O - Glow

O - Glow

Innowacyjny, niezwykle lekki, półprzezroczysty żel, który, dzięki wyjątkowemu kompleksowi zdolnemu pobudzić krążenie, nałożony na skórę, powoduje naturalny rumieniec. Idealny dla każdej karnacji i typu cery. Naniesiony na policzki rozświetla i dodaje twarzy promiennego, zdrowego wyglądu. Zawiera ekstrakt z miłorząbu japońskiego (Ginko Biloba) oraz kolcozwoju zwyczajnego (Lycium Barbarum, Tibetan Goji Berry), usprawniające cyrkulację krwi, tłuszcze Omega-3 oraz ekstrakt z planktonu morskiego, pobudzające aktywność komórek skóry oraz naturalne przeciwutleniacze, takie jak witamina C. Bezzapachowy, bez konserwantów.
Produkt do kupienia w perfumeriach Sephora

marny

Żałuję, że kupiłam ten produkt. Trudno go rozprowadzić, żeby nie tworzył plam. Potrafi ścierać niektóre podkłady z twarzy. Najgorszy jest jednak kolor- mocno różowy, czyli kolor, którego nigdy nie używam na policzkach. Mam ciepły odcień skóry i taki róż wygląda bardzo nienaturalnie.

Używam tego produktu od: mam go już 2 lata
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Rozczarowanie

Strasznie spodobał mi się ten róż w perfumerii, po prostu genialny gadżet. Jednak cena mnie odstraszył. Kupiłam więc produkt na allegro. Z nadzieją czekałam na przesyłkę. Jednakże strasznie się rozczarowałam. Produkt nie nadaje się do użycia przy pełnym makijażu. Gdy nakładam go na podkład lub puder w miejscu, gdzie się nim pomaluję cały makijaż się zmywa.A ponieważ nie mam równomiernego kolorytu skóry, automatycznie widać w tych miejscach wszystkie niedoskonałości. Róż ten faktycznie fajnie wygląda na policzkach, ale tylko wtedy gdy nie używa się w ogóle podkładów i pudrów. Dlatego też leży w mojej szafie niezużyty kolejny miesiąc z rzędu.
O-Glow ma świetną, żelową konsystencje (podobną do bazy tej firmy), ładnie się rozprowadza po nabraniu wprawy.
Ogólnie, ponieważ ja używam innych produktów do makijażu nie będę stosować tego różu.

Ilość zużytych opakowań: jakieś 1/10

Witam:)
Zakupiłam to "cudo" ponieważ koleżanka zachwalała, że jest taki rewelacyjny, daje naturalny świeży wygląd i wogóle cudo...
Niestety u mnie wogole nie widać żadnego efektu.... może mam za ciemną karnację... do tego jeszcze opalenizna z lata... poczekam aż zejdzie całkowicie i spróbuje jeszcze raz... może wtedy. Jedyny ślad jaki po nim jest widoczny to zaróżowiony palec którym go nakładam na policzki :)
Konsystencja żelu miła, dobrze sie rozprowadza, cera w miejscu nałożenia jest przyjemnia gładka. Niestety nie daje żadnego efektu
Ocena koncowa zdecydowanie NIE polecam.... niepotrzebnie wydane pieniądze :(
Zawiodłam się a tak liczyłam na ten naturalny efekt.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Cienie Smashbox

FAJNY JAKO...GADŻET

Naczytałam się o nim cudów. Wydawało mi sie, że to rzecz, dzięki której osiągnę mój ulubiony natural look (czyli "napracowałaś się nad makijażem , a wygląda , jakbyś miala po prostu tylko piekną cerę, bez niczego;-))))").No i kupiłam (już w zeszłym roku) na allegro za 85 zł.Niby jest ok, krzywdy nie robi, ale za te cenę oczekiwalam czegoś więcej.Po 1. próbach leżał i leżał, w końcu go wyrzuciłam.Konsystencja ok, efekt też, ale czasem miałam wrażenie , że ciut, ciut podrażnia naczynka.

Używam tego produktu od:kilka podejść
Ilość zużytych opakowań:jakas 1/4 opakowania

Od czasu do czasu

Uzywam z zamilowaniem Dandeliona firmy Benefit, wiec do tego nowego rozu podeszlam sceptycznie. Ale musze powiedziec, ze jest wcale niezly, choc duzo mocniejszy od mojego "codziennego" rozu. Uzywam go raczej na wieczor - odrobinka na policzki i odrobinka na usta pod przezroczysty balsam, i efekt jest bardzo ladny. Konsystencja zelu jest przyjemna; skora jest po nim aksamitna w dotyku. Trzeba ostroznie, bo latwo z nim przesadzic - roz jest bardzo intensywny i nasycony, taki troche "wsciekly".

No i powiedzmy sobie szczerze... producent troche sciemnia. Ten zel wcale nie reaguje z chemia twojej skory aby stworzyc indywidualny kolorek... on po prostu reaguje na powietrze. Jak sie da kropelke na papier to tez zmieni kolor ;D

Produkt jest bardzo wydajny. U osob z jasna karnacja wystarczy tylko malutka kropelka, doslownie jak glowka od szpilki. Troszke wiecej i efekt bedzie komiczny :/

Powiedzialabym ze w Polsce produkt nie jest wart swojej ceny. Kupilam moj (nieuzywany, zapieczetowany) na amerykanskim Ebayu za $10, wiec moja perspektywa jest troszke inna. Tej ceny ktora za niego chca polskie sklepy w zyciu bym nie dala.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 0.5

Jestem na nie

Jestem zdecydowanie na nie. Róż według opisu miał wywoływać naturalny rumieniec niestety do naturalności mu daleko. Po prostu barwi twarz na różowo.
Trzeba mocno uważać z ilością gdyż łatwo można zrobić z siebie klauna zwłaszcza że róż jest wściekle różowy.
Po drugie po nałożeniu nie stapia się ładnie z podkładem tylko mam wrażenie jakby pod wpływem tego różu topił się podkład dając efekt plamy.
Nakładałam go już na różne sposoby. Bezpośrednio na podkład, na podkład przyprószony sypkim pudrem efekt jest ten sam
Może będzie lepiej wyglądał latem nałożony bezpośrednio na skórę. Nie wiem.
Ogólnie jestem na nie. Najgorszy róż jaki miałam.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań:

leży sobie

Nie, nie , nie i raz jeszcze nie.

O różach mogę pisać i pisać i kiedyś w końcu odrobię tą lekcję i zrecenzuję te wszystkie, które miałam a było tego sporo.

Tego cuda jednak zdecydowanie nie polecam. Bo i co z tego, że daje seksowne zaróżowione policzki, skoro trzyma się bardzo krótko??? Przynajmniej na mojej buźce. Modelowanie nim też mi jakoś nie wychodzi. Bardzo nietrafiony zakup. Leży sobie teraz w kosmetyczce i starzeje się.
Dodam tylko,że wyjątkowo rzadko korzystam z podkładów,czy pudrów, może na tych kosmetykach zachowuje się inaczej.
Ja jednak jestem zwolenniczką makijażu codziennego opatrzonego hasłem "RÓŻ I JUŻ!" ;)
A skoro kosmetyk się nie trzyma, nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od:kilkanaście podejść

Najlepszy kosmetyk KWC

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, nie wiem czy jeszcze jest jakiś inny produkt, który tak by mnie zachwycił. Drobnym mankamentem w polskich warunkach jest cena, sztucznie zawyżona w stosunku do amerykańskiej, ech. Wart nawet zawyżonej, pięknie, naturalnie i trwale różuje, nadaje twarzy jedwabistą gładkość, idealnie się rozprowadza, trudno z nim przesadzić, jest absolutnie genialny i odpowiedni dla każdego - kolor dopasowany do karnacji i łatwość użytkowania.Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

CUDEŃKO!

przyłączę się do grona ochów i achów nad tym produktem:) wystarczy mikroskopijna ilośc na każdy policzek, efekt naturalny jak przy żadnym innym różu,jakiego dotąd stosowałam, subtelny, ale śliczny...do tego wygładza
ja się zakochałam

Używam tego produktu od:miesiąc

uwielbiam

odkąd odkryłam ten magiczny róż, nie chcę innych. nigdy nie przepadałam za różami w kamieniu, wolałam w kremie, teraz odkryłam wreszcie kosmetyk dla siebie. nie tylko szalenie wygodnie się go aplikuje, ale także daje śliczny naturalny rumieniec. jest bardzo wydajny, stosuję w zasadzie codziennie, a jest w tubce i jest bez końca:)

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsza tubka

Idealny!

Na zakup skusiłam się po przeczytaniu miliona zachwytów na temat tego cuda Smashboxa. Nie zawiodłam się. Róż sprawia, że skóra jest uroczo zaróżowiono, nie ma teatralnego efektu, skóra jest po nim smakowicie miękka i ożywiona...Jest tylko jedno ale..Aby uzyskać taki efekt, trzeba się z kosmetykiem dobrze obchodzić. Mam raczej śniadą cerę, a wystarczy naprawdę odrobinka, mała kropelka aby uzyskać super efekt! Większa ilość spowoduje intensyfikację koloru i brzydki przerysowany efekt. Dlatego wszystkim paniom polecam zrobić próbę na ręce i sprawdzić jaka ilość daje zadowalający efekt...Dla mnie super :-)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: odrobina

Wyjątkowy

Do zakupu podchodziłam dość sceptycznie zwłaszcza, że cena w Polsce jest dosyć przesadzona. W końcu zdarzyło się, że siostra do Stanów poleciała więc poprosiłam o zakup - 26 USD nie jest aż tak tragiczną ceną w porównaniu do 130 zł w Sephorze. Zatem jestem w posiadaniu tego cuda. Jestem naprawde\ę miło zaskoczona bo czytałam wiele recenzji dosyć skrajnych. Zaliczę się do skrajności piozytywnych ocen. Wreszcie mam naturalny róż. Żel powoduje, iż na twarzy pojawiają się naturalne ruzmieńce, co tak cięzko jest dobrać za pomocą blushów. Utrzymuje się przez cały dzień. Dodam, że nie pocieram niczym twarzy jak juz nałożę ten róż, a słyszałam, że można go łatwo zetrzeć w ten sposob wiec stad moze ta nietrwalosc u innych uzytkowniczek? jestem naprawde zadowolona i efekt jest taki kobiecy, delikatny. Ot taki rumieniec, jakby z zachwytu, czy też lekko wstydliwy :) Cudeńko. I to co producent pisze na opakowania "from so so" do "oh so" w moim przypadku sprawdza się w 100%. Na pewno kupię kolejne opakowanie. Szkoda tylko, że cena jest tak dramatyczna u nas. Stąd tylko 4 gwiazdki...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)