Lancome, Magnificils

Lancome, Magnificils

Tusz do rzęs. Zdecydowanie wydłużający i delikatnie pogrubiający przy jednej warstwie kosmetyku. Szczoteczka bardzo wygodna w użyciu, ładnie rozczesuje rzęsy. Tusz bardzo trwały, spokojnie wytrzymuje niewielki deszcz, nie osypuje się , nie pozostawia śladów na powiekach. Cena w Polsce dość wygórowana ok. 120 zł. Poluję na niego zawsze w sklepach bezcłowych - tam kosztuje ok. 70 zł.

świetny

Jeden z moich KWC. Na szczęście nadal dostępny na strwberry bo żaden tusz nie może się z nim równać. Mam gęste, długie i naturalnie podkręcone rzęsy więc większośc kosmetyków jedynie je skleja. Wypróbowałam najróżniejsze tusze ze średniej i wysokiej półki cenowej ale nawet te najnowsze i najdroższe nie mogą się równać z Magnificils.

Używam tego produktu od: 4 lata

Tylko ***

Kupiłam tusz na lotnisku, w drodze na wakacje. Na początku byłam zadowolona - upał czy deszcz, moje rzęsy zawsze wyglądały jak z obrazka: pięknie wyeksponowane, gęste i odrobinę wydłużone. Jednak wakacje się skończyły, prysł i czar "magnificils". Szkoda że za tą cenę kupiłam produkt o życiu krótkim jak życie larwy bielinka kapustnika.
Używałam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: przez miesiac/1

Po prostu dobry

Tusz jest po prostu dobry - nic dodać nic ująć. Nie skleja rzęs, ładnie je rozczesuje, nie tworzy grudek. Pogrubia, ale bez spektakularnych efektów, trochę też podkręca i wydłuża. Jak dla mnie podobny do tuszów Bourjois, które lubię. Po prostu jest taki, jaki powinien być tusz, ale też niczym specjalnie nie zachwyca. Dlatego też, przy uwzględnieniu ceny, daję 3 gwiazdki - gdyby był tańszy dałabym 4.

Studio fryzur kucyk Beyonce

*****

Jak do tej pory jest to najlepszy tusz jakiego używałam.
* wyraźnie, kilkakrotnie pogrubia rzęsy
* wydłuża
* nie skleja ani trochę
* ma świetną szczoteczkę
* rewelacyjnie otwiera oko -efekt po prostu wart grzechu:)

Minusem jest to, że pod koniec dnia zaczyna się osypywać, ale wybaczam. 5 gwiazdek.

Zużytych opakowań: 2 i będą następne. Szkoda, że tak późno na niego trafiłam

wrócę do niego

Pierwszy tusz, który zrobił na mnie prawdziwe wrażenie - wreszcie zobaczyłam, jak wygląda słynne "otwarcie oka". Nawet początkowo wystraszyłam sie, że efekt jest zbyt teatralny. Nie osypuje się, nie podrażnia, pięknie rozdziela i podkreśla rzęsy. Wrócę do niego z przyjemnością.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Pomyłka...

Skusilam sie, bo tyle dobrego slyszalam o tuszach Lancome. Niestety, po raz kolejny zawiodlam sie na kosmetyku tej marki. 115zl wywalone do smieci. Efekt po umalowaniu zalosny- posklejane, sztywne rzesy. Kruszyl sie i osypywal juz kilka godzin po nalozeniu, do tego tusz w opakowaniu bardzo szybko wysechl... :( Uzylam go moze kilka-kilkanascie razy i wyrzucilam, a umyta szczoteczka sluzyla mi jako grzebyk do rzes... Grzebyk do rozczesywania rzes za 115zl...!!! :/

Nie polecam!!!!

Bardzo sredni tusz z gornej polki. Moim zdaniem jakosc nie warta tych pieniedzy. Niby jest pogrubiajacy a tego efektu nie zaobserwowalam. Nie polecam dla osob noszacych szkla kontaktowe poniewaz sie obsypuje. Efekt gorszy od tuszy ze sredniej polki np. Bourjois. To na pewno moj ostatni zakup z firmy Lancome. Firme te bede omijac z daleka. To juz o niebo lepsze!! i tansze!! tusze do rzes ma Dior (np. Long Optic 107 zl), lub YSL (Faux Cils 90 zl), lub nawet Clarins tusz wydluzajacy i podkrecajacy - ale efekt jest zdecydowanie lepszy niz po Magnificils.!!!!

nigdy wiecej :(

Kupilam bo byl bardzo zachwalany w KW. Teraz marze, zeby w koncu sie skonczyl. Podczas nakladania osadzaja sie na rzesach male "grudki". Poza tym rzesy nie sa ladnie rownomiernie nim pomalowane. Jedyny plus to, ze dlugo sie trzyma i nie ma zadnych "podkowek" po nim :)

wyraźnie pogrubia

Mam go już 2 tygodnie i jak na razie jestem zadowolona. Mam rzęsy długie ale rzadkie. Ten tusz jednym pociągnięciem szczoteczki wyraźnie pogrubia rzęsy i dzięki temu wydają się one gęściejsze i oko jest wyraźniejsze. Nie skleja rzęs i nie odbija się na powiekach.Nieznacznie podkręca. Dość dobrze trzyma się, po ok. 7,8 g. minimalnie się osypuje. Trwały, nie rozmazuje się ale zmywa się bez problemu.

kiepski

Chyba będę jedyną, którą nie zadowolił ten tusz, ale trudno.Efekt po nałożeniu na rzęsy - mało spektakularny.Bardzo mocno i prędko się osypuje, robi "podkówki" pod oczami.Absolutnie nie ma szans doczekać nie tylko końca dnia, ale nawet południa.To zdecydowanie najgorszy z tuszy marek selektywnych jaki miałam.Daję mały plus za estetykę opakowania.

świetny

Bardzo lubię ten tusz. Ma bardzo estetyczne opakowanie, doskonałą szczoteczkę, jedynie rączka mogłaby być jak dla mnie ciut dłuższa. Sam tusz jest bardz dobry. Pomalowane nim rzęsy są pięknie podkreślone, wyraziste, ale nie wygląda to sztucznie. Nie skleja rzęs, nie osypuje się ani nie kruszy i w niezmiennym stanie wytrzymuje calusieńki dzień. Żadnych podkówek pod oczami czy kleksów. Do tego pomalowane nim rzęsy nie są sztywne i twarde - są gładziutkie i miękkie, jakby nawoskowane. Jak dotąd nie znalazłam lepszego, ale jak się znam, dalej będe z uporem maniaka poszukiwać ideału najidealniejszego ;)

porządny

Moim zdaniem właśnie ten tusz daje najlepszy efekt spośród wszystkich tuszy Lancome, i z niego jestem najbardziej zadowolona. Ładnie obudowuje i otwiera oko, kolory też mi się podobają (zwłaszcza mój fioletowawy). Dostatecznie trwały, wystarczająco mało skleja i dość dobrze rozdziela rzęsy. Można kupić (najlepiej w bezcłówce, hehe).