Bibułki matujące Clean & Clear, Johnson & Johnson

Bibułki matujące Clean & Clear, Johnson & Johnson

Pojemność 50 szt

Absorbentki są polecane dla osób z tłustą, wiecznie błyszczącą się cerą. Praktyczne, małe opakowanie z łatwością zmieści się w każdej kosmetyczce. Zawiera 50 sztuk niebieskich "karteczek", w dotyku przypominających cienką folię. Skutecznie i na długi czas matują skórę twarzy w ciągu dnia, bez uszczerbku dla makijażu.

Skład: polypropylene, paraffinum liquidum, bis (p-methylbenzylidene) sorbitol, ci 74160

Cena: 14zł / 50szt

Niezbędne

Bardzo nie lubię dokładania pudru w ciągu dnia bo mam wrażenie, że tylko pogarsza to wygląd mojej raczej świecącej się buzi. Dlatego zdecydowałam się na zakup bibułek. Teraz mam już trzecie opakowanie i zaraz zamawiam kolejne. Są świetne: jak tylko poczuję, że nos zaczyna się świecić, wystarczy przyłożyć bibułkę na chwilkę i problem z głowy :-)
Odejmuję pół gwiazdki za dostępność - tylko allegro

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Zawsze pod ręką

Stosuję bibułki od roku i od tamtej pory kupuję je regularnie na allegro. Mam mieszanę cerę i po 2-3 godzinach od wykonania makijażu zaczynam się świecić. Dla mnie ten produkt jest poprostu niezastąpiony.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

dobre

Używałam je jakiś czas temu, dobrze się sprawdzały.
Dosyć poręczne opakowanie, bibułki łatwo się wyjmuje.
Dobrze zbierają sebum, nie naruszając jakoś mocno makijażu.
Są jakby "gumowe", przyjemnie się ich używa.
Dla mnie minusem jest wielkość pojedynczej bibułki - są małe, przez co trudniej się nimi operuje.
Aby zmatowić całą twarz potrzebowałam przeważnie 2 bibułek, czasami więcej.
Podobne są do bibułek Inglot, inglot chyba troszkę lepsze za to droższe.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, dokładnie nie pamiętam

Manicure - geometryczny french

Bardzo dobry zakup

Kupiłam zachęcona komentarzami na wizażu. To zdecydowanie najlepsze bibułki jakie miałam do tej pory (no może Inglot im dorównuje, ale w Inglocie pudełko się bardziej niszczy). Kolor trochę odstrasza, ale poza tym nie rwą się, dobrze matują mimo iż są małego formatu. Opakowanie wytrwało do końca w niezłym stanie. Szkoda, że nie ma ich w sklepach, ale na pewno warto zamówić je w internecie.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu, ale ze względu na dostępność przeszłam na Inglot
Ilość zużytych opakowań: chyba ze 2

Jakoś mnie nie zachwyciły

U mnie nie sprawdziły się jakoś specjalnie ale może to kwestia rodzaju skóry.. Używam ich, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków do kosza. Nie mniej jednak warto je wypróbować może akurat na waszej skórze będą spisywały się znacznie lepiej.

PLUSY
+ faktycznie bibułki są w małym i poręcznym opakowaniu, które z łatwością wszędzie się zmieści
+ miłe w dotyku
+ nie rwą się
+ bardzo wydajne
+ nie psują makijażu
+ cena
+ zbierają sebum ze skóry

MINUSY
- niestety nie radzą sobie zbyt dobrze ze świeceniem cery
- matują na bardzo krótko
- dostępność (ja je znalazłam tylko na allegro)

Używam tego produktu od: używam bibułek tylko w okresie wakacyjnym od jakiegoś roku.

Polecam wszystkim

Nigdy przedtem nie używałam bibułek matujących, ale teraz są niezbędne. Błyskawicznie wchłaniają nadmiar sebum nawet bardzo tłustej skóry, skóra wyglada świeżo. Cena również zachęca.

Plusy:
-skuteczność
-cena
-wydajność
-wygodne opakowanie

Minusy:
-brak

Świetne!

Nigdy nie miałam bibułek matujących, bo myślałam, że ten sam efekt osiągam przykładając do twarzy chusteczkę higieniczną.. myliłam się, bibułki są świetne i na pewno będą stałym bywalcem w mojej torebce.
Plusy
+ naprawdę świetnie spełniają swoją rolę, usuwają nadmiar sebum z twarzy
+ idealnie matują
+ fajna struktura, taka gumowa
+ ładny kolor
+ małe, praktyczne opakowanie

Minusy:
- nie matują na zbyt długo
- czasami nie starcza mi 1 bibułka, mogłyby być trochę większe
- nieraz wydaje mi się, że skóra trochę się zaczerwienia w miejscu, gdzie przyłożyłam bibułkę ale tylko jak przytrzymam ją dłużej
- dostępność..

Mimo minusów daję 5 giazdek i polecam!

Używam tego produktu od: 2 tyg

tak!

+ skuteczność - ładnie matowi buźke nie naruszając makijażu
+ malutkie wygodne opakowanie
+ duża ilość bibułek - 50szt.

- cena - 18zl z przesyłką
- dostępność
- niestety po użyciu bibułki, konieczne jest użycie pudru, by cera się nie świeciła w ogóle.

ale oóglnie polecam! produkt warty uwagi :)

Używam tego produktu od: dawna

KWC!

To zdecydowanie nr 1!
+ bibułki faktycznie matują, już jedna bibułka pozwala utrzymać makijaż w dobrym stanie przez cały dzień
+ niska cena (ok. 15 zł na Allegro)
+ są wytrzymałe
+ zmieszczą się w każdej torebce
+ bezzapachowe

- nie są dostępne w sklepach, ale łatwo jest kupić przez internet :)
- czasem na bibułce zostaje odrobina podkładu albo pudru, ale można im to wybaczyć... :)

Bibułki odkryłam dzięki Wizażowi i od kilku lat są stale w mojej kosmetyczce, polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań: ok. 10

skuteczne i idealne do torebki...

Skusiłam się na zakup po przeczytaniu recenzji na wizażu i nie jestem rozczarowana! Jest to przyjemny gadżet idealny do torebki i co najważniejsze skuteczny!

Mam cerę mieszaną która lubi się przetłuszczać i zapychać, dzięki tym bibułką Mój makijaż wygląda lepiej i bardziej świeżo gdy jestem w pracy, bądź mam go na twarzy kilka godz! a wiadomym jest że czasu często brak na męczące poprawki które często pogarszają wizualnie makijaż!

Plusy:
+ wydajność, szczerze Mi 1 góra 2 bibułki w zupełności wystarczają na całą twarz przez ok 12h
+ cena, za 50szt ok 15zł
+ idealne do torebki, są w pudełeczku niewielkich rozmiarów przez co również można włożyć do małej torebki bądź kopertówki
+ skuteczne, pochłaniają nadmiar sebum
+ proste w użytkowaniu... wyciąganie bibułek mamy ułatwione przez lep :) a stosując bibułki wystarczy przyłożyć w miejsce w którym chce się pozbyć sebum (nie przecierając tylko przykładając)
+ przyjemny dla oka wygląd bibułek, wyglądają one jak niebieskie foliowe karteczki
+ idealne dla różnych rodzajów cery, tym bardziej mocno przetłuszczających się
+ przydatne w poprawkach makijażu jeśli nie ma się przy sobie pudru idp
+ nie podrażniają, nie uczulają
+ matują

+/- czasami oprócz sebum pochłaniają makijaż ;) tzn. na bibułce czasami znajduje się trochę pudru,podkładu ale nie zawsze i nie wiem od czego to zależy

Minusy:
- dostępność, spotkałam się z nimi tylko na allegro
- w składzie parafina
- produkty Clean & Clear są testowane na zwierzętach

Bibułki Moim zdaniem są przydatne, tym bardziej docenią je osoby które nie lubią nosić przy sobie dużej ilości kosmetyków! Zbierają nadmiar sebum przy tym matując :)
Ogólnie nie przepadam za firmami które testują na zwierzętach! Jeśli mam możliwość to wybieram chętnie te które tego nie robią! Zresztą produkty Clean & Clear nigdy nie robiły na Mnie dużego wrażenia a tu miła niespodzianka ... szkoda tylko że wolą znęcać się nad zwierzętami niż dbać o środowisko!

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

na stałe do kosmetyczki

wszystko już w zasadzie zostało napisane, także nie będę się rozwijać

bibułki przykładane punktowo do twarzy i poklepywane zbierają to znienawidzone sebum :-)

efekt świeżo przypudrowanego noska

atrakcyjna cena

cudowne

To najlepsze bibułki jakich używłam. Ceratki bo tak je nazywam usuwają sebum z mojej twarzy, nie zbierają makijażu,są delikatne,poręczne ...
No i moja twarz się nie świeci,nie muszę nakładać kolejnej warstwy pudru.
Zaznaczę tylko,że ważne aby nie pocierac nimi twarzy tylko przykładać je.
Cena 12 zł na allegro,w sklepach chyba niedostępne.

Używam tego produktu od: pięć lat
Ilość zużytych opakowań: chyba z 20