Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy

Ziaja, Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy

Krem zawiera olej z oliwek, olej słonecznikowy oraz olejek z trawy cytrynowej. Zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Polecany również dla diabetyków.

nawet dobry

Zaczęłam ten krem używać zupełnie przez przypadek rok temu i dalej stoi na półeczce. Opakowanie ok, małe, ale wydajne. Wystarczy nałożyć niewielką ilość kremu, poczekać aż wsiąknie i możemy cieszyć się gładkimi stopami. Z tym czekaniem tylko jest największy problem. Wsiąka się bardzo długo, jest strasznie tłusty i niestety duża ilość kosmetyku wciera się w nocy w kołdrę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370726].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Wydawać by się mogło, że super kosmetyk 2w1, ale niestety nie daje dużych efektów.
wygodne opakowanie
konsystencja
zapach
dwa zastosowania, jeden produkt
poręczny w podróży
cena

długo się wchłania
nie daje upragnionego efektu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301181].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Dostałam go jako gratis w punkcie sprzedaży Ziai. Tylko w innym opakowaniu (biały słoiczek z czerwonym śladem stopy)
Nawilża, natłuszcza, stosuję go zazwyczaj na noc na stopy i zakładam skarpetki - uczucie nawilżenia utrzymuje się też następnego dnia.
Ręce smaruję często, gdyż mam szorstką skórę.
Zostawia lekko tłustą powłokę na skórze, ale nie przeszkadza mi to. Wystarczy wytrzeć w miękką ściereczkę lub chustkę higieniczną.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277436].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Zawiodłam się

Krem w konsystencji jest bardzo tłusty, dlatego też wydawać by się mogło ze będzie super nawilzal, jednak tak nie jest. Cena jest stosunkowo dość niska, co uważam za plus, jednak ogromnymi minusami jest to że produkt długo się wchłania i nie przynosi spektakularnych efektów, jest dużo kosmetyków tego typu które nawilżający znacznie lepiej, a nie są droższe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254161].usefull || 0 }}% pomocna.

GĘSTY I CAŁKIEM DOBRY

Dostałam go przy okazji testowania podczas jednych z warsztatów kosmetycznych i na początek mnie zachwycił. Bardzo odżywczy, gęsty krem do stóp i rąk. Zapach bardzo przystępny, nie nachalny, nie duszący, odpowiedni. Były dni kiedy po nocnej aplikacji, wstawałam rano i moje nogi były gładkie, nawilżone i idealne, a czasami że wchłonął i nie pozostawił żadnego efektu. Nie wiem od czego to zależy, niemniej jednak uznaję go jako średniak. Opakowanie moim zdaniem fatalne, gdyż jestem zwolenniczką długich paznokci i wydobycie z opakowania kremu jest katorgą. Ciężko go zdenkować, wydajność- jedno opakowanie starczyło mi na 2-3 tygodnie, a to tylko 50ml, także całkiem dobrze. Jest przyzwoity, ceny nie znam bo go dostałam, ale nie wiem czy wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225268].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tę cenę warto

W drogerii internetowej zapłaciłam za niego mniej niż 3 złote.
Nie czyni cudów, ale za tę cenę naprawdę warto spróbować.

Jest gęsty i tłusty. Jak dla mnie nie nadaje się na dzień.
Używam go tylko do dłoni i tylko na noc (kilka razy w tygodniu) i wtedy spełnia swoją rolę.
Nie zauważyłam dużej zmiany, mega nawilżenia czy cudownej sprężystości,
chociaż nie wiem, jak moje dłonie wyglądałyby gdybym go nie stosowała.

Plusy:
+ cena
+ nawilżenie/natłuszczenie dość mocne
+ mimo małego opakowania dość wydajny

Minusy
- na początku zostawia wyraźny tłusty film (dość długo się wchłania)

Zapach neutralny.
Wart swojej ceny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195323].usefull || 0 }}% pomocna.

Uratował moje dłonie!

Przy długiej, chłodnej i wietrznej pogodzie tej wiosny moje dłonie pierwszy raz w życiu uległy takiej degradacji. Były bardzo spierzchnięte. Gołym okiem było widać suche skórki zwłaszcza w okolicach kostek na wierzchniej stronie dłoni. Nie potrafiłam sobie z tym dać rady. zwykłe kremy oraz maść ochronna z witaminą A +E nie dawały rady. Podobną gehennę przechodził mój mąż i to on właśnie poszedł po poradę pani w punkcie Ziaja i wyszedł z tym niepozornym pudełeczkiem. Trochę go zbeształam, bo nie słyszałam wcześniej o tym cudzie a poza tym opakowanie w pudełeczku jakoś mi nie pasowało dla kremu do rąk.
Ale do rzeczy. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to mój św. Graal.
Krem mimo, że w niepozornym pudełku -zmienił lekko szatę graficzną, jest to biało czerwone opak. ze stópką- zabezpieczony jest folią. Suuperr!!
Od razu uderza bardzo przyjemny zapach. Przypomina mi kremy mojej babci więc był to dla mnie powrót do dzieciństwa :)
Krem ma gęstą, tłustą konsystencję. Nie nadaje się do noszenia w torebce. Raczej traktowałabym go jako kurację. Długo się wchłania, ale...wygładza wszystko co spotka za swojej drodze. Pozostawia skórę delikatną, miękką, pachnącą. No wręcz cuuudowaną.
Ale..dodatkowym plusem jest to, że działa natychmiast. Wsytarczyły 2-3 dni, by skóra powróciła do normalności. Idealnie spisuje się na wyschnięte pięty. Podejrzewam, że ze skórą popękaną lub bardzo mocno spierzchniętą należy zrobić porządek a dopiero potem działać kremem.
Dla mnie zaletą jest to, że w ciągu kilku dni doprowadził moje szare i suche łokcie do normalności :-) Czego ja już nie wymyśliłam, żeby sobie z nimi poradzić. Była cytryna, olej kokosowy, maść ochronną, korund i ciągle brak efektów. A po kilku smarowaniach kremem Ziaji "nadejszła wiekopomna chwila" i mogę bez wstydu pokazać łokcie przy ludziach.
Szczerze POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
Minusikiem malutkim jest opakowanie i jego wydajność. Schodzi dość szybko, ale przy tej cenie to mały pikuś ;) poza tym na opakowaniu jest stopa, co może błędnie sugerować, że krem jest przeznaczony tylko do stóp.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186623].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK!

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu i odkąd go poznałam, zawsze muszę mieć!

Uprzedzam, że nie stosuję go jako kremu do rąk na dzień. W torebce noszę zawsze coś innego np. Isanę, Elfę, SH

Właściwie to produkt powinien nosić nazwę ,,maska" czy ,,kuracja odżywka" bo ze względu na długi czas wchłaniania ( około 6 -8 min.) nie nadaje się do nagłego stosowania, za to świetnie sprawdza się nałożony przed położeniem się spać.

Stosowałam go głównie w miesiącach listopad - styczeń, codziennie lub co drugi dzień ( a raczej ,,conocnie" ;) ) i rano budziłam się z ładnie wygładzonymi i odżywionymi dłońmi, bez jakichkolwiek suchych skórek i ,,zmarszczek".

Sam skład jest dosyć prosty, ale treściwy- myślę, że wielu z Was przypadnie do gustu.

Konsystencja jest dosyć zbita i tłusta, ale o wiele łatwiej go rozsmarować niż np. Sudocrem, w sumie to konsystencją i zapachem przypomina klasyczny Nivea, ale działanie jest o niebo lepsze ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie piątego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987236].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoje zadanie

Plusy:
- nawilża
- wygładza
- ma opdowiednią konsystencję
- nieźle pachnie
- cena

Minusy:
- wolno się wchłania

Po prostu spełnia swoje zadanie czyli nawilża i wygładza. Niestety dość wolno się wchłania, ale to mi zbytnio nie prszkadza, ponieważ zawsze używam go na noc. Jest w fajnym słoiczku dzięki któremu można go zużyć do końca. Jedank moim zdaniem powinno być go w opakowaniu więcej.
POLECAM!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978587].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne natłuszczenie

Zgadzam się z przedmówczynią, że ten krem natłuszcza i tworzy ochronną barierę chyba najlepiej z wszystkich kremów z jego półki cenowej - niestety nie wiem co podkusiło mnie, by kupić go w okresie letnim, bo faktycznie lepiej sprawdza się w zimie.

+ świetne natłuszczenie

+ doskonale zmiękcza skórę (obietnica producenta!)

+ skóra jest faktycznie przegładka, aż przyjemnie ją dotykać

+ jak dla mnie wchłania się dość szybko, co jest logiczne, bo przecież jest tłusty - dużo wolniej wchłaniają się dla mnie kremy wodniste, nawilżające

+ zapach - przyjemny, kremowy, niczym szczególnym się nie wyróżnia

- moja skóra nie lubi parafiny i nie chłonie od niej niczego, sprawdza się jedynie świetnie jako warstwa ochronna przed myciem naczyń

- wydajność - byłam zaskoczona, że tak szybko się skończył, no ale to tylko 50 ml

- design: do zwyczajnej estetyki ziai się przyzwyczaiłam, ale jezu, kto łączy pstrokatą pomarańcz z bielą?

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957246].usefull || 0 }}% pomocna.