych mascar marki Pupa mu baaaardzo daleko w nasyceniu kolorem), ale jednak jest bardziej widoczny, niż np. niebieski z YR

Tusz jest bardzo wydajny i bardzo powoli wysycha, przez co możemy go długo używać i nie traci swych właściwości przedwcześnie.

Wszystko niby ok: trwałość, nieosypywanie się, kolor, ładny design opakowania itp., ale jeśli chodzi o sam EFEKT NA RZĘSACH, to dla mnie jest zupełnie niezadowalający :(

Bardzo dobrze wydłuża rzęsy, ale już nie dodaje im uroku, wdzięku - są posklejane, większość wygląda jak "pajęcze nogi" :( A całość wygląda jak zmaltretowane spojrzenie :/ A nie o taki efekt mi chodzi.....

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Mega ;)

+ pogrubia
+ wydłuża
+ podkręca
+ nie rozmazuje się i jest faktycznie wodoodporny
+ nie obsypuje się
+ utrzymuje się doskonale 2 dnia i nie jest rozmazany w ogóle (czasami nie mogę zmyć po 1 dniu)
+szybko zasycha
+idealnie rozdziela

wart ceny:)
jestem zadowolona i to bardzo, nie ma lepszego a próbowałam bardzo wiele:)

Ilość zużytych opakowań: 1 i zaczynam 2 ;)

Najlepszy

Świetny tusz dla moich wiecznie mrugających i łzawiących oczu oraz bardzo krótkich rzęs. Może odrobinę się osypuje, ale daje świetny efekt, jest wydajny (kupuję tanie próbki na allegro, starczają na bardzo długo i tusz nie zdąży wyschnąć). Używałam w swoim życiu niezliczonej ilości mascar, tych tanich jak i drogich i na razie zostanę przy tej, jest świetna

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: małych 5

w sam raz na wieczorne wyjście.

Oceniam odcień 10 (czarny).

Tusz jest idealnym kosmetykiem na ciężkie warunki temperaturowe- zostanie na rzęsach mimo gorąca, spocenia się itp.
Na plaży też zdał test trwałości (opalanie się, pływanie w morzu)

Konsystencja tuszu jest na początku zbyt płynna, po około 2 tygodniach jest już idealnie :)
Na szczoteczkę nakłada się odpowiednia ilość mascary, zasycha troszkę dłużej niż tusze NIEwodoodporne.

Jedną warstwą możemy wyczarować efekt długich, grubych i podkręconych(!) rzęs, co jest dużym plusem- rzadko który tusz posiada taką zaletę ! Oczywiście po dodaniu kolejnych efekt wzmacnia się wraz z wyrazistością naszego kociego spojrzenia ;)

Opakowanie bardzo eleganckie, proste, na szczycie opakowania logo chanel, napisy z dołu opakowania nie zmazują się.
Zaletą jest też kwadratowy kształt opakowania, ponieważ widać kiedy nie dokręcimy tuszu.

Wydajny.
Zmywa się dosć ciężko- u mnie idzie najlepiej mleczkiem.

Fajne jest też to, że produkt nie śmierdzi (jak to często przy mascarach bywa)

Używam tego produktu od: dwóch lat.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie niedługo się skończy.

Rozczarowanie...

+ ładnie rozdziela rzęsy
+ wygodna szczoteczka
+ trwały

- mam kolor brązowy, który na moich rzęsach wydaje się być rudym
- oporny na zmywanie
- nie pogrubia, nie podkręca, jedynie odrobinę wydłuża

Drogie rozczarowanie

Bardzo dziwny tusz. Z jednej strony wodoodporny - a raczej "zmywaczoodporny", a z drugiej odbija się pod brwiami jak żaden inny, którego dotychczas używałam (YSL, Estee L.). Nie daje spektakularnych efektow wydłużająco-pogrubiających, ale przyznaję - pięknie rozdziela rzęsy. Zmywa się za to opornie.
Generalnie nie polecam i nie kupię ponownie. Jestem rozczarowana.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Niezły

Dotychczas używałam tuszy niewodoodpornych i tych raczej z niższej półki - dlatego spodziewałam się rewelacji.
A tymczasem....

Najpierw plusy: ładny kolor, bardzo wygodna szczoteczka, tusz dobrze się nakłada i nie skleja rzęs.

