Colour by Oriflame, Satin Finish Pressed Powder (Puder prasowany)

Colour by Oriflame, Satin Finish Pressed Powder (Puder prasowany)

Prasowany puder w puderniczce z niewielkim, okrągłym lusterkiem. Kryje, matuje, zawiera drobinki rozpraszające światło. Dostępny w 3 kolorach : Translucent, Light/Medium, Medium/Dark.

byłam zadowolona

Fajny puder w porecznym opakowaniu z lusterkiem i dosc dobrym puszkiem.
Sprawdzil sie przy mojej mieszanej cerze, dosc dobrze zmatowil blyszczace partie i na dosc dlugo.
Cena na promocji tez przystepna.
Pewnie wroce jeszcze do niego.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

okropność :(

Chyba najgorszy puder w moim życiu. Ja widze w nim same wady:
- jest mocno kryjący ale przy tym mocno nienaturalny- efekt maski murowany
-jest bardzo niewydajny
-robi smugi i po jakimś czasie wręcz plamy na twarzy- wystarczy dotknąć skóry i wygląda się :(
-ciemnieje na skórze i podkreśla zmarszczki...
Zdecydowanie nie polecam- szkoda pieniędzy

eeee:-/

Myslałam ze bedzie lepszy..Mam ciemna karnacje ale i tak wziełam kolor translucent bo nie chciałam miec problemow z dobraniem koloru do mojego podkładu,ale na tym kolorze sie okropnie zawiodłam !przeciez miał byc transparentalny a jest okropnie zołty wiec nie wiem jak by to wygladało na jasnej karnacji .Gabka moze i z wygladu jest ładna ale zle sie nia nakłada bo powstaja okropne zołte placki.Nie wiem co to wogole za niewypał jedynym plusem to jest to ze puder zawiera te drobinki rozswietlajace i fajnie sie to mieni szczegolnie widac jesli sie nałozy troche na nadgarstek..ale ogolnie nie polecam sa lepsze za taka cene

Bordowe usta H&M

polecam

a dla mnie jest świetny, ale radze nakładać go pędzlem i nie uzywać dołączonej gąbeczki, bo wtedy twarsz wygląda faktycznie fatalnie. puder daje ładne, naturalne wykończenie--rozświetla twarz, nie powoduje maski. nie rozumiem czemu dlaczego jest mało wydajny-ja przez rok zużylam 1 op., polecam, bo warto

;-

Kupiłam Ligt/Medium i dla mojej sniadej cery jest za ciemny, uzywam wiec go do jako "róz" co by troszkę boki przciemnic, podoba mi sie jego lekko opalizujący efekt. Ale cena w porównaniu z wagą jest grubo przesadzona!

Nie warto

Najjasniejszy odcien z tej serii nadaje sie do sniadych, opalonych cer, zatem ciemniejszych odcieni nie probowalam :) Puder kryje, matowi, niewielka puderniczka swietnie pasuje do torebki. Raczej przecietny produkt, ale cena za te ilosc i jakosc ( tradycyjnie w Oriflame ) gruuubo przesadzona.

odcienie :(

Zwykle używam pudrów w kolorze Natural Beige lub transparentnych. Gdy przypudrowałam się tym pudrem w odcieniu Natural Beige wylądałam prawie jak murzyn!!! wymieniłam więc niezwłocznie na transparentny, po nim wyglądałam niewiele lepiej ale postanowiłam zatrzymać go na lato (nieźle matuje i za to jedna * ). Poza tym: za drogi, jest go za mało a opakowanie godne pożałowania, po jednym upadku odleciało mi górne wieczko. Reasumując - nie polecam.

oszustwo...

co do koloru! Translucent powinien być jasny i transparentny! Nic z tego! Jest ciemny i nadaje wyraźny kolor, dlatego przestrzegam posiadaczki jasnej cery. Kupiłam go w zimie, miał służyć jako podręczny puder do poprawek w ciągu dnia, a nie mogłam go używać, bo wyglądałabym nienaturalnie. Dopiero teraz go używam, kiedy jestem opalona. Sprawdza się nawet nawet, matuje (ale nie na długo) i wyrównuje koloryt (kryje). Ale cena to skandal - za 8g 37 zł, ocipieli. Nie kupię go więcej.

średni

Nigdy nie byłam z niego zadowolona do końca.Lekko matowi i na krótko.Nadaje bardzo nienaturalny wygląd twarzy.Jest mało wydajny i bardzo widoczny na buzi. :(