Profis Cosmetics, Ice Blonde, Acidifying Shampoo with Violet Pigment (Szampon do włosów blond i siwych anty-żółty)

Pojemność 1 000 ml

– Dzięki zawartości fioletowych pigmentów zapobiega niechcianym żółtym refleksom, pozostawiając na włosach chłodną platynową poświatę.
– Kwas mlekowy przywraca odpowiedni odczyn pH skóry głowy i włosów. Skutecznie zamyka łuski
włosa, wygładzając go na całej długości.
– Wyciąg z granatu reguluje wydzielanie sebum i doskonale pielęgnuje wrażliwą skórę głowy. Ponadto granat, bogaty w antyutleniacze, wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Utrwala chłodny,platynowy odcień włosów i chroni go przed wymywaniem.

łagodzące, wygładzające, podtrzymujące kolor
z pompką, w butelce
Skóra głowy
problemowa, sucha i wrażliwa
Odcienie
jasne
Włosy
rozjaśniane
do włosów farbowanych, do włosów normalnych

Najlepszy do ochładzania blondu!

Wreszcie coś co naprawdę działa i niewiele kosztuje!

Warto go chwilę potrzymać na włosach. Szamponu używam w komplecie z odżywką, bo jednak warto po tym zadbać o nawilżenie.
Najlepiej nakładać go rękawiczkami, bo porządnie barwi wszystko z czym się zetknie.

Mega dobry stosunek jakości i ceny. Do tej pory za tego typu produkty płaciłam znacznie więcej i nie byłam tak zadowolona z rezultatów działania.

Rewelacja

Najlepszy z najlepszych do tonowania chłodnych odcieni blond.
Świetnie niweluje żółte odcienie. Stosowałam różne, ale efekt IceBlonde utrzymywał się najdłużej

Dobry, a tani!

Po szampon sięgnęłam po rozjaśnianiu włosów u fryzjera żeby podtrzymać efektu chłodnego blondu. Szampon kupiłam w jednej z drogerii internetowych za śmieszne pieniądze jak za taka pojemonosc (ok 23 zł za 1l szamponu)

Warto zwrócić uwagę na to, ze dla zadowalajacych efektów szampon - a raczej pianę - trzeba chwilę potrzymac na włosach. Szampon nie wysusza jakos mocno włosów, ale jednak radze przy jego uzyciu skupić się bardziej na odpowiednim ich nawilżeniu ;)

#UZYCIE I DZIALANIE
Polecam nakladanie szamponu rekawiczkami - bo potrafi porzadnie zabarwic skore.Probowałam bez, ale potem ciezko domyć go z dłoni;) Tak samo osoby z bardziej podatnymi włosami na rozjasnianie czy kolor - musza uwazac na czas przez jaki trzymaja szampon na włosach bo mozna wyjsc z fioletowym odcieniem ;)

Ale - co najważniejsze - szampon naprawde działa. Pozwala na zniwelowaniu żółtego odcienia z włosów i nadanie im znowu chłodnego wyrazu - jak po wyjsciu z salonu fryzjerskiego. To bardzo dobra wiadomosc, dla osob ktore nie chca co chwile isc do fryzjera odswiezac odcienia.

W tym szamponie naprawde mamy bardzo dobry stosunek jakosc/cena. Na taka pojemnosc cena jest super niska a dzialanie super - mam wrazenie, ze szampon mniej wyszusza moje wlosy niz drozsze produkty podobnego typu. Plus tez za opakowanie z pompka, bardzo wygodne!!!

Silny bohater

Polecam ! Produkt pomógł mi uporać się z żółtym blondem. Nadaje chłodniejsze refleksy. Jedyny szampon w swojej kategorii "odzyskiwaczy zimnych blondów", który nie wysusza włosów. Ba. Wprost przeciwnie! włosy są zdrowe,piękne, błyszczą się a co najważniejsze są tak sypkie, układają się, nie puszą. Dzień po myciu nie potrzebują nawet czesania.
Żaden szampon nie zrobić nigdy z moimi włosami takich cudów. Seria polecona przez pofesjonalnego fryzjera. Cena za niska! Nieadekwatna do jakosci ! A przy tym wspieramy również produkcję polską.
Polecam PRZEBARDZO ! Tym produktem otwieram swoją przygodę z firmą PROFIS :) Mam całą serię: szampon, odżywkę oraz odżywkę w sprayu. Polecam !!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Koniec z żółtymi refleksami

Ten szampon jest dla osób które rozjaśniają włosy. Szampon bardzo dobrze radzi sobie z żółtymi refleksami. Ma pompkę co ułatwia aplikację. Jest bardzo dobry, już po pierwszym użyciu widać zmiany. Włosy robią się platynowe. Trzeba uważać by nie przesadzić bo żółte refleksy mogą zamienić się w fioletowe. Jedyny minus to to, że ręce ciężko domyć po jego użyciu. Tak to nie mam do czego się przyczepić jest bardzo tani i bardzo dobry.

Ratunek przed żółtymi włosami

Ten szampon jest ratunkiem dla osób, które mają zbyt żółty kolor włosów. Zdarza się, że zawiedzie nas fryzjerka lub zakupiona farba w drogerii. Wtedy najtańszym ratunkiem może się okazać taki oto szampon. Ja sama zakupiłam ten szampon ze względu na to, że moje blond włosy zaczynały przybierać brzydki kolor, przy odrostach, lecz myślę, że jest on również idealny dla osób które właśnie pofarbowały włosy na siwy kolor i chcą go utrzymać jak najdłużej.

Zalety:
- różnicę widać już od pierwszym myciu
- włosy są wygładzone i przyjemne w dotyku
- skuteczny
- trwały efekt

Wady:
- farbuje ręce, tak więc ciężko to domyć
- nie można go używać bez przerwy, chyba że chcemy uzyskać fioletowe włosy, a jest to duża wada, ze względu na tak dużą pojemność butelki