L'Oreal Paris, Color Appeal (cienie)

L'Oreal Paris, Color Appeal (cienie)

Zgłaszająca osoba: tavares_boy

Ultradelikatne cienie do powiek z perłowym połyskiem.

Wyjątkowa technologia Micro-Jet niezwykle drobnego rozcierania pigmentów, zawarta w formule, sprawia, że cienie COLOR APPEAL są łatwe i komfortowe w aplikacji. Dzięki ultradelikatnej konsystencji pudru kolor nie przemieszcza się i nie gromadzi w załamaniach powieki, pozostając na niej przez wiele godzin.

COLOR APPEAL - poprostu połyskujace i wyraziste spojrzenie.

W tym sezonie najmodniejsze odcienie to Cristal Marine (65) oraz Cristal Brun (46).

Cena: ok. 28 zł

Świetne kolory

Bardzo lubię te cienie, a kolor nr 20 (rose beige) jest absolutnym niezbędnikiem w mojej kosmetyczce. Nadaje się zarówno do delikatnego dziennego makijażu (pięknie rozświetla oko), można go też używać jako tło przy makijażu wieczorowym. Obecnie posiadam 5 odcieni i każdy jest godny polecenia. :) Powiedziałabym, że to właśnie kolory są największym atutem tych cieni.
Są całkiem trwałe, łatwo się nakładają, nawet tą dołączoną do opakowania pacynką.
Jedynym minusem jest dla mnie marka - negatywnie się kojarzy ze względu na historię firmy (jeśli to ma dla kogoś znaczenie). ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jedno do końca + kilka napoczętych

mało trwały, szkoda kasy

Cienie mają ładne kolory ale są bardo nietrwałe po paru godzinach nic nie mam na powiekach , mam pecha z cieniami loreal bo wsystkie tej firmy mam nietrwałe. Za to pudry są jak najbardziej ok

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:5niezużytych

najlepsze

Używam przeróżnych cieni, najczęściej wysokopółkowych, ale te bija wszystkie na głowę. Mam 3 zestawy podwójnych cieni color appeal oraz pojedyńcze chrome shine. Zacznę od podwójnych cieni. Kolory są ze sobą idealnie skomponowane, dobrze nasycone pigmentem, idealnie stapiają się ze sobą, przylegają do powieki i trzymają cały dzień nie tracąc nic z nasycenia. Ale moim faworytem pozostaje cień z serii chrome shine. Mam kolor168 (brown lame).Ciężko określić mi kolor (metaliczny, coś jak stare złoto), ale jest po prostu boski. Bardzo intensywny kolor, nienachalne drobinki, piękny połysk. Nie spotkałam lepszego cienia bez kitu

Używam tego produktu od:kilka lat

Max Factor 3

Są lepsze!

Tak jak w przypadku cienia Holografic,ten jest również beznadziejny,tylko,że trochę mniej.Plusem jest ładna paleta odcieni,miałam beż,ładne opakowanie i to by było wszystko...Minusów za to jest tyle:
-Po ok 1-2 godzin cień zbryla się w załamaniach powiek
-Bardzo trudno zaaplikować go na pędzelek,nie mówiąc już o powiekach
-Kruszy się dość intensywnie
-Załączony w opakowaniu aplikator nie nadaje się do niczego!
-Nietrwały-znika z powiek po 3 godzinach
-Jak na taką "jakość" cena dość wygórowana
-Ciężko go łączyć z innymi kosmetykami
Nie polecam tego produktu,można znaleźć coś lepszego w niższej cenie!

Używam tego produktu od:Ok pół roku temu..?

dobry!

mam kolor quartz rose z edycji color appeal platinum :)
dostałam je w prezencie, nie kupiłabym ich, bo mimo tego, że mają piękny różowy kolor to bardzo się mienią! bardzo i to bardzo błyszczą i to intensywnie.
oczywiście taki był zamiar producenta, więc się nie czepiam, ale ja bym ich nie wybrała.

są trwałe i szybko się nimi wykonuje makijaż, ładnie się rozprowadzają, nie trzeba ich dużo, opakowanie i aplikator są wygodne :)

dałabym im 5gwiazdek, gdyby nie to, że te mieniące się drobinki osypują się po paru godzinach i mam je na policzkach :/ ale ten problem dotyczy pewnie tylko wersji platinum ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś roku

Super ekstra!

Witam , jestem posiadaczką cieni pojedyńczych z tej serii - w kolorach beżu i brązu, są piękne, ślicznie się mienią, łatwo rozprowadzają się na powiece, idealne tak w dzień, jak i na wieczór :)

Używam tego produktu od: 3 miesięscy
Ilość zużytych opakowań: oba na wykończeniu :)

świetny!

jestem szczesliwa posadaczka kolory 165 - golden rose. kolor jest dla mnie idealny! swietnie rozswietla oko, ma piekne mnieniace sie drobinki, nie zalamuje sie w kacikach (chociaz ja uzywam go pod baze, wiec nie wiem jak bez niej). cena jest dosc wysoka bo 40zl ale cien jest bardzo wydajny. Polecam!!!

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

polecam

bardzo fajne cienie, miekiie, łatwo się aplikuja, sa takie jakby aksamitne, rozswietlaja oko, ładne kolory, ja mam odcien niebieskiego takiego w stylu baby blue - wpada w turkus nie to wbłekit, - bardzo ładny
cien na mojej powiece wytrzymuje wiele godzin, potem blednie rzecz jasna, ale nadal jest widoczny
opakowanie i aplikator równiez mi odpowiada
chetnie kupie w przyszłości jeszcze inny odcien, naprawde sa godne polecenia

Używam tego produktu od:pare miesiecy

Fajniutkie :)

Bardzo dobre cienie. Można nimi wyczarować przeróżny makijaż- albo delikatny, albo taki prawdziwie wieczorowy. Ja posiadam duecik Beige Cinnamon i jestem z niego niezwykle zadowolona :) Świetnie się nimi cieniuje oko, nie osadzają się w zagłębieniach, pięknie choć dosyć dyskretnie błyszczą, i co najważniejsze- nie obsypują się tak jak np. seria Platinum. Do konsystencji też nie mam zastrzeżeń. Na prawdę dobre cienie. Tak po prostu ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

OK

Oceniam duet Color Appeal nr 212 midnight rose ( na zdjęciu ze zgłoszenia jest duet więc myśle, że oceniam w dobrym miejscu...) jest to delikatny jasny róż i beżowoszary.
Jestem zadowolona - cień nie osypuje się, nie wałkuje na powiece, jest trwały.
Efekt bardzo delikatny - zarówno kolorystyczny jak i rozświetlenia.
Dobre cienie na codzień (do pracy idealne), ładnie podkreślają oko ale nie są zbyt nachalne i zobowiązujące.
zapłaciłam chyba ok 40zł, maja obecnie inne opakowanie niz w zgłoszeniu
Polecam.Używam tego produktu od:2 mce

solidny cień

Uważam, że to bardzo solidny cień do powiek. Na pewno wart swojej ceny. Musze przyznać, że mam kompletnie nietrafiony odcień więc cień stoi jak nieużywany. Wybrałam (nie wiem co mnie zaślepiło) ostry róż wpadający lekko w fiolet. Bardzo długo się trzyma jednak jakoś trudno go nabrać, jest bardzo twardy. Może to wpływa na to, iż utrzymuje się bardzo długo. Kolor jest głęboki i piękny wbrew pozorom.
Polecam z czystym sercem!

Używam tego produktu od: bardzo dawna, już nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Dobry,ale nie najlepszy

Mam kolorek granatowy-śliczny granat z drobinkami brokatu :) Daje przepiękny błyszczący efekt.Dobrze się nakłada,dobrze cieniuje,nie osypuje (jestem również zadowolona z tego,że nie mam po nim policzków całych w drobinkach brokatu).Wygląda-no BOSKO po prostu,zrobiłam sobie dzięki niemu piękne smoky :D Niestety,po 9 godzinach imprezy 1 oko zostało prawie bez zmian (tylko trochę wyblakł),za to z 2 dość mocno zniknął z powieki.I miałam krzywy makijaż :p: Nie wiem,jak to się stało,że na 1 oku się zachował,a na drugim nie.Może to być również moja wina.Ale w każdym razie niestety-blaknie i gromadzi się w załamaniach powieki (po kilku godzinach).Dlatego mimo wspanaiałego efektu 4* :)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1