Duży minus: codziennie mam tusz odbity na skórze pod oczami, nawet jak nałożę tylko jedną warstwę. Mam wrażenie, że w kontakcie z podkładem tusz się nieco rozpływa.Używam tego produktu od: 3 tyg

Edit:
Odbijanie się tuszu na skórze pod oczami było spowodowane kremem który stosowałam pod podkład. Przy zmianie kremu problem zniknął

fajny!

Sama bym nigdy nie kupiła mascary wodoodpornej - boje sie, że mi zniszczy rzęsy, a rozmazywanie zwykłej to u mnie ewenement. No, ale dostałam, a zielony kolor skusił mnie ostatecznie.
Mascara jest i dobra i ładnie wyglada, co nie jest oczywistym w przypadku kolorów. Zielen jest widoczna, nie za jasna i nie wpadająca w czern, a rzęsy ładnie podkreslone - podkręcone i pogrubione. Jednym słowem wygladaja super! Nie osypuje sie, nie kalkuje, ładnie podkresla barwę teczówki...
Prawde mówiąc - najlepszy kolorowy tusz, z jakim sie spotkałąm ( bo ładnych czerni troche mam, ale to znacznie prostsze ;))
Nie wiem, czy kupie, bo kusi mnie jeszcze zieleń w YSL. Jesli juz - bede szukała niewodoodpornej ( choc zmywaczem rubinstein usunełam ja bez problemu).

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

porzadny tusz

Dobrze rozdzielone,wydluzone i lekko pogrubione rzesy.Utrzymuje efect zalotki caly dzien.

Rzesy sa lekkie i miekkie.

Moje krotkie,ale geste rzesy go uwielbiaja;)

(z bolem serca odejmuje gwiazdke za odbijanie sie tuszu na gornej powiece)

Nie wiem jeszcze jak z trwaloscia,dopisze po jakims czasie.Używam tego produktu od:tyg
Ilość zużytych opakowań:w tarkcie

dobry

szukalam wodoodpornego tuszu i trafilam na chanela, jest dobry ale nie rewelacyjny,osobiscie wole onyx lancome, nie pogrubia rzes, ale daje im fajny, mocny kolor, dobry na plaze, ale jezeli macie nawilzajacy podklad, to moze sie rozmazac! w pierwszy dzien mialam odbite rzesy na policzkach :/ nawet niewodoodporny lancome nigdy tego nie zrobil... ogolnie polecam na lato i imprezy, nie na codzien, poniewaz ciezko go zmyc i meczy rzesy

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Rewelacyjny!

Kupilam go pare dni temu, bylam zdecydowana na Diorshow wodoodporny, jednak nie bylo go akurat i Pani polecila mi wlasnie ten z Chanela. Pierwszy plus to szczoteczka, jest dosc zgrabna, silikonowa, nie zdarzylo mi sie ani razu nabrac na nia za duzo tuszu. Jest bardzo wygodna w uzyciu, nawet przy krotkich rzeskach. Rozdziela fenomenalnie, juz przy 1 warstwie rzesy sa swietnie odseparowane od siebie! Mam kolor czarny i jest to naprawde bardzo gleboka czern. Pogrubia bardzo dobrze i dosc mocno wydluza. Jedynie z podkrecaniem troche gorzej, ale delikatny efekt podkrecenia widoczny ;) Jest bardzo trwaly, nie osypuje sie ani nie rozmazuje, jest to tusz wodoodporny z prawdziwego zdarzenia! Jednak bardzo fajnie i latwo mozna go zmyc preparatem 2-fazowym do makijazu wodoopornego. Na poczatku troszke sklejal mi rzesy, ale tylko w jednym oku (lewym), ale to ze wzgledu chyba na brak moich umiejetnosci, bo prawe wychodzilo swietnie ;) po kilku probach nie mam zadnych problemow ;) daje na razie 4 gwiazdki, gdyz ciekawa jestem jeszcze, czy nie wyschnie za szybko, jezeli nie bedzie wysychal to na pewno dam 5 ;)

dodalam jeszcze jedna gwiazdke za trwalosc, tusz mialam bodajze od lipca i dopiero jakies 3 tyg temu mi sie skonczyl, przy codziennym malowaniu rzes...i nie wysechl!!!
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1