A.T.W., Hypoalergiczny żel do mycia i demakijażu twarzy

A.T.W., Hypoalergiczny żel do mycia i demakijażu twarzy

Zawiera homeopatyczny wyciąg z arniki górskiej i tymianku, roślinne substancje zmywające pochodzące z palmy kokosowej i kukurydzy. Przeznaczony do cery skłonnej do tworzenia się stanów zapalnych, dla osób wrażliwych na zmywanie skóry wodą chlorowaną. Zmywa nie niszcząc naturalnego płaszcza kwasowo - lipidowego skóry, zapobiega tworzeniu się stanów zapalnych, nawilża i delikatnie natłuszcza dając przyjemne uczucie świeżości.

Cena: 10zł / 150g

słabe strony A.T.W

Zupełnie nie dla mnie. Zmywa dobrze, delikatnie, niby wszystko pięknie, ale wystarczy, że odrobina dostanie się do oka i koniec. Swędzi, łzawi, piecze, ogólnie tortury - chociaż specjalnie wrażliwa na takie rzeczy nie jestem.
Demakijaż twarzy tak, oczu już nie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

nie dla mnie.

Żel jak żel. Zgadzam się, jest dość wydajny. Ma jednak jedną wadę, która z mojego punktu widzenia całkowicie dyskwalifikuje go jako żel do demakijażu.
Okropnie działa na moje oczy. Wystarczy, że kropelka wpadnie mi do oka. Strasznie boli, piecze.
Po pierwszym użyciu oczy piekły mnie jeszcze na drugi dzień.
Wg. mnie żel ten powinien być łagodniejszy. Zwłaszcza iż jest to produkt polecany dla wrażliwej skóry.
Zdecydowanie nie jest to kosmetyk, który bym poleciła.Używam tego produktu od: tygodnia

Trochę drażni oczy...

w przeciwieństwie do antystresowego (zielono-białe opakowanie), który ma też przyjemniejszy zapach.
Ten żel, jako hypoalergiczny powinien być łagodniejszy, a tak nie jest. Ma bardzo przeciętny, bliżej nieokreślony zapach; na plus-dobra konsystencja, wydajny- wystarcza odrobina. W sumie - dość przeciętny produkt.
I jeszcze, ktoś niżej napisał, że "nie zawiera chemii" (nie ma w opisie składników) a na 2-im miejscu (po wodzie) jest SLS.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące

Cellulit składniki

polecam!!!

Zelik juz pierwszego dnia uzycia spisał sie rewelacyjnie
ZALETY:
-skutecznie zastepuje mydło,
-nie wysusza skóry (dla zabezpieczenia od razu po umyciu uzywam kremu nawilzającego),
-ładnie pachnie,
-cena takze przystępna,
-zmywa doskonale makijaż zwłaszcza oczy z tuszu cieni az nie moge w to uwierzyć,
-nie podraznia oczu nawet jak troche go wpadnie
-buzia wydaje sie taka zrelaksowana, świeża
WADY:
-brak

EDIT: dodaje jeszcze jedna gwiazdkę, żel jest doskonały!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Super!

Podobnie jaki antystresowy zel do mycia twarzy z tej firmy, ten rowniez jest swietny!
Doskonale oczyszcza cere, pzostawia ja gladka i miekka w dotyku.
Nie podraznia, zapobiega pojawianiu sie przykrych "niespodzianek".
POLECAM!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:trzy

długodystansowiec

Chciałam ocenić żel z serii For Students, którego w katalogu niestety nie ma, ale ten też miałam, więc oceniam.Tak szczerze mówiąc to nie widzę pomiędzy nimi różnicy- działanie, zapach i wydajność ta sama. No właśnie, skoro jesteśmy przy wydajności...Używając kilka lat temu ten żelik chyba pobiłam rekord Guinessa, bo stosując go 2 razy (a czasami 3) dziennie starczył mi na UWAGA ! 14 miesięcy!!! :D Także już za samą wydajność powinien dostać 5* ale nie dostanie ;-) , bo trochę przesuszał i ściągał skórę. Poza tym jakichś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych tyż nie miał... Ot, dobry oczyszczacz.Mam do niego sentyment i dlatego dam 4*, w końcu byliśmy ze sobą ponad rok...

najdelikatniejszy

Mam mieszaną cerę i ten żel najlepiej mi służy, dzięki niemu przekonałam się też do innych kosmetyków do suchej i wrażliwej skóry. Jest bardzo delikatny i nie ściąga skóry. Jedyne zastrzeżenie mam do tego, że trzeba się trochę pomęczyć by zmyć tusz i kredkę z powieki, ale poza tym mój ulubieniec :)

zmywa też tusz do rzęs

Dla mnie jest to najlepszy żel do demakijażu jaki miałam(mam cerę mieszaną).Bardzo dobrze rozprowadza sie na twarzy,pięknie pachnie,nie drażni skóry.I co najważniejsze nie zawiera chemii.Cena przystępna.Polecam.

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań:kilka

dla wrażliwców

bardzooo delikatny żel, polecam alrgikom, chyba za delikatny do mojej tłustej cery :( koi podrażnioną skórę, delikatnie nawilża, nie wiem czy zmywa tusz do rzęs- nie próbowałamcena bardzo mi się podobała około 10 złociszy