AA Eye Perfect, Lekki krem kojąco-nawilżający do skóry wokół oczu na dzień

AA Eye Perfect, Lekki krem kojąco-nawilżający do skóry wokół oczu na dzień

Łagodzący krem o jedwabistej konsystencji pozwala zachować świeżość spojrzenia przez cały dzień. Usuwa oznaki zmęczenia i stresu (napięcie, podrażnienie skóry). Matrixyl działa intensywnie przeciwzmarszczkowo, a ekstrakt z Centella asiatica redukuje obrzęki i cienie na skórze wokół oczu. Krem daje błyskawiczny efekt upiększajacy.

można spróbować

krem bardzo dobrze sprawuje sie pod podkładem-skóra pod okiem nie wysusza sie i nie marszczy(to jego największa zaleta),dość dobrze nawilża i delikatnie natłuszczona,po dłuższym używaniu troche likwiduje cienie.Ogólnie dobry i delikatny można spróbować

Sama nie wiem...

Sama nie wiem co sądzić o tym produkcie...używam łącznie całej serii Eye Perfect (krem na dzien, na noc, maseczka, płyn do demakijażu oczu) i...własnie...ciezko ocenić ich działanie... Krem na dzień jest przyjemny, faktycznie leciutki i kojący, choc zostawia niewielki tłustawy film pod okiem (natychmiast znika po użyciu odrobiny sypkiego pudru). Dobrze nawilża, choc na krótko, co do zmarszczek...nie spodziwajcie sie cudów, poprostu nie działa! Krem na noc pomimo dosc płynnej konststencji, jest tłusty i troszke za ciezki jak dla mnie, trudno sie wchłania (albo wcale, czasami mam wrazenie ze po prostu sie sciera podczas snu!), nawilza nie zle, na istniejace juz zmarszczki nie działa, byc moze zapobiega nowym(?) w kazdym razie mi sie nowe nie zrobiły podczas uzywania. Ot, takie sobie przeciętne kremy... Niektórzy dermatolodzy mówią ze na efetk p/zmarszczkowy trzeba czekac nawet rok...ale nie wiem czy mi straczy sił i determinacji zeby zostac przy tej serii kosmetyków (szczególnie ze po wypróbowaniu kremiku Lipidea Dermiki mam teraz na niego wielka ochotę...)
PS. Kremy Oceanica maja zdecydowanie za duze opakowania jak na kremy pod oczy (szczególnie ze pootwarciu słoiczka mozna je przechowywac tylko 6 miesiecy!), chyba ktos by musiał ich uzywac jakies 4X dzienie zeby zuzyc całosc, ja bede zmuszona po prostu wrzucic tylko w połowie zuzyte słoiczki!

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo przyjemny

Dostałam kilka próbek tego kosmetyku i właśnie przetestowałam. Krem jest bardzo lekki, ale zarazem nieco tłustawy i treściwy. Pachnie tak sobie, całkiem znośnie. Dobrze nawilża, skóra pod oczami rzeczywiście jest ładnie wygładzona i " nasączona wilgocią", nie podrażnia. Ot, przyzwoity krem, ale bez rewelacji.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Bardzo udany

Bardzo lubie ten krem, mnie słuzy świetnie, może dlatego że podobają mi się treściwe kremy pod oczy, więc nie przeszkadza mi fakt że ten dość długo się wchłania i zostawia delikatny film, za to nawilża rewelacyjnie nawet moją dość suchą pod oczami skórę. Stosuje go też na noc i w tej funkcji sprawdza się rewelacyjnie- skóra rano jest ładnie nawilżona, napięta, mam wrażenie że cienie i opuchnięcia są mniejsze. Jedyne co moge mu zarzucić to nie najlepszy dozownik który wyciska zdecydowanie za dużo kremu. Cena w przełożeniu na ilość (30 ml!!!) tez jest bardzo korzystna.
Polecam, moim zdaniem warto wypróbować.

Takie nic...

Używam razem z kremem na noc i maseczką. Nie jestem zachwycona, oględnie mówiąc. Krem dość opornie się wchłania, w dodatku pompka jest jakaś dziwna i nigdy nie mogę z niej wycisnąć tyle kremu ile potrzeba, zwykle jest go za dużo. Nie zauważyłam, żeby mi w czymkolwiek pomógł - mam wrażenie, jakbym się niczym nie smarowała. Na pewno nie daje błyskawicznego efektu upiększającego - taki efekt ma tylko jeden znany mi kosmetyk i jest to maseczka liftingująca pod oczy marki Matis. Producent powinien zakupić i zobaczyć jak powinien wyglądać błyskawiczny efekt upiększający. Poza tym uważam, że krem pod oczy na dzień powinien mieć porządne filtry UV, a też oczywiście ich nie ma. Jednym słowem - jedno wielkie nic...

uczulił mnie:(

kosmetyk zeczywiście świetnie nawilża, czy redukuje zmarszczki ciężko mi powiedzieć gdyż nie zuzyłam nawet pół butelki bo krem uczulił moją skóre i kąciki oczu:(

luxus to nie jest, ale..

ale warto :-) Fakt, nie wchłania się błyskawicznie. Trzeba cierpliwości, zanim sie wchłonie. Chyba nawet całe 30 sekund, a może i minutkę ! ;-) Ale za to zapewnia trwały efekt, i pod tym względem bije na głowę wiele kremików kilkakrotnie droższych. Ja używam go teraz jako 2-gi krem - w ciągu dnia muszę umyć twarz, żeby zmienić bloker, a przedtem trzeba jakoś buźkę zaimpregnować :-) i jako taki trwały nawilżacz kremik sprawdza się znakomicie. Także makijaż nakładany na podkładzie z tego kremu nie przesusza mi tak skóry pod oczami jak po wielu innych kremach. Naprawdę warto poczekać tę minutkę poklepując sobie skórkę wokół oczu, żeby wsiąkł. Polecam, ryzyko niewielkie :-) A kobietki o suchej skórze to w ogóle powinny się zachwycić :-)

świetny!

Świetny krem pod oczy, jesli nie liczy sie na efekty specjalne, typu wyprasowanie zmarszczek. Nie uczula nawet najwiekszych uczuleniowcow, delikatnie natluszcza i nawilza. Moje oczy uwielbiaja ten krem. Wedlug mnie lepszy od hitow tego forum adv.night repair HR czy all about eyes. W dodatku wystepuje w dwa razy wiekszej objetnosci niz inne kremy (az 30 ml). Moim zdaniem cala seria eyes perfect jest swietna. Bardzo polecam!

warto spróbować

Do zakupu zachęciła mnie cena w promocji 29 zł. Parę miesięcy temu miałam z tej serii krem na noc, który mi odpowiadał.
Przy tej cenie i pojemności (30ml)jestem bardzo zadowolona.
Kremik-emulsja łatwo się rozprowadza, dobrze nawilża, łagodzi i koi. Nie wchłania sie całkowicie, ale mnie to odpowiada, nie mam wrażenia suchej skóry wokół oczu.
Lekko wygładza skórę pod oczami, oczywiście nie prostuje zmarszczek. Lekko i przyjemnie pachnie, ale nie podrażnia oczu.
Szkoda, że nie ma konkretnych filtrów przeciwsłonecznych.
Nie zauważyłam rozjaśnienia cieni ani rozświetlenia.
Opakowanie ładne i estetyczne, ale dozownik bardzo toporny.
Wolałabym tubkę z ryjkiem.

Zawiodłam się...

Dostałam pod choinkę nową serię z AA i pod oczy jako dopełnienie właśnie ten krem. Niestety zawiodłam się ( czego nie mogę powiedzieć o nowej serii AA Plus- Age Expert). Krem ma owszem ładne kuszące opakowanie z dozowniczkiem, ale ...to wszystko. Zawartość rozczarowuje jak również to kuszące opakowanie. Dozownik dozuje stanowczo za dużo kremu, który jest wcale nie taki "lekki" i wcale nie taki "na dzień" . Jest trudnio wchłaniający się i na dzień pod makijaż nie nadaje się. Chyba że malujesz na dzień tylko usta. Zapach kremu jest jakiś dziwny, duszący ( producent podaje , że pochodzi z jednego ze składników). Po zastosowaniu kremu czasami lekko szczypią mnie oczy. Działanie ma takie sobie, lekko wygładza, ale za to nieprzyzwoicie mocno natłuszcza. Ndaje się raczej na noc i tak go zresztą zaczęłam stosować. Jednym słowem- tylko dwie gwiazdki. Taki krem można kupić dużo taniej i to nie z tak renomowanej firmy jak AA Oceanic.

dobry

Nie napiszę nic, co już nie zostało napisane - ultradelikatny, sprawdza się nawet przy zmęczonych czy podrażnionych oczach, dobrze nawilża i lekko natłuszcza, ale nic więcej. Buteleczka przyjemna (z dozownikiem) i za rozsadna cene. Jak już ktoś wspomniał, trochę za dużo się wyciska. Kiepsko się wchłania, ale skórę pod oczami mam raczej normalną, więc może dlatego. Podsumowując - dokładnie taki jak w nazwie, czyli "nawilżająco-kojący". Działania przeciwzmarszczkowego zdecydowanie nie można mu "zarzucić" :-).

niezly

Fajne opakowanie z dozownikiem (to zawsze u mnie na plus, bo nie lubie sloiczkow). Do tego fajne, takie matowe. Tylko ze dozownik czasem mi sie zapycha. Pomimo stosowania kremu dwa razy dziennie i zamykania plastikowa nasadka i tak co najmniej raz na dwa dni wylatuje ze srodka zeschniety "glutek". To mnie troche drazni, bo rozumiem jakbym go uzywala zadko, ale przy ciaglym stosowaniu zasychanie jest "nie na miejscu". I troszke za duzo wylatuje kremu za "jednym nacisnieciem" a ciezko nacisnac mniej :) Efekty-no coz. Dobrze nawilza, troche wolno sie wchlania. Bez zadnych spektakularnych efektow wywabiajacych cienie czy wygladzajacych skore. Ale moze byc. Taki lekki krem na codzien.