Ziaja, Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy

Ziaja, Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy

Krem zawiera olej z oliwek, olej słonecznikowy oraz olejek z trawy cytrynowej. Zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Polecany również dla diabetyków.

Używałam latem i szybko się wchłaniał

Krem jest bardzo treściwy i tłusty, mimo to szybko się wchłaniał i zostawiał stopy przyjemnie nawilżone i miękkie. Krem stosowałam latem, każdego gorącego wieczoru przed snem. Kładąc się już czułam, jak stopy chłoną krem i jak im dobrze służy. Zapach do złudzenia przypominał mi serię oliwkową tej firmy.
Krem jest zamknięty w małym, plastikowym słoiczku, zabezpieczonym przed ciekawskimi sreberkiem.
Cena bardzo korzystna, zapłaciłam około 5 zł.
Bezproblemowa dostępność w wielu drogeriach.
Nie znam jego działania na dłonie, gdyż używałam go tylko do stóp i w tej roli sprawdził się bardzo dobrze.

Polecam.

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji rąk i stóp. Skutecznie nawilża on skórę, odżywia ją, zmiekcza i regeneruje oraz wzmacnia i utwardza płytki paznokci. Krem jest dość tłusty, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Ostatbnim atutem produktu jest bardzo niska cena.

Przyzwoity, raczej do stóp niż do dłoni.

Krem ma dość tłustą konsystencję, po użyciu pozostawia tłustą warstewkę,dlatego moim zdaniem raczej nadaje się do pielęgnacji stóp niż do dłoni. Odżywia, natłuszcza, zmiękcza skórę. Idealny jako krem do stóp (najlepiej do zastosowania na noc, gdyż skóra po nim trochę się lepi), do pielęgnacji dłoni mniej.

Cellulit adipocyty

Dobry, ale za tłusty

Jak dla mnie konsystencja kremu jest za tłusta. Pozostawia tłustą warstwę na skórze (co na stopach jest dość problematyczne). Działanie kremu już jest lepsze. Mimo, że nie wchłania się nie wiadomo jak szybko to jednak z działaniem nie jest źle. Faktycznie skóra jest po nim miękka i delikatna w dotyku, odżywiona. Pomaga trochę zmiękczyć skórę na piętach która z wiekiem staje się po prostu twardsza. Więc używanie pumeksu/tarki do pięt i potem nawilżenie pięt kremem daje bardzo dobre efekty. Krem sam w sobie zły nie jest. Jedyne co przeszkadza w jego stosowaniu to warstwa, którą po sobie pozostawia.

Przyjaciel na zimowe wieczory

Często moja skóra na dłoniach jest szorstka i przesuszona. Nie wygląda to ładnie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Pani doradziła mi właśnie ten krem, więc postanowiłam go przetestować.

Jest bardzo tłusty, ponieważ jego podstawowym zadaniem jest utrzymanie wilgoci w skórze i nawilżenia. Co skutkuje tym, że jego wchłanianie jest bardzo długie, a dodatkowo łatwo poplamić sobie ubranie. Stosowałam go tylko i wyłącznie na noc, ponieważ na dniu ciągle mnie denerwował. Po aplikacji rzeczywiście czuć lekkie nawilżenie.

Efekty pojawiły się po kilku użyciach. Szorstkość zaczęła ustępować z każdym dniem, a dłonie stały się miękkie i gładziutkie. W końcu zaczęłam stosować go też na moje pięty, również stały się bardziej gładkie. Od kiedy go stosuje wszelkie problemy związane z przesuszaniem skóry zaczęły znikać.

Teraz ten kremik towarzyszy mi każdego wieczoru na przełomie jesieni/zimy. Jedynie mogliby zmienić opakowanie, gdyż przy moich długich paznokciach to właśnie tam ląduje większość produktu po wyjęciu ze słoiczka.

nawet dobry

Zaczęłam ten krem używać zupełnie przez przypadek rok temu i dalej stoi na półeczce. Opakowanie ok, małe, ale wydajne. Wystarczy nałożyć niewielką ilość kremu, poczekać aż wsiąknie i możemy cieszyć się gładkimi stopami. Z tym czekaniem tylko jest największy problem. Wsiąka się bardzo długo, jest strasznie tłusty i niestety duża ilość kosmetyku wciera się w nocy w kołdrę.

może być

Wydawać by się mogło, że super kosmetyk 2w1, ale niestety nie daje dużych efektów.
wygodne opakowanie
cena

długo się wchłania
nie daje upragnionego efektu

Dobry

Dostałam go jako gratis w punkcie sprzedaży Ziai. Tylko w innym opakowaniu (biały słoiczek z czerwonym śladem stopy)
Nawilża, natłuszcza, stosuję go zazwyczaj na noc na stopy i zakładam skarpetki - uczucie nawilżenia utrzymuje się też następnego dnia.
Ręce smaruję często, gdyż mam szorstką skórę.
Zostawia lekko tłustą powłokę na skórze, ale nie przeszkadza mi to. Wystarczy wytrzeć w miękką ściereczkę lub chustkę higieniczną.

Zawiodłam się

Krem w konsystencji jest bardzo tłusty, dlatego też wydawać by się mogło ze będzie super nawilzal, jednak tak nie jest. Cena jest stosunkowo dość niska, co uważam za plus, jednak ogromnymi minusami jest to że produkt długo się wchłania i nie przynosi spektakularnych efektów, jest dużo kosmetyków tego typu które nawilżający znacznie lepiej, a nie są droższe.

GĘSTY I CAŁKIEM DOBRY

Dostałam go przy okazji testowania podczas jednych z warsztatów kosmetycznych i na początek mnie zachwycił. Bardzo odżywczy, gęsty krem do stóp i rąk. Zapach bardzo przystępny, nie nachalny, nie duszący, odpowiedni. Były dni kiedy po nocnej aplikacji, wstawałam rano i moje nogi były gładkie, nawilżone i idealne, a czasami że wchłonął i nie pozostawił żadnego efektu. Nie wiem od czego to zależy, niemniej jednak uznaję go jako średniak. Opakowanie moim zdaniem fatalne, gdyż jestem zwolenniczką długich paznokci i wydobycie z opakowania kremu jest katorgą. Ciężko go zdenkować, wydajność- jedno opakowanie starczyło mi na 2-3 tygodnie, a to tylko 50ml, także całkiem dobrze. Jest przyzwoity, ceny nie znam bo go dostałam, ale nie wiem czy wrócę.

Za tę cenę warto

W drogerii internetowej zapłaciłam za niego mniej niż 3 złote.
Nie czyni cudów, ale za tę cenę naprawdę warto spróbować.

Jest gęsty i tłusty. Jak dla mnie nie nadaje się na dzień.
Używam go tylko do dłoni i tylko na noc (kilka razy w tygodniu) i wtedy spełnia swoją rolę.
Nie zauważyłam dużej zmiany, mega nawilżenia czy cudownej sprężystości,
chociaż nie wiem, jak moje dłonie wyglądałyby gdybym go nie stosowała.

Plusy:
+ cena
+ nawilżenie/natłuszczenie dość mocne
+ mimo małego opakowania dość wydajny

Minusy
- na początku zostawia wyraźny tłusty film (dość długo się wchłania)

Zapach neutralny.
Wart swojej ceny.

Uratował moje dłonie!

Przy długiej, chłodnej i wietrznej pogodzie tej wiosny moje dłonie pierwszy raz w życiu uległy takiej degradacji. Były bardzo spierzchnięte. Gołym okiem było widać suche skórki zwłaszcza w okolicach kostek na wierzchniej stronie dłoni. Nie potrafiłam sobie z tym dać rady. zwykłe kremy oraz maść ochronna z witaminą A +E nie dawały rady. Podobną gehennę przechodził mój mąż i to on właśnie poszedł po poradę pani w punkcie Ziaja i wyszedł z tym niepozornym pudełeczkiem. Trochę go zbeształam, bo nie słyszałam wcześniej o tym cudzie a poza tym opakowanie w pudełeczku jakoś mi nie pasowało dla kremu do rąk.
Ale do rzeczy. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to mój św. Graal.
Krem mimo, że w niepozornym pudełku -zmienił lekko szatę graficzną, jest to biało czerwone opak. ze stópką- zabezpieczony jest folią. Suuperr!!
Od razu uderza bardzo przyjemny zapach. Przypomina mi kremy mojej babci więc był to dla mnie powrót do dzieciństwa :)
Krem ma gęstą, tłustą konsystencję. Nie nadaje się do noszenia w torebce. Raczej traktowałabym go jako kurację. Długo się wchłania, ale...wygładza wszystko co spotka za swojej drodze. Pozostawia skórę delikatną, miękką, pachnącą. No wręcz cuuudowaną.
Ale..dodatkowym plusem jest to, że działa natychmiast. Wsytarczyły 2-3 dni, by skóra powróciła do normalności. Idealnie spisuje się na wyschnięte pięty. Podejrzewam, że ze skórą popękaną lub bardzo mocno spierzchniętą należy zrobić porządek a dopiero potem działać kremem.
Dla mnie zaletą jest to, że w ciągu kilku dni doprowadził moje szare i suche łokcie do normalności :-) Czego ja już nie wymyśliłam, żeby sobie z nimi poradzić. Była cytryna, olej kokosowy, maść ochronną, korund i ciągle brak efektów. A po kilku smarowaniach kremem Ziaji "nadejszła wiekopomna chwila" i mogę bez wstydu pokazać łokcie przy ludziach.
Szczerze POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
Minusikiem malutkim jest opakowanie i jego wydajność. Schodzi dość szybko, ale przy tej cenie to mały pikuś ;) poza tym na opakowaniu jest stopa, co może błędnie sugerować, że krem jest przeznaczony tylko do stóp.