O - Glow

O - Glow

Innowacyjny, niezwykle lekki, półprzezroczysty żel, który, dzięki wyjątkowemu kompleksowi zdolnemu pobudzić krążenie, nałożony na skórę, powoduje naturalny rumieniec. Idealny dla każdej karnacji i typu cery. Naniesiony na policzki rozświetla i dodaje twarzy promiennego, zdrowego wyglądu. Zawiera ekstrakt z miłorząbu japońskiego (Ginko Biloba) oraz kolcozwoju zwyczajnego (Lycium Barbarum, Tibetan Goji Berry), usprawniające cyrkulację krwi, tłuszcze Omega-3 oraz ekstrakt z planktonu morskiego, pobudzające aktywność komórek skóry oraz naturalne przeciwutleniacze, takie jak witamina C. Bezzapachowy, bez konserwantów.
Produkt do kupienia w perfumeriach Sephora

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 185

marny

Żałuję, że kupiłam ten produkt. Trudno go rozprowadzić, żeby nie tworzył plam. Potrafi ścierać niektóre podkłady z twarzy. Najgorszy jest jednak kolor- mocno różowy, czyli kolor, którego nigdy nie używam na policzkach. Mam ciepły odcień skóry i taki róż wygląda bardzo nienaturalnie.

Używam tego produktu od: mam go już 2 lata
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574379].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 83

Rozczarowanie

Strasznie spodobał mi się ten róż w perfumerii, po prostu genialny gadżet. Jednak cena mnie odstraszył. Kupiłam więc produkt na allegro. Z nadzieją czekałam na przesyłkę. Jednakże strasznie się rozczarowałam. Produkt nie nadaje się do użycia przy pełnym makijażu. Gdy nakładam go na podkład lub puder w miejscu, gdzie się nim pomaluję cały makijaż się zmywa.A ponieważ nie mam równomiernego kolorytu skóry, automatycznie widać w tych miejscach wszystkie niedoskonałości. Róż ten faktycznie fajnie wygląda na policzkach, ale tylko wtedy gdy nie używa się w ogóle podkładów i pudrów. Dlatego też leży w mojej szafie niezużyty kolejny miesiąc z rzędu.
O-Glow ma świetną, żelową konsystencje (podobną do bazy tej firmy), ładnie się rozprowadza po nabraniu wprawy.
Ogólnie, ponieważ ja używam innych produktów do makijażu nie będę stosować tego różu.

Ilość zużytych opakowań: jakieś 1/10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[460871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Witam:)
Zakupiłam to "cudo" ponieważ koleżanka zachwalała, że jest taki rewelacyjny, daje naturalny świeży wygląd i wogóle cudo...
Niestety u mnie wogole nie widać żadnego efektu.... może mam za ciemną karnację... do tego jeszcze opalenizna z lata... poczekam aż zejdzie całkowicie i spróbuje jeszcze raz... może wtedy. Jedyny ślad jaki po nim jest widoczny to zaróżowiony palec którym go nakładam na policzki :)
Konsystencja żelu miła, dobrze sie rozprowadza, cera w miejscu nałożenia jest przyjemnia gładka. Niestety nie daje żadnego efektu
Ocena koncowa zdecydowanie NIE polecam.... niepotrzebnie wydane pieniądze :(
Zawiodłam się a tak liczyłam na ten naturalny efekt.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[427891].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Baza pod makijaż

Napisanych recenzji: 15

FAJNY JAKO...GADŻET

Naczytałam się o nim cudów. Wydawało mi sie, że to rzecz, dzięki której osiągnę mój ulubiony natural look (czyli "napracowałaś się nad makijażem , a wygląda , jakbyś miala po prostu tylko piekną cerę, bez niczego;-))))").No i kupiłam (już w zeszłym roku) na allegro za 85 zł.Niby jest ok, krzywdy nie robi, ale za te cenę oczekiwalam czegoś więcej.Po 1. próbach leżał i leżał, w końcu go wyrzuciłam.Konsystencja ok, efekt też, ale czasem miałam wrażenie , że ciut, ciut podrażnia naczynka.

Używam tego produktu od:kilka podejść
Ilość zużytych opakowań:jakas 1/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[322685].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Od czasu do czasu

Uzywam z zamilowaniem Dandeliona firmy Benefit, wiec do tego nowego rozu podeszlam sceptycznie. Ale musze powiedziec, ze jest wcale niezly, choc duzo mocniejszy od mojego "codziennego" rozu. Uzywam go raczej na wieczor - odrobinka na policzki i odrobinka na usta pod przezroczysty balsam, i efekt jest bardzo ladny. Konsystencja zelu jest przyjemna; skora jest po nim aksamitna w dotyku. Trzeba ostroznie, bo latwo z nim przesadzic - roz jest bardzo intensywny i nasycony, taki troche "wsciekly".

No i powiedzmy sobie szczerze... producent troche sciemnia. Ten zel wcale nie reaguje z chemia twojej skory aby stworzyc indywidualny kolorek... on po prostu reaguje na powietrze. Jak sie da kropelke na papier to tez zmieni kolor ;D

Produkt jest bardzo wydajny. U osob z jasna karnacja wystarczy tylko malutka kropelka, doslownie jak glowka od szpilki. Troszke wiecej i efekt bedzie komiczny :/

Powiedzialabym ze w Polsce produkt nie jest wart swojej ceny. Kupilam moj (nieuzywany, zapieczetowany) na amerykanskim Ebayu za $10, wiec moja perspektywa jest troszke inna. Tej ceny ktora za niego chca polskie sklepy w zyciu bym nie dala.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 0.5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[321399].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Jestem na nie

Jestem zdecydowanie na nie. Róż według opisu miał wywoływać naturalny rumieniec niestety do naturalności mu daleko. Po prostu barwi twarz na różowo.
Trzeba mocno uważać z ilością gdyż łatwo można zrobić z siebie klauna zwłaszcza że róż jest wściekle różowy.
Po drugie po nałożeniu nie stapia się ładnie z podkładem tylko mam wrażenie jakby pod wpływem tego różu topił się podkład dając efekt plamy.
Nakładałam go już na różne sposoby. Bezpośrednio na podkład, na podkład przyprószony sypkim pudrem efekt jest ten sam
Może będzie lepiej wyglądał latem nałożony bezpośrednio na skórę. Nie wiem.
Ogólnie jestem na nie. Najgorszy róż jaki miałam.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[277724].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

leży sobie

Nie, nie , nie i raz jeszcze nie.

O różach mogę pisać i pisać i kiedyś w końcu odrobię tą lekcję i zrecenzuję te wszystkie, które miałam a było tego sporo.

Tego cuda jednak zdecydowanie nie polecam. Bo i co z tego, że daje seksowne zaróżowione policzki, skoro trzyma się bardzo krótko??? Przynajmniej na mojej buźce. Modelowanie nim też mi jakoś nie wychodzi. Bardzo nietrafiony zakup. Leży sobie teraz w kosmetyczce i starzeje się.
Dodam tylko,że wyjątkowo rzadko korzystam z podkładów,czy pudrów, może na tych kosmetykach zachowuje się inaczej.
Ja jednak jestem zwolenniczką makijażu codziennego opatrzonego hasłem "RÓŻ I JUŻ!" ;)
A skoro kosmetyk się nie trzyma, nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od:kilkanaście podejść

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[277204].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Najlepszy kosmetyk KWC

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, nie wiem czy jeszcze jest jakiś inny produkt, który tak by mnie zachwycił. Drobnym mankamentem w polskich warunkach jest cena, sztucznie zawyżona w stosunku do amerykańskiej, ech. Wart nawet zawyżonej, pięknie, naturalnie i trwale różuje, nadaje twarzy jedwabistą gładkość, idealnie się rozprowadza, trudno z nim przesadzić, jest absolutnie genialny i odpowiedni dla każdego - kolor dopasowany do karnacji i łatwość użytkowania.Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[261193].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 223

CUDEŃKO!

przyłączę się do grona ochów i achów nad tym produktem:) wystarczy mikroskopijna ilośc na każdy policzek, efekt naturalny jak przy żadnym innym różu,jakiego dotąd stosowałam, subtelny, ale śliczny...do tego wygładza
ja się zakochałam

Używam tego produktu od:miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[248170].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 96

uwielbiam

odkąd odkryłam ten magiczny róż, nie chcę innych. nigdy nie przepadałam za różami w kamieniu, wolałam w kremie, teraz odkryłam wreszcie kosmetyk dla siebie. nie tylko szalenie wygodnie się go aplikuje, ale także daje śliczny naturalny rumieniec. jest bardzo wydajny, stosuję w zasadzie codziennie, a jest w tubce i jest bez końca:)

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsza tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[218220].usefull || 0 }}% pomocna